Suçlamaları Geri Aldı

Suçlamaları Geri Aldı

İbrahim Tatlıses, Tuğba Özay ve "Banker Kastelli" Olarak Tanınan Abidin Cevher Özden'in de Aralarında Bulunduğu 47 Kişinin Yargılandığı Davada, Asena Suçlamalarını Geri Aldı.

Suçlamaları Geri Aldı

İbrahim Tatlıses, Tuğba Özay ve "Banker Kastelli" olarak tanınan Abidin Cevher Özden'in de aralarında bulunduğu 47 kişinin yargılandığı davada, Asena suçlamalarını geri aldı.

İstanbul 10. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, Kürşat Yılmaz'ın da aralarında bulunduğu 9 tutuklu sanık ile 15 tutuksuz sanık katıldı. Müşteki sıfatıyla ifadesi alınan "Asena" adıyla tanınan Onur Çakmak, bu dava açısından sanıklar hakkında bir şikayeti olmadığını söyledi. Mahkeme Heyeti Başkanı'nın "Adana'da bir oteldeki programının engellendiği" yönünde iddialar olduğunu hatırlatması üzerine Çakmak, "Orada bir yanlış anlama var. Hastalığım nedeniyle iptal ettim" dedi. İş adamı Kemal Gülman da beyanlarını yazılı sunup davanın sanıklarından şikayetçi olmadığını söyledi. Tutuklu sanıklar Mahmut Tuna ve Yüksel Gülbahçe'nin tahliyesine, diğer sanıkların tutukluluk halinin devamına karar veren mahkeme heyeti, şarkıcı Alişan'ın da aralarında bulunduğu 5 sanığın zorla getirilmesine hükmetti.

Kaynak: Gecce