Haberler

Polonya'da Avrupa Oyunları'nda mücadele eden milli sporcular bayramlaştı

Abone Ol

Polonya'da devam eden 3. Avrupa Oyunları'nda mücadele eden milli sporcular için Kurban Bayramı nedeniyle bayramlaşma töreni düzenlendi. Törene Spor Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Murat Kocakaya, TMOK Başkan Yardımcısı ve Avrupa Oyunları Koordinasyon Komisyonu Başkanı Hasan Arat, TMOK Genel Sekreteri Neşe Gündoğan, sporcular ve antrenörler katıldı. Sporculara bayram çikolatası dağıtıldı ve takım ruhu için teşekkür edildi.

Polonya'da devam eden 3. Avrupa Oyunları'nda mücadele eden milli sporcular için Kurban Bayramı nedeniyle bayramlaşma töreni düzenlendi.

Krakow'daki Avrupa Oyunları Köyü'nde gerçekleştirilen bayramlaşma törenine Spor Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Murat Kocakaya, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) Başkan Yardımcısı ve Avrupa Oyunları Koordinasyon Komisyonu Başkanı Hasan Arat, TMOK Genel Sekreteri Neşe Gündoğan, sporcular ve antrenörler katıldı.

Bayramlaşma töreninde Murat Kocakaya, Hasan Arat ve Neşe Gündoğan, tek tek bayramlarını kutladıkları sporculara bayram çikolatası verdi.

Hasan Arat, törende sohbet ettiği 7'li Ragbi Kadın Milli Takımı'nın oyuncularına burada gösterdikleri mücadeleden ve takım ruhundan dolayı teşekkür etti.

Kaynak: AA / Spor

Kurban Bayramı Hasan Arat Polonya Spor Haberler

1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title