Haberi Paylaş

Serbest Dalış Türkiye Şampiyonası Sona Erdi

Serbest Dalış Türkiye Şampiyonası Sona Erdi

Spor Haberleri

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonunca düzenlenen, Serbest Dalış Paletsiz Dinamik Apnea ve Statik Apnea Türkiye Şampiyonası Çanakkale'de sona erdi.

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonunca (TSSF) düzenlenen, Serbest Dalış Paletsiz Dinamik Apnea ve Statik Apnea Türkiye Şampiyonası Çanakkale'de sona erdi.

Merkeze bağlı Kepez beldesindeki bir otelin havuzunda düzenlenen ve 78 sporcunun katıldığı yarışmada, paletsiz dinamik apnea kategorisinde erkeklerde birinciliği ODTÜ Spor Kulübü, ikinciliği Çanakkale Sualtı ve Cankurtarma Spor Kulübü, üçüncülüğü Çanakkale Cankurtarma Gençlik ve Spor Kulübü, bayanlarda birinciliği Çanakkale Sualtı ve Cankurtarma Spor Kulübü, ikinciliği Ankara Kurt Yüzme İhtisas Spor Kulübü, üçüncülüğü ise ODTÜ Spor Kulübü kazandı. Aynı kategoride bireysel erkekler dalında birinciliği Volkan Aksu, ikinciliği Mete Tarık Salman, üçüncülüğü Birol Özbek, bayanlarda birinciliği Derya Can, ikinciliği Neslican Baran, üçüncülüğü ise Fulya Aktaş elde etti.

Statik apne kategorisinde erkeklerde birinciliği Çanakkale Cankurtarma Spor Kulübü, ikinciliği Çanakkale Sualtı ve Cankurtarma Spor Kulübü, üçüncülüğü ODTÜ Spor Kulübü, bayanlarda birinciliği ODTÜ Spor Kulübü, ikinciliği Ankara Kurt Yüzme İhtisas Spor Kulübü, üçüncülüğü ise Çanakkale Sualtı ve Cankurtarma Spor Kulübü kazandı. Aynı kategorinin bireysel erkekler dalında birinciliği Ümit Demiraslan, ikinciliği Abdullah Bayrak, üçüncülüğü Hakan Erkal, bayanlarda birinciliği Bilge Çingigiray Aydın, ikinciliği Mehtap Demir, üçüncülüğü ise Birgül Erken elde etti. - Çanakkale

Kaynak: AA / Spor

Çanakkale Türkiye Kepez Spor Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title