Haberler

Trabzonspor Kulübü Tüzük Genel Kurulu Düzenlenecek

Son Güncelleme:
Abone Ol

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ertuğrul Doğan, 27 Eylül'de Tüzük Genel Kurulu düzenleneceğini bildirdi. Kulübün tüzüğünün güncellenmesi gerektiğini belirten Doğan, taslağın üyelerin görüşlerine sunulduğunu ve yıllık aidatların 2 yıl süreyle sabit tutulması önerisini paylaştığını ifade etti.

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ertuğrul Doğan, 27 Eylül'de Tüzük Genel Kurulu düzenleneceğini bildirdi.

Doğan, yaptığı yazılı açıklamada, kulübün tüzüğünün, 26 Ekim 2023'e kadar 7405 Sayılı Spor Kulüpleri ve Spor Federasyonları Kanunu hükümlerine uyarlanması gerektiğini belirtti.

Yasal bir zorunluluk olan düzenleme vesilesiyle de tüzüğün güncellenmesi gereken maddeler için oluşturulan Tüzük Komisyonu'nun çalışma yaptığını vurgulayan Doğan, "27 Eylül 2023'te yapılacak olan olağanüstü Tüzük Genel Kurulu'na sunulmak üzere taslak hazırlamıştır." ifadelerine yer verdi.

Tüzük Komisyonu Başkanı Mahmut Ören ve komisyon üyelerine teşekkür eden Doğan, şunları kaydetti:

"Web sayfamız üzerinden, üyelerimizin görüşlerine de sunulan tüzük taslağında, kulübümüz üyelerinin yıllık aidatlarının her yıl belirli bir oranda arttırılması ile ilgili madde önceki tüzüğümüzde de yer almakla birlikte, günün ekonomik koşulları da göz önünde bulundurularak, yıllık aidatın 2 yıl süre ile sabit tutulması yönünde tüzük taslağına ek geçici madde eklenmek suretiyle düzenleme yapılması hususunu değerlendirmeleri yönündeki düşüncemi tüzük komisyonuyla paylaştım."

Trabzonspor Yönetim Kurulu olarak tüm çalışmalarını şeffaflık ilkeleri çerçevesinde gerçekleştirdiklerini altını çizen Doğan, şöyle devam etti:

"Günümüzün de gerçeklerini göz önünde bulundurarak, her alanda sürdürülebilir bir idare anlayışı ile yaptığımız için bu düşünce ve önerimi de kongre salonunda değil, öncesinde tüm camia ile paylaşmak istedim. Bu duygu ve düşüncelerle tüm üyelerimizi de 27 Eylül saat 10.00'da Karadeniz Teknik Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi'nde yapılacak olağanüstü Tüzük Genel Kurulu'na katılmaya davet ediyorum."

Kaynak: AA / Spor

Ertuğrul Doğan Trabzonspor Eylül Spor Haberler

Bakmadan Geçme

Rektör Güliz Moğan kimdir? İstanbul Okan Üniversitesi'nin yeni rektörü kim oldu? Rektör Selman Öğüt kimdir? İstanbul Esenyurt Üniversitesi'nin yeni rektörü kim oldu? Rektör Mehmet Yazıcı kimdir? Antalya Belek Üniversitesi'nin yeni rektörü kim oldu? Rektör İsmail Boz kimdir? Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi'nin yeni rektörü kim oldu? UEFA Konferans Ligi ikili averaj mı, genel averaj mı? 30 Kasım 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 30 Kasım Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 30 Kasım AFAD ve Kandilli deprem listesi! 30 Kasım Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 1 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 30 Kasım 2023 On Numara çekiliş sonuçları açıklandı mı? On Numara sonuçları saat kaçta? On Numara CANLI izle! Bugün kazanan numaralar neler? 1 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 1 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? 1 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 1 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 1 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 1 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title