Haberler

İkizler ve kardeşleri aynı takımda hentbol oynuyor

Güncelleme:

Türkiye Hentbol Federasyonu tarafından Amasya'da düzenlenen Mini Mini Hentbol Türkiye Şampiyonası'na katılan 10 yaşındaki ikizler Ayça Su ve Tuğçe Naz ile 7 yaşındaki kardeşleri Aslı Gönenç, aynı takımda oynuyor. Şampiyonaya katılan takımlardan Adana Kenan Çetinel İlkokulu Hentbol Takımı'nda ise üç küçük kız kardeş, takımlarının başarısı için omuz omuza mücadele veriyor. İkizler Ayça Su ve Tuğçe Naz ile kardeşleri Aslı Gönenç, gelecekte adlarından söz edilen sporcular olmak istiyor. Küçük sporcuları müsabakada anneleri de yalnız bırakmıyor.

Türkiye Hentbol Federasyonu tarafından Amasya'da düzenlenen Mini Mini Hentbol Türkiye Şampiyonası'na katılan 10 yaşındaki ikizler Ayça Su ve Tuğçe Naz ile 7 yaşındaki kardeşleri Aslı Gönenç, aynı takımda oynuyor.

Mini Mini Hentbol Türkiye Şampiyonası, Amasya Spor Salonu'nda farklı illerden 15 takımın katılımıyla devam ediyor.

Şampiyonaya katılan takımlardan Adana Kenan Çetinel İlkokulu Hentbol Takımı'nda ise üç küçük kız kardeş, takımlarının başarısı için omuz omuza mücadele veriyor.

İkizler Ayça Su ve Tuğçe Naz ile kardeşleri Aslı Gönenç, gelecekte adlarından söz edilen sporcular olmak istiyor.

Küçük sporcuları müsabakada anneleri de yalnız bırakmıyor.

Anne Neslihan Gönenç, AA muhabirine yaptığı açıklamada, üç çocuğu olduğunu, Adana'da yaşadıklarını, kızlarını küçük yaşta spora yönlendirdiklerini söyledi.

Spora ilgisi olan kızlarının hentbolda başarılı olduğunu belirten Gönenç, "Üç kızım var. Onların gelecekte de başarılı olmalarını istiyoruz. Ayça özellikle ileride milli takımda olmayı çok istiyor. İnşallah kızlarımın başarılı bir şekilde ülkemizi temsil etmelerini istiyorum." diye konuştu.

Yedi yaşındaki Aslı Gönenç de "Üç kız kardeş aynı takımda oynuyoruz. Şampiyon olmak istiyoruz." ifadelerini kullandı.

Kaynak: AA / Spor

Omuz Omuza Türkiye Amasya Adana Spor Haberler

Evine misafir olan babasını öldürüp, kardeşini ağır yaraladı

Evine misafir olan babasını öldürüp, kardeşini ağır yaraladı

Pamukkale Şarapları'nın sahibi Yasin Tokat hayatını kaybetti

Pamukkale Şarapları'nın sahibi Yasin Tokat hayatını kaybetti

KKTC'deki törende dikkat çeken anlar! Erdoğan ile Özel arasında samimi sohbet

KKTC'deki törende dikkat çeken anlar! Erdoğan ile Özel arasında samimi sohbet

Bakmadan Geçme

KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? Karatay, Ereğli, Beyşehir 20-21 Temmuz 2024 Konya su kesintisi listesi! BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? Mustafakemalpaşa, Nilüfer, Osmangazi 20-21 Temmuz 2024 Bursa su kesintisi listesi! ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? Kemer, Elmalı, Demre 20-21 Temmuz 2024 Antalya su kesintisi listesi! ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? Sincan, Etimesgut, Beypazarı 20-21 Temmuz 2024 Ankara su kesintisi listesi! 21 Temmuz 2024 Günlük Burç Yorumları! AŞK, EVLİLİK, KARİYER, SAĞLIK burç yorumları! 21 Temmuz burç yorumları nedir? CANLI maç izle! (TÜM MAÇLAR) Canlı şifresiz donmadan HD maç izle! 20 Temmuz günün maçları nereden izlenir? Moody's kredi notları anlamları! A1, A2 ve B1, B2 ne demek? Kredi notları ne anlama geliyor? 1 Ağustos hangi burç? Ağustos'un 1'inde doğanlar hangi burç oluyor? 1 Ağustos burcu! 20 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Fatih, Zeytinburnu, Şişli elektrik kesintisi! 20 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 20 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi!
LC Waikiki çalışanı arkasında ihbar gibi bir veda mektubu bırakarak intihar etti

LC Waikiki çalışanı arkasında ihbar gibi bir veda mektubu bırakarak intihar etti

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title