Haberi Paylaş

Roberto Mancini: Juventus ve Real, Bizden İyi

Spor Haberleri

Galatasaray Teknik Direktörü Roberto Mancini, Juventus galibiyetini taraftarlara armağan etti, "Dürüst olmak gerekirse onlar daha iyi takımlar." dedi.

Galatasaray'ın UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu 6'ıncı maçında Juventus'u 1-0 mağlup etmesinin ardından teknik direktör Roberto Mancini maç sonu açıklamalarında bulundu.

"HAK ETTİK"

Mancini maçla ilgili olarak; "Mutlaka zor bir maçtı. Normal bir futbolun zorluğundan ziyade, sahanın zorluğu ortada. Bence maçın tamamına bakıldığında Galatasaray'ın bunu hak ettiği ortada" dedi.

"SNEIJDER'İ ELEŞTİRMEYİ BIRAKIN"

Sneijder'in durumuyla ilgili gelen soruya; "Bence artık bu tip eleştirileri bir kenara bırakmak gerekiyor. Sneijder fiziki olarak iyi ve sahaya çıkıp 1 gol attı. Bence bunun konuşulması gerekiyor" cevabını verdi.

"REAL VE JUVENTUS BİZDEN İYİ"

Mancini; "Bence geçen sene daha basit bir grup vardı. Real Madrid ve Juventus dürüst olmak gerekirse bizden daha iyi takımlar. Bence çok önemli bir iş başardık. Bugün ki galibiyeti kesinlikle taraftarımıza armağan ediyoruz. Dün de buradalardı, bugün de buradalardı, bu yüzden bu galibiyet taraftarımız içindi" diyerek sözlerini noktaladı.

Haberler.Com - Spor

UEFA Şampiyonlar Ligi Roberto Mancini Galatasaray Juventus Spor Haberler

title