Haberler

Şırnak'ta Üniversiteler Arası Tenis Bölge Şampiyonası Sonuçlandı

Abone Ol

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen ve 5 üniversiteden 34 sporcunun katıldığı 1. Üniversiteler Arası Tenis Bölge Şampiyonası Şırnak'ta sona erdi. Siirt Üniversitesi erkeklerde birinci, Diyarbakır Dicle Üniversitesi kızlarda birinci oldu.

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen ve 5 üniversiteden 34 sporcunun katıldığı 1. Üniversiteler Arası Tenis Bölge Şampiyonası sona erdi.

Diyarbakır, Mardin, Siirt, Batman ve Şırnak'tan üniversite sporcularının katıldığı turnuva, 2'si kapalı 6 kortta yapıldı. Turnuva yapılan yarı final ve final karşılaşmalarının ardından sona erdi.

Erkeklerde Siirt Üniversitesi birinci, Mardin Artuklu Üniversitesi ikinci ve Şırnak Üniversitesi üçüncü olurken, kızlarda Diyarbakır Dicle Üniversitesi birinci, Mardin Artuklu Üniversitesi ikinci, Şırnak Üniversitesi üçüncü oldu.

Şırnak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Abdurrahim Alkış ile Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdullah Ayar, düzenlenen törende dereceye giren sporculara kupa ve madalyalarını verdi.

Kaynak: AA / Spor

Şırnak Tenis Spor Haberler

Bakmadan Geçme

ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık Antalya su kesintisi listesi! KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık Konya su kesintisi listesi! BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık Bursa su kesintisi listesi! ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık Ankara su kesintisi listesi! İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık İzmir su kesintisi listesi! TikTok Türkiye Sözcüsü Emir Gelen kimdir? Tiktok kapatılacak mı? Tiktok ne zaman kapatılacak? Tiktok yasaklandı mı? 7 Aralık Cuma Hutbesi yayınlandı! 7 Aralık Cuma Hutbesi tam metni! Diyanet 7 Aralık Cuma Hutbesi! Masterchef eleme adayları kimler? Haftanın 3. eleme adayları kimdir? 7 Aralık 2023 Masterchef haftanın eleme potasındaki isimleri kimler oldu? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık İstanbul su kesintisi listesi! 7 Aralık Masterchef dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Masterchef 2023 Mavi takım mı Kırmızı takım mı kazandı? Masterchef bugün kazananı kim? Hangi Yunan adalarına vizeler kaldırıldı? Vizesiz gidilebilen Yunan adaları hangileri? Yunan adalarına vize var mı, vizeler kaktı mı? Yunanistan ile vize anlaşması detayları! Hudutsuz Sevda CANLI izle! Hudutsuz Sevda 11. Bölüm FOX TV CANLI izle! Gazze'de kaç kişi öldü? İsrail'in saldırıları sonucu Gazze'de kaç kişi hayatını kaybetti?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title