Haberler » Spor » Haber

Sporseverlerin Yeni Adresi Maçkolik Complex Açıldı

Istanbul ( Dha) Sporseverler Her Türlü Spor Organizasyonunu Keyifle İzleyebilecekleri Yeni Bir Komplekse Kavuştu.Anadolu Yakası Şükrü Saraçoğlu Stadı Karşısında Bugün Yapılan Koktely İle Hizmete Gir...

Sporseverlerin Yeni Adresi Maçkolik Complex Açıldı


İSTANBUL ( DHA) Sporseverler her türlü spor organizasyonunu keyifle izleyebilecekleri yeni bir komplekse kavuştu.
Anadolu yakası Şükrü Saraçoğlu Stadı karşısında bugün yapılan koktely ile hizmete giren Maçkolik Complex ile sporserveler, basketbol ve futbol karşılaşmalarından, motor sporlarına, atletizmden halter müsabakalarına sevdikleri bir çok spor organizasyonunu lezzetli yemekler, içki servisi ve üstün teknoloji ile takip edebilecekler.
80 kişilik restorant, iki bar ve üstün teknolojisi ile sporserverleri bekleyen Maçkolik Complex`in ortaklarından Erdem Yurdanur mekanlarının misafirlerine sporu yakalamayı, güzel tatlarla buluşmayı ve sosyal bir ortam vaad ettiğini belirterek, ¨Misafirlerimiz tesisimizde her türlü imkanı bulabilecekler. Böyle mekanların sayısı dünya da bile çok az. Amacımız sporseverlere en iyi teknoloji ve kaliteyle spor şöleni sunmak¨ dedi.
Maçkolik Comlex bu akşam sporseverlerin katılımıyla yapılan kokteylle hizmete girdi. Açılışta dansçı kızlarda konuklara güzel bir gösteri sundu.