Haberi Paylaş

  Fenerbahçe'de bir koltuğa 25 aday

  Spor Haberleri

  Fenerbahçe'de bir koltuğa 25 aday

  Spor Arena / Süleyman ARAT | Fenerbahçe'de Ersun Yanal'dan boşalan teknik direktörlük koltuğuna oturacak yeni ismin belirlenme süreci uzadıkça, adayların sayısı da giderek artıyor.

  Spor Arena / Süleyman ARAT | Fenerbahçe'de Ersun Yanal'dan boşalan teknik direktörlük koltuğuna oturacak yeni ismin belirlenme süreci uzadıkça, adayların sayısı da giderek artıyor. Yönetim sessiz sedasız teknik direktör belirleme çalışmalarını sürdürürken, gerek gazetelerde gerekse sosyal medyada yerlisiyle yabancısıyla onlarca teknik adamın ismi zikrediliyor.

  Camia, Başkan Ali Koç'un basın toplantısındaki konuşmalarının satır aralarından bir ip ucu çıkartmaya çalışsa da son dönemde özellikle Hırvat Nenad Bjelica ve Alanyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut'un ismi diğer teknik adamlara göre haberlerde daha sık geçiyor.

  Başkan Ali Koç doneleri verdi

  Başkan Ali Koç, geçtiğimiz günlerdeki divan toplantısında "Türkiye'yi veya bu coğrafyayı iyi bilen, 40-50 yaş arası isimler ile görüşüyoruz. Ekonomik yapımıza uyabilecek, rekabeti sağlayabilecek, değişik taktikleri deneyebilecek, cesur bir hoca arıyoruz" derken bu ifadeler Erol Bulut ve Bjelica ihtimallerini güçlendirmişti. Nitekim Bjelica da, Ali Koç ile üç kez görüştüğünü dile getirerek "Şartları konuştuk" demişti. Koç'un "Önceliğimiz sezon bitmeden gelmesiydi ama bu herkes için geçerli değil" sözleri de camia tarafından şu an Alanya'yı çalıştıran Erol Bulut'a teklif götürüleceği şeklinde algılanmıştı.

  İŞTE ADI F.BAHÇE İLE GEÇENLER

  Erol Bulut

  Tayfun Korkut

  Murat Yakın

  Okan Buruk

  Abdullah Avcı

  Aykut Kocaman

  Hüseyin Eroğlu

  Yalçın Koşukavak

  Zlatko Dalic

  Nenad Bjelica

  Slaven Bilic

  Niko Kovac

  Ivan Leko

  Joachim Löw

  Christoph Daum

  Roger Schmidt

  Jorge Sampaoli

  Leonardo Jardim

  Rui Vitoria

  Jorge Jesus

  Quique Setien

  Manuel Pellegrini

  Ronald Koeman

  Arthur Zico

  Alex de Souza

  Kaynak: Hürriyet / Spor

  Nenad Bjelica Fenerbahçe Ali Koç Asker Spor Haberler

  beğendim
  alkışladım
  beğenmedim
  güldüm
  üzüldüm
  sinirlendim
  şaşırdım
  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title