Standard Chartered Bank Haberleri

Standard Chartered Bank haber, Standard Chartered Bank son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Standard Chartered Bank - 05.07.2017
TSKB'ye 300 Milyon ABD Doları Tutarında Sendikasyon Kredisi
TSKB sendikasyon kredisi anlaşmasında koordinatör banka ve dokümantasyon temsilciliğini Commerzbank Aktiengesellschaft, Filiale Luxemburg üstlenirken, Bayerische Landesbank kredi temsilcisi olarak yer aldı. 12 ülkeden toplam 18 bankanın katılımıyla gerçekleşen sendikasyon kredisinde, TSKB'nin daha önceki sendikasyon kredilerinde yer alan güçlü iş ortaklarının yanı sıra yeni katılımcı bankalarla da işbirlikleri geliştirildi. Anlaşma, Bank ABC, BayernLB, CITI, Commerzbank Aktiengesellschaft, Filiale Luxemburg, HSBC Bank plc, ING, Société Générale, Standard Chartered Bank, Sumitomo Mitsui Banking Corporation Europe Limited, UniCredit Bank AG, BNP Paribas, J.
Standard Chartered Bank - 21.06.2017
Yapı Kredi'den 500 Milyon Dolarlık Eurobond İhracı
Bankadan yapılan açıklamaya göre, dünyanın dört bir yanından yatırımcının ilgi gösterdiği 21 Haziran 2024 vadeli tahvilin kupon oranı ve yatırımcıya getirisi yüzde 5,85 oldu. Sağlanan Eurobond ihracında BNP Paribas, Goldman Sachs International, J.P. Morgan, Mizuho, Standard Chartered Bank ve UniCredit görev aldı.
Standard Chartered Bank - 26.05.2017
Ziraat Katılım Murabaha Sendikasyonu Temin Etti
Avro ve dolar olmak üzere iki para biriminde 367 gün vadeli ve toplamda 150 milyon dolar tutarında murabaha sendikasyonu temin edilmesi için Bank ABC Islamic, Dubai Islamic Bank, Emirates NBD Capital Limited, HSBC, Kuveyt Türk Katılım Bankası AŞ, Standard Chartered Bank ve Warba Bank'a düzenleyici olarak yetki verilen işlemde, HSBC ayrıca işlem koordinatörü olarak görev yaptı.
Standard Chartered Bank - 18.05.2017
Qnb Finansbank'ın Yurt Dışı Bono Arzına 6 Kata Varan Talep
Londra ve New York'ta yapılan yatırımcı görüşmelerinin ardından gerçekleşen ihracı QNB Capital, Citigroup, JP Morgan, HSBC, ING ve Standard Chartered Bank yönetti.
Standard Chartered Bank - 16.05.2017
Garanti, Uluslararası Piyasalarda 750 Milyon Dolarlık Tahvil İhracı Gerçekleştirdi
Garanti Bankası, uluslararası piyasalarda Basel 3 uyumlu, 10 yıl vadeli 750 milyon dolar tutarında sermaye benzeri tahvil ihracı yaptı.
Standard Chartered Bank - 08.05.2017
Brexit Sonrası Büyük Bankalar, İngiltere'den Taşınmayı Planlıyor
İngiltere'de Brexit sonrası Londra'daki dünyanın en büyük bankaları önümüzdeki iki yılda yaklaşık 9 bin istihdamı Avrupa'nın başka bölgelerine götürmeyi planlıyorlar.
Standard Chartered Bank - 08.05.2017
Brexit Sonrası Büyük Bankalar, İngiltere'den Taşınmayı Planlıyor
İngiltere'de Brexit sonrası Londra'daki dünyanın en büyük bankaları önümüzdeki iki yılda yaklaşık 9 bin istihdamı Avrupa'nın başka bölgelerine götürmeyi planlıyorlar.
Standard Chartered Bank - 04.05.2017
Fibabanka'nın Tahvil İhracına 800 Milyon Dolarlık Talep Geldi
Fibabanka'dan yapılan açıklamaya göre, 300 milyon ABD Doları tutarına kadar Basel 3 uyumlu katkı sermaye niteliği taşıyan 2027 vadeli tahvil ihracı için Citigroup ve Standard Chartered Bank'ı yetkilendirdi ve  25 Nisan 2017'den itibaren İngiltere ve diğer Avrupa ülkelerinde yatırımcı toplantıları gerçekleştirildi.
Standard Chartered Bank - 25.04.2017
VakıfBank'tan 967 milyon dolar sendikasyon kredisi
"Sendikasyona katılan bankalarla artan iş hacmi" Hem yeni katılan bankalara hem de geleneksel olarak sendikasyon kredisine destek olan iş ortağı kreditör bankalara teşekkürlerini ileten Genel Müdür Halil Aydoğan sözlerine şu şekilde son verdi: "VakıfBank'ın muhabir bankalarına sağladığı iş çeşitliliği ve iş hacminin artmaya devam etmesiyle çok rekabetçi maliyetlerle kaynak temin ediyoruz. Sendikasyon işleminde bizi destekleyen bankalarla iş hacmimizi daha da artıracağız. Yurt dışından kaynak yaratarak reel sektöre destek olmaya ve dış ticareti finanse etmeye devam edeceğiz." Krediye yetkilendirilmiş lider düzenleyici olarak katılan bankalar: National Bank of Abu Dhabi, Sumitomo Mitsui Banking Corporation, Wells Fargo Bank, Bank of America Merrill Lynch, Citibank, Commerzbank, Emirates NBD Bank, Erste Group, HSBC, ING Bank, Societe Generale, Standard Chartered Bank, JPMorgan Chase Bank and UniCredit Bank.
Standard Chartered Bank - 25.04.2017
Vakıfbank'tan 967 Milyon Dolarlık Sendikasyon Kredisi Anlaşması
Krediye yetkilendirilmiş lider düzenleyici olarak National Bank of Abu Dhabi, Sumitomo Mitsui Banking Corporation, Wells Fargo Bank, Bank of America Merrill Lynch, Citibank, Commerzbank, Emirates NBD Bank, Erste Group, HSBC, ING Bank, Societe Generale, Standard Chartered Bank, JPMorgan Chase Bank ve UniCredit Bank katıldı.
Standard Chartered Bank - 29.03.2017
TSKB dünyada bir ilke imza attı
Sürdürülebilirlik alanındaki öncü uygulamalarına bir yenisini daha ekleyen TSKB, uluslararası piyasalarda 'Sermaye Benzeri Sürdürülebilir Tahvil' ihracını gerçekleştiren ilk banka oldu.
Standard Chartered Bank - 23.03.2017
Hazine'den Kira Sertifikası İhracına İlişkin 3 Bankaya Yetki
Hazine Müsteşarlığı uluslararası sermaye piyasalarında kira sertifikası ihracı olanaklarını araştırmak üzere 3 bankaya yetki verdi.
Standard Chartered Bank - 23.03.2017
Hazineden "Kira Sertifikası İhracı" Araştırma Yetkisi
Hazine Müsteşarlığınca, uluslararası sermaye piyasalarında kira sertifikası ihracı olanaklarını araştırmak üzere, Dubai Islamic Bank, HSBC ve Standard Chartered'a yetki verildi.
Standard Chartered Bank - 27.01.2017
Türkiye Finans'a 180 Milyon Dolarlık Murabaha Finansmanı
Murabaha finansmanının maliyeti Libor+ yıllık yüzde 0,90 olarak gerçekleşirken, işlemin konsorsiyum eş liderliğini Standard Chartered Bank, HSBC, The Saudi British Bank ve Noor Islamic Bank PJSC üstlendi.
Standard Chartered Bank - 11.10.2016
Singapur'da 1mdb Soruşturması
BSI Bankası, Falcon Bankası, Standard Chartered Bankası, UBS AG ve DBS Bank ve Raffles Döviz Ofisi gibi bazı Singapur şirketlerinin de denetim açısından zafiyet gösterdiği belirtilmişti.
Standard Chartered Bank - 20.09.2016
İş Bankası'na 1,1 Milyar Dolar Sendikasyon Kredisi
Bankadan yapılan yazılı açıklamada, 1,1 milyar dolar ile birlikte İş Bankası'nın bu yıl uluslararası piyasalardan toplam 2,4 milyar dolar tutarında sendikasyon kredisi aldığı belirtilerek, 16 Eylül 2016'da imzalanan kredi anlaşmasının koordinatörlük görevini Standard Chartered Bank ile National Bank of Abu Dhabi'nin, aracılık görevini ise Mizuho Bank'ın üstlendiği bildirildi.
Standard Chartered Bank - 02.07.2016
Tskb'ye 274 Milyon Dolar Sendikasyon Kredisi
TSKB sendikasyon kredisine, 10 ülkeden toplam 16 banka katıldı. Katılımcılar arasında TSKB'nin güçlü ortaklıklar geliştirdiği kuruluşlar kadar sendikasyona ilk kez katılan bankalar da yer aldı. Anlaşma, BayernLB, BNP Paribas, CITI, Commerzbank Aktiengesellschaft Filiale Luxemburg, HSBC Bank plc, ING, The Korea Development Bank, Raiffeisen Bank International AG, Societe Generale, Standard Chartered Bank, UniCredit Bank AG.
Standard Chartered Bank - 24.06.2016
Birleşik Krallık'ın AB'den Ayrılma Kararı
Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Standard & Poor's (S&P) Kıdemli Kredi Analisti Moritz Kraemer, Birleşik Krallık'ın Avrupa Birliği'nden (AB) ayrılma kararı almasının ardından ülkenin "AAA" olan kredi notunun düşürülebileceğini bildirdi.
Standard Chartered Bank - 26.05.2016
Hazine'den 3 Bankaya Kira Sertifikası İhracı İçin Yetki
Uluslararası sermaye piyasalarında kira sertifikası ihracı olanaklarını araştırmak üzere Emirates NBD, HSBC ve Standard Chartered'a yetki verildi.
Standard Chartered Bank - 26.05.2016
Hazine, 3 Bankaya Sukuk İhracı Yetkisi Verdi
Hazine Müsteşarlığı, uluslararası sermaye piyasalarında kira sertifikası ihracı olanaklarını araştırmak üzere 3 bankaya yetki verildiğini açıkladı.
Standard Chartered Bank - 11.05.2016
İş Bankası'na 1,4 Milyar Dolarlık Sendikasyon Kredisi
İş Bankası'ndan yapılan açıklamaya göre, banka, geçen yıl mayıs ayında tamamladığı işleme göre yüzde 100'ün üstünde bir yenileme oranına ulaştı. 9 Mayıs 2016 tarihinde imzalanan kredi anlaşmasının koordinatörlük görevini Standard Chartered Bank, aracılık görevini ise Bayerische Landesbank üstlendi.
Standard Chartered Bank - 28.04.2016
Demir Leydi"Nin Danışmanından Brexit'e Destek
LONDRA (AA) – İngiltere eski Başbakanı Margaret Thatcher'ın danışmanlığını yapmış olan İngiliz ekonomist Partick Minford, İngiltere'nin Avrupa Birliğinden (AB) ayrılmasının (Brexit) ekonomik açıdan daha faydalı olacağını söyledi.
Standard Chartered Bank - 25.04.2016
Ziraat Bankası Yurtdışı Tahvil İhracını Tamamladı
Banka tarafından daha önce, Türkiye dışında yerleşik nitelikli yatırımcılara Rule 144A ve Regulasyon S'ye göre satışının yapılması planlanan ve İrlanda Menkul Kıymetler Borsası'na kote edilecek söz konusu tahvil ihracı düzenlenmesi için Barclays Bank PLC, Goldman Sachs International, Mizuho Securities USA Inc., Societe Generale, Standard Chartered Bank'ın yetkilendirildiği duyurulmuştu.
Standard Chartered Bank - 18.03.2016
Iea'nın Hesaplamalarında Ortaya Çıkan 800 Bin Varillik Petrol Açığı
Uluslararası Enerji Ajansı hesaplamalarında ortaya çıkan 800 bin varil petrol açığı 'ufak' bir matematik hatası mı? Yoksa Çin'in gizli stokçuluk politikasının sonucu mu? Petrol piyasası son günlerde büyük bir gizem ile çalkalanıyor.
Standard Chartered Bank - 28.01.2016
Gümüşhane'yi Yaz Olimpiyatlarında Temsil Edecek
Gümüşhane'de 52 yıl aradan sonra olimpiyatlara katılmaya hak kazanan sporcu olan milli atlet Ercan Muslu, Belediye Başkanı Ercan Çimen'i ziyaret etti.
Standard Chartered Bank - 22.01.2016
Atletizmde İki Olimpiyat Barajı
Milli atletler Ercan Muslu ile Meryem Erdoğan, 2016 Rio Olimpiyatları'na gitmeye hak kazandı.
Standard Chartered Bank - 13.01.2016
Petrolde İbre Aşağı Yönlü
Petrol fiyatlarının son 12 yılın en düşük seviyesi olan varil başına 30 dolara gerilemesi üzerine birçok uluslararası finans kuruluşu gibi Standard Chartered de bu yıl için beklentilerini aşağı yönlü revize etti.
Standard Chartered Bank - 08.12.2015
Fibabanka 120 Milyon Dolar Sendikasyon Kredisi Aldı
Standard Chartered Bank'ın koordine ettiği işleme 7 ülkeden 12 uluslararası banka katıldığı yeni sendikasyon kredisi, 364 gün ve 367 gün olmak üzere iki farklı vadeden oluşuyor.
Standard Chartered Bank - 15.09.2015
İş Bankası'na 1,2 Milyar Dolarlık Sendikasyon Kredisi
İş Bankası açıklamasına göre,14 Eylül 2015 tarihinde imzalanan kredi anlaşmasının koordinatörlük görevini Standard Chartered Bank, aracılık görevini ise Wells Fargo Bank NA üstlendi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Standard Chartered Bank Haberleri | Standard Chartered Bank Haber - Haberler - Sayfa 3 - Standard Chartered Bank haberleri, son dakika standard chartered bank haber ve gelişmeleri burada. İş Bankası'na 1.1 Milyar ABD Dolarlık Sendikasyon Kredisi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.10.2021 16:36:12. #1.14#

title