Haberler

PETLAS 2023 Türkiye Off-Road Şampiyonası 3. Ayak Yarışları Samsun'da Yapılacak

Abone Ol

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu tarafından PETLAS 2023 Türkiye Off-Road Şampiyonası'nın 3. ayak yarışları Samsun'da gerçekleştirilecek. Yarışlar, ICRYPEX ana sponsorluğunda 25-27 Ağustos tarihlerinde Vezirköprü ilçesinde düzenlenecek. Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, ilçelerinde bu büyük organizasyona ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduklarını belirtti. Samsun Otomobil Spor Kulübü Başkanı Bilal Altunay ise kulüp olarak sporun tanıtım gücüne inandıklarını ve başarılı bir organizasyon yapacaklarını ifade etti.

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu tarafından PETLAS 2023 Türkiye Off-Road Şampiyonası 3. Ayak Yarışları Samsun'da yapılacak.

Samsun Otomobil Spor Kulübünden yapılan açıklamaya göre, ICRYPEX ana sponsorluğundaki yarışlar 25-27 Ağustos tarihlerinde Vezirköprü ilçesinde gerçekleştirilecek.

Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, Türkiye Off-Road Şampiyonası'nın bir ayağını ilçelerinde yapacak olmaktan mutluluk duyduklarını vurguladı.

Samsun Otomobil Spor Kulübü ile başarılı çalışmalar neticesinde ilçe olarak bu büyük organizasyonun hazırlıklarına başladıklarını belirten Edis, "PETLAS 2023 Türkiye Offroad Şampiyonası'nın yedi ayağından birisine bir kez daha ev sahipliği yapacak olmanın heyecanını ve gururunu yaşıyoruz." ifadelerini kullandı.

Samsun Otomobil Spor Kulübü Başkanı Bilal Altunay, kulüp olarak sporun tanıtım gücüne sonuna kadar inandıklarını vurgulayarak şunları kaydetti:

"Kulübümüz, şehrimizde önceki yıllarda birçok ulusal ve mahalli yarışa ev sahipliği yaptı. Türkiye Off-Road Şampiyonası kapsamında dört kez 'yılın en iyi organizasyonu' ödülüne layık görülen kulübümüz, otomobil sporlarının gelişmesi ve bölgemizin tanıtımına dair birçok projede yer aldı. Son dönemlerde otomobil sporlarının ülkemizde hak ettiği ilgiyi görmesi ve off-road gibi branşların daha büyük kitlelere ulaşması için büyük bir çaba ve destek veren Federasyon Başkanımız Eren Üçlertoprağı'na spor camiası olarak teşekkürü bir borç biliriz. Samsun Otomobil Spor Kulübü olarak, bölgemizde yer alan kamu kurumlarının, sponsorlarımızın ve TOSFED'in desteğiyle başarılı bir organizasyon yapacağımızdan eminiz."

Kaynak: AA / Spor

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu Türkiye Samsun Spor Otomobil Spor Haberler

Bakmadan Geçme

Midye helal mi haram mı? Midye caiz mi? Kaptanlık oyununu kim kazandı?11 Aralık kaptan kim oldu? Mavi takım, Kırmızı takım kaptanı kim oldu? 11 Aralık yeni takımlar ve kadroları! 12 Aralık 2023 Günlük Burç Yorumları: 12 Aralık Salı burç yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! Yarın burçları neler bekliyor? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 11 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 11 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? CANLI maç izle! TÜM MAÇLAR! Canlı şifresiz donmadan HD maç izle! 11 Aralık GÜNÜN MAÇLARI CANLI İZLE! 11 Aralık 2023 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! 11 Aralık 2023 On Numara çekiliş sonuçları açıklandı mı? On Numara sonuçları saat kaçta? On Numara CANLI izle! Bugün kazanan numaralar neler? KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 11 Aralık Konya su kesintisi listesi! Yalı Çapkını 50.bölüm fragmanı İZLE! Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 11 Aralık Bursa su kesintisi listesi! İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 11 Aralık İzmir su kesintisi listesi! Adabımuaşeret dersi nedir? Adabımuaşeret dersi zorunlu mu? ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 11 Aralık Ankara su kesintisi listesi! İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 11 Aralık İstanbul su kesintisi listesi!
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title