TFF, Süper Ligde Video Yardımcı Hakem Sisteminin Uygulanacağını Duyurdu - Haberler
Haberi Paylaş

TFF, Süper Ligde Video Yardımcı Hakem Sisteminin Uygulanacağını Duyurdu

Haberler.com - Spor
 - Güncelleme:

TFF, Spor Toto Süper Lig maçlarında Video Yardımcı Hakem sisteminin kullanılacağını açıkladı.

Türkiye Futbol Federasyonu , Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonunda ve Spor Toto 1'inci Lig play-off maçlarında Video Yardımcı Hakem (VAR) sisteminin kullanılacağını açıkladı.

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu 04.07.2018 tarih ve 90 sayılı toplantısında 2018-2019 Sezonu; Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu, Spor Toto 1. Lig, TFF 2. Lig, TFF 3. Lig Statüsünü kabul etti. Kabul edilen Statüler 6 Temmuz 2018 tarihinde TFF'nin resmi internet sitesi TFF.ORG'da yayınlanarak yürürlüğe girdi.

Spor Toto Süper Lig müsabakalarında, Futbol Oyun Kuralları ve bu kurallara dahil edilen VAR Protokolüne uygun olarak çevrimiçi Video Yardımcı Hakem Sistemi kullanılacaktır.

Bu Statü, TFF Yönetim Kurulu'nun 04.07.2018 tarih ve 90 sayılı toplantısında kabul edilmiş ve 06.07.2018 tarihinde TFF'nin resmi internet sitesi olan www.tff.org adresinde yayınlanarak yürürlüğe girmiştir.

Haberler.com - Spor

Spor Toto Süper Lig Spor Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (13)

hoşlanmayacak:

Şikebahçeliler hoşlanmayacak

hikmet:

fenerin maçlarinda da uygulanacak mi?

altan:

demirören bu işi yaparsa kedi olalı bir fare tutacak sonunda.

Tüm 13 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title