Haberi Paylaş

  Barcelona Muhabiri: Artık Kimse Arda Turan'a Selam Vermiyor

  Spor Haberleri

  Barcelona muhabiri, Arda Turan'ın son olaylar sonrasındaki durumunu anlattı: Artık hiçbir takım arkadaşı selam vermiyor. Herkes onun Barcelona'dan ayrılmasını istiyor.

  İstenmeyen olayların içinde kalan Arda Turan zor günler yaşıyor...

  Goal Barcelona muhabiri Ignasi Oliva, Arda Turan ile ilgili bilgi ve görüşlerini anlattı.

  "Şu anda herkes Arda Turan'ın Barcelona'dan gitmesini istiyor. Hiçbir yönetim kurulu üyesi bunu kamuoyu önünde söylemiyor ama özel konuşmalarda dile getiriyorlar.

  "TEKLİF GELMESİNİ BEKLİYORLAR"

  Barcelona, birilerinin gelip Arda Turan için 30 milyon Euro ödeyip oyuncuyu almasını umuyor. Luis Enrique'nin isteğiyle transfer edildi fakat Luis Enrique döneminde bile oynayamadı.

  Barcelona yöneticileri Arda Turan'dan para kazanmak istiyor. Yani şu an satış listesinde. Ancak yaşanan bu son olay, Arda'nın başka bir takıma transferini kolaylaştırmayacak.

  "BURADA ARKADAŞI YOK, HERKES ONUN GİTMESİNİ İSTİYOR"

  Arda geldiği günden bu yana bir kere bile basın toplantısı düzenlemedi; röportaj alanına (mixed zone) çıkmadı. Bu konuda Neymar'dan bile daha kötü. Katalan basınına asla konuşmadı, kimseye selam dahi vermedi. Burada arkadaşı yok. Açıkçası herkes onun gitmesini istiyor.

  Bana kalırsa Arda'yı isteyen kulüpler, Barcelona'nın onu satmak istediğini biliyor. Bu yüzen satış yaz sonuna kalabilir. Çünkü bu şartlar altında değeri her geçen hafta düşüyor. O, Barça için hiçbir zaman yararlı bir futbolcu olmadı; o yüzden satış listesinde. Aldığı maaşa göre performansı çok düşük. Davranışları iyi değil ve aynı zamanda yaşlı. Barcelona'da bir geleceği yok. En azından Camp Nou'da..."

  Kaynak: Sporvadisi.com / Spor

  Luis Enrique Arda Turan Barcelona Spor Haberler

  beğendim
  alkışladım
  beğenmedim
  güldüm
  üzüldüm
  sinirlendim
  şaşırdım
  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title