Galatasaray, Kulüpler Birliği Toplantılarına Katılmayacağını Açıkladı - Haberler
Haberi Paylaş

Galatasaray, Kulüpler Birliği Toplantılarına Katılmayacağını Açıkladı

Haberler.com - Spor
 - Güncelleme:

Galatasaray, Kulüpler Birliği'nin yaptığı açıklama geri çekilene dek Kulüpler Birliği Vakfı'nın toplantılarına katılmayacağını açıkladı.

Galatasaray Kulübü, Kulüpler Birliği Vakfı'nın açıklaması geri çekilene ya da düzeltilene kadar vakfın toplantılarına katılmayacağını duyurdu.

Galatasaray resmi sitesinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Kuruluşundan bu yana mensubu olduğumuz ve yönetim kurulunda da bulunduğumuz Kulüpler Birliği Vakfı'nın, yönetim kurulu kararı olmaksızın, 28 Kasım 2018 Çarşamba günü yapmış olduğu yazarı meçhul, her üyeye farklı aktarıldığı görülen açıklama, Türk futbol ailesini derinden sarsmıştır.

"BU BİLDİRİ, SONUÇSUZ KALACAK BİR ÇABANIN ESERİDİR"

Bu, Türk futbol camiasını ayrıştırmaya, ötekileştirmeye ve bölmeye yönelik, haddini aşan bir açıklamadır. Bununla birlikte, metinde yer alan eşit, adil, dürüst, hilesiz oyunla ilgili temennileri yürekten paylaşıyoruz. Bu bağlamda, ilkeli duruşlarını koruyan Anadolu Kulüplerine, dürüst futbol adına teşekkür ediyoruz. Türk futbolunun birlik ve beraberliğini bozmaya yönelik bu bildiri, sonuçsuz kalacak bir çabanın eseridir.

"AÇIKLAMA GERİ ÇEKİLENE DEK TOPLANTILARA KATILMAYACAĞIZ"

Bu aşamada, Galatasaray Spor Kulübü olarak, söz konusu açıklama geri çekilene ya da tüm paydaşların vicdanını rahatlatacak şekilde düzeltilene dek, Kulüpler Birliği Vakfı'nın toplantılarına katılmayacağımızı kamuoyuna saygıyla duyururuz."

Haberler.com - Spor

Kulüpler Birliği Vakfı Galatasaray Futbol Spor Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (60)

UA GS:

TÜPÇÜ ARTIK GİDİYORSUN YA YAP BAKALIM NE YAPABİLİYORSAN. . . . ALLAH AŞKINA 5-6 YILDA KENDİ İŞLERİNİN BAŞINA GEÇTE BATIR ŞU PARALARINI. . . . SENİN ELİNİN DEĞDİĞİ YEMEK YENMEZ AYAĞININ BASTIĞI YERDE OT BİTMEZ . . . SENİN SAHİP OLDUĞUN MEDYA YA DA TÜPÜNE DE TOPUNA DA BOYKOT. . . HERKES CEZASINI ÇEKECEKSE TÜRK MİLLİ TAKIMINI VE TÜRK FUTBOLUNU GETİRDİĞİN DURUMDAN DOLAYI TFF DE CEZASINI ÇEKMELİ. . . . . . SENE BAŞINDAN BERİ GALATASARAY IN YAPTIĞI MAÇLARDA RAKİPLERE 7 PENALTI VERİLMİŞ. . .

sıkecı besıktas:

tupcu

Karalastikli:

Kİmsin la sen. Katılma. Paşa paşa geleceksin sonradan. Yoksa bak kendi işine. Azizden sonra gs başladı irrite takım olmaya. Devraldı bu işi.

Tüm 60 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title