Haberler

  Yıldız futbolcudan askerlik itirafları: 'Çok zor geçti'

  Güncelleme:

  Spor Arena Dış Haber | Heung Min Son, Güney Kore'de yaptığı askerliğin nasıl geçtiğini anlattı.

  Spor Arena Dış Haber | Heung Min Son, Güney Kore'de yaptığı askerliğin nasıl geçtiğini anlattı. 3 haftalık zorunlu askerlik görevini yerine getiren yıldız futbolcu, askerliği 'zor' olarak yorumladı.

  Premier Lig ekiplerinden Heung Min Son, Güney Kore'de 3 haftalık askerlik görevini yerine getirdi ve İngiltere'ye döndü.

  "3 HAFTA ÇOK ZOR GEÇTİ"

  Tottenham antrenmanlarına katılmak için öncelikle 14 günlük karantinaya giren Son, İngiliz basınına süreci değerlendirdi ve şöyle konuştu;

  İyi bir tecrübe oldu. Her şeyi tam olarak yapabildiğimi söyleyemem ama gerçekten zevk aldım. Birlikte olduğum insanlar çok iyiydi. Üç hafta çok zor geçti ama zevk almaya çalıştım. 3 hafta bana çok uzun geldi ama iyi bir tecrübeydi.

  "İLK GÜNLERDE KİMSEYLE KONUŞAMADIM"

  İlk günler çok zor geçti çünkü kimse kimseyi tanımıyordu. Her günü bir odada 10 kişi dip dibe geçirdik. Beraber çalıştık, birbirimize yardım ettik. Zaman çok güzel geçti. Odamdaki çocuklar ile ilk birkaç gün konuşmadık. Ama günden güne birbirimizi sevmeye ve şakalaşmaya başladık.

  Kaynak: Hürriyet / Spor

  Güney Kore Haberler

  Kontrolden çıkan TOGG 3 metre yüksekten düştü: 1'i ağır 5 yaralı

  Kontrolden çıkan TOGG 3 metre yüksekten düştü: 1'i ağır 5 yaralı

  Bayılan simitçi 'Bir şeyi yok' sözüne kızdı! Çatıya çıkarak intihara kalkıştı

  Bayılan simitçi "Bir şeyi yok" sözüne kızdı! Çatıya çıkarak intihara kalkıştı

  Emeklilik sistemi değişiyor mu? Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni yasama dönemini işaret etti

  Emeklilik sistemi değişiyor mu? Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni yasama dönemini işaret etti

  Bakmadan Geçme

  21-22 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 21-22 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 21-22 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Ümraniye, Küçükçekmece, Beyoğlu elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Büyükçekmece hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Büyükçekmece nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Masterchef Yudum kimdir, kaç yaşında? Yudum Kıvanç Kaya kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Alper kimdir, kaç yaşında? Alper Öztamur kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Enes Şahin kimdir, kaç yaşında? Enes Şahin kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Ayşe kimdir, kaç yaşında? Ayşe Ekiz kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Şirin kimdir, kaç yaşında? Şirin Sadegzade kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Umut kimdir, kaç yaşında? Umut Arkın Tuzcu kim, yaşı, aslen nereli, evli mi?
  8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

  8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title