Haber : Kırkpınar'da birinci gün müsabakaları tamamlandı - Haberler

Haberi Paylaş

Kırkpınar'da birinci gün müsabakaları tamamlandı

- Kırkpınar'da birinci gün müsabakaları tamamlandı Sabah saat 09.30'da başlayan 661. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri yaklaşık bin kişinin çeşitli boylarda mücadelesi gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdü.

- Kırkpınar'da birinci gün müsabakaları tamamlandı

EDİRNE - Sabah saat 09.30'da başlayan 661. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri yaklaşık bin kişinin çeşitli boylarda mücadelesi gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdü.

661. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri bugün saat 09.30'da başladı. Çeşitli kategoride çayıra çıkan ve kıyasıya mücadele veren pehlivanlar ter döktü. 2 bin 475 pehlivanın kayıt yaptırdığı Kırkpınar'da birinci gün müsabakaları geceye kadar sürdü.

Kırkpınar'ın birinci gününde yaklaşık bin pehlivan mücadele etti. Pehlivanlar birbirine üstünlük kurmak için yoğun çaba sarf etti. Organizasyonun birinci gün güreşleri tamamlandı.

İhlas Haber Ajansı / Berkant Şükrü Doğan Uludağ - Spor

Spor Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title