Stancu'nun Bank Asya 1. Ligi'nin Kıyısından Döndüğü Ortaya Çıktı

Stancu'nun Bank Asya 1. Ligi'nin Kıyısından Döndüğü Ortaya Çıktı

Galatasaray'ın, Devre Arası Transfer Döneminde Steaua Bükreş Takımından Transfer Ettiği Bogdan Stancu'nun Bank Asya 1.ligi'nin Kıyısından Döndüğü Ortaya Çıktı.

Stancu'nun Bank Asya 1. Ligi'nin Kıyısından Döndüğü Ortaya Çıktı

Galatasaray'ın, devre arası transfer döneminde Steaua Bükreş takımından transfer ettiği Bogdan Stancu'nun Bank Asya 1.Ligi'nin kıyısından döndüğü ortaya çıktı.

Bank Asya takımlarından Mersin İdmanyurdu'nun futbol şube sorumlusu Mehmet Işık, sezon başında Bogdan Stancu'nun transferi için Steaua Bükreş takımının sahibi Gigi Becali ile görüştüğünü belirterek, "Bogdan Stancu için istenen ücretten dolayı vazgeçtik" dedi.

Stancu'nun şu an Hagi sayesinde Galatasaray'a transfer olduğunu öne süren Işık, "Bize söylenen miktar sezon sonuna kadar 300 bin Euro. Ancak biz ücreti fazla bulduk. Hatta menajeriyle daha sonra görüştük ve haziran ayında Romanya'daki gazetelerde Bogdan Stancu'nun Bank Asya Ligi'nde, Mersin'de oynayacağı da haber olarak yayınlanmıştı. Ama anlaşamadık. Daha sonra bu oyuncu Galatasaray'a 3.5 yıl için 7 milyon Euro'ya mal oldu. Bonservis ücreti olarak da 5.6 milyon Euro ödenecek" diye konuştu.

2008'den bu yana Bükreş ekibinde forma giyen ve Rumenlerin gelecek vadeden yıldızları arasında gösterilen Stancu, Galatasaray formasıyla Ziraat Türkiye Kupası maçında da attığı golle dikkat çekmişti.

Kaynak: DHA