Haber : Medicana Sivasspor'da Bakkal Sağlık Kontrolünden Geçti - Haberler

Haberi Paylaş

Medicana Sivasspor'da Bakkal Sağlık Kontrolünden Geçti

Medicana Sivasspor'da Bakkal Sağlık Kontrolünden Geçti

Medicana Sivasspor'un yeni teknik direktörü Mesut Bakkal ve teknik ekibi, bugün sağlık kontrolünden geçirildi.

Medicana Sivasspor'un yeni teknik direktörü Mesut Bakkal ve teknik ekibi, bugün sağlık kontrolünden geçirildi.

Medicana Sivas Hastanesi'nde yapılan kontrollerde kan, EKG ve efor testi uygulanan Bakkal ve ekibi ortopedi servisinde de muayene edildi. Bakkal ve ekibinde her hangi bir sağlık sorununu rastlanmadı. Kontrollerin ardından açıklama yapan teknik direktör Mesut Bakkal, şunları söyledi:

"Çok çalışıp, durumumuz gereği mücadele daha iyi mücadele etmemiz gerekiyor. Oyuncu kadrosu iyi olan bir takımız. Bir çoğunu tanıyorum. Bazıları önceden oyuncularım. İyi şeylerin olabileceğini izlenimini aldım. Çok pozitif başladık. Durumumuzun iyi olmadığını, sağlıklı olmadığını biliyoruz ama buna göre de mücadele etmemiz gerekiyor. Oyuncularımla bunu paylaştım. İki günlük süreçte ilk pozitif dönüş beni mutlu etti. Gönlüm her şeyden önce takım ile birlikte iyi bir yere çıkmaktır. 14 haftamız var ve bu 14 haftada Medicana Sivasspor'a gönlünü vermiş herkesten sabır ve destek bekliyoruz." - Sivas

Demirören Haber Ajansı / Spor

Mesut Bakkal Sivasspor Spor Haberler

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.
title