Suada'da Çok Farklı Bir Yılbaşı!

Suada'da Çok Farklı Bir Yılbaşı!

Asya ve Avrupa Kıtasının Ortasındaki Eşsiz Konumu ile Her Mevsim Birbirinden Farklı Duygular ve Manzaralar Yaşatan Suada, Yılbaşında da Sunduğu Alternatifler ile Sizleri Bekliyor.

Suada'da  Çok Farklı Bir Yılbaşı!

ASYA VE AVRUPA KITASININ ORTASINDAKİ EŞSİZ KONUMU İLE HER MEVSİM BİRBİRİNDEN FARKLI DUYGULAR VE MANZARALAR YAŞATAN SUADA, YILBAŞINDA DA SUNDUĞU ALTERNATİFLER İLE SİZLERİ BEKLİYOR.

2008'e asya ve avrupa kıtasının ortasında girmek istermisiniz

Asya ve Avrupa kıtasının ortasındaki eşsiz konumu ile her mevsim birbirinden farklı duygular ve manzaralar yaşatan Suada, yılbaşında da sunduğu alternatifler ile sizleri bekliyor.

Suada içerisinde yer alan night clup, Arşipel ve Suda Kebap tam size göre.

Eşsiz manzarası ve sunduğu balık menüsü ile her zaman fark yaratan Arşipel Balık Lokantası, clup bölümüyle birleşiyor. Piyano ve keman eşliğinde saat 23:00'e kadar yemek. Sonrasında Reina'nın DJ performansları ile yeni yılı karşılayıp eğlenceye devam edebilirsiniz.

Yerli- yabancı içki menü fiyatı : 200 YTL

Suda Kebap kapılarını yeniyıl yıl gecesi sizler ile açıyor

Farklı alternatifler arayanlar için Suada içerisine yeni açılan Suda Kebap, yeni yıl gecesi hem yeni mekanın hem de yeni yılın keyfini birarada yaşatacak.

Suda Kebap, kalitesi ve muhteşem menüsü ile yılbaşı akşamı keyifli bir program arayanlar için güzel bir fırsat sunuyor.

Fasıl ekibinden oluşan canlı müziğiyle geceyi renklendiren Suda Kebap gecenin ilerleyen saatlerinde Suada içerisinde yer alan Club bölümüne geçmek isteyenlere de Reina'nın DJ performansını sunuyor.

Yerli limitsiz içkiyle menü fiyatı 125 YTL olan Suada Kebap'ın yerli-yabancı limitsiz içkiyle menü fiyatı 200 YTL.

Suada iskelesine ve teknelerine yapılan yeni ısıtıcılar ile karşıya geçmek de artık daha sıcak.

SuADA Kuruçeşme - İSTANBUL

Tel: 0212 263 65 56