Haberler

Ozan Muhammed Kabak, İlk 10 Arasında

Abone Ol

UEFA, Hırvatistan'da düzenlenen 17 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası'nda boy gösteren milli futbolcu Ozan Muhammed Kabak'ı turnuvanın en çok dikkati çeken futbolcuları arasında gösterdi.

UEFA, Hırvatistan'da düzenlenen 17 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası'nda boy gösteren milli futbolcu Ozan Muhammed Kabak'ı turnuvanın en çok dikkati çeken futbolcuları arasında gösterdi.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamada, turnuvanın tamamlanmasının ardından UEFA'nın resmi internet sitesinin en fazla dikkati çeken 10 oyuncuyu belirlediği aktarıldı.

Şampiyonada yarı final oynayan milli takımın defans oyuncusu Ozan Muhammed Kabak'ın, turnuvada oynanan 5 maçta da 80 dakika boyunca sahada yer aldığı ve Elit Tur'da Finlandiya'ya, finallerde de ev sahibi Hırvatistan'a karşı ağları havalandırarak, 2 gol kaydettiği ifade edildi.

UEFA'nın belirlediği en fazla dikkati çeken 10 oyuncu şunlar:

Ozan Muhammed Kabak (Türkiye), Mateu Morey (İspanya), Jonathan Panzo (İngiltere), Phil Foden (İngiltere), Elias Abouchabaka (Almanya), Yacine Adli (Fransa), Jadon Sancho (İngiltere), Abel Ruiz (İspanya), Amine Gouiri (Fransa), Jann-Fiete Arp (Almanya)

Kaynak: AA / Spor

Hırvatistan İngiltere Türkiye Avrupa Spor Haberler

Bakmadan Geçme

Urfa dürüm tarifi! MasterChef Urfa dürüm nasıl yapılır? Adana dürüm tarifi! MasterChef Adana dürüm nasıl yapılır? Çöp şiş dürüm tarifi! MasterChef Çöp şiş dürüm nasıl yapılır? Tavuk şiş dürüm tarifi! MasterChef Tavuk şiş dürüm nasıl yapılır? 5 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 5 Aralık Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 5 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 5 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 5 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 5 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 5 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 5 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 5 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? MasterChef kaptanlık düellosu kim kazandı (Tahmin oyunu)? 4 Aralık (Sergen / Kıvanç) Eren – Hasan düello kim kazandı?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title