Ayhan Erdem: "İstifanın Nedeni Destek Verilmemesidir" - Haberler
Haberi Paylaş

Ayhan Erdem: "İstifanın Nedeni Destek Verilmemesidir"

İhlas Haber Ajansı - Spor
Ayhan Erdem: 'İstifanın Nedeni Destek Verilmemesidir'

Mersin İdmanyurdu Basın Sözcüsü Ayhan Erdem, kulüp başkanı Ali Kahramanlı’nın istifasının, kimsenin kulübe destek vermemesinden kaynaklandığını söyledi.

Mersin İdmanyurdu Basın Sözcüsü Ayhan Erdem, kulüp başkanı Ali Kahramanlı'nın istifasının, kimsenin kulübe destek vermemesinden kaynaklandığını söyledi.

Erdem, Kahramanlı'nın istifasıyla ilgili yaptığı yazılı açıklamada, tüzük gereği istifayı yönetim kurulunun kabul etmesi durumunda, 30 gün içerisinde olağanüstü genel kurul yaparak yeni başkanı seçmeleri gerektiğini belirtti. Yönetim kurulunun henüz başkan Ali Kahramanlı'nın istifasını kabul etmediğini ifade eden Erdem, "Başkanımızın istifasını oturup değerlendireceğiz. Ancak şunu kamuoyu çok iyi biliyor ki, bu istifanın nedeni maddi sıkıntılar ve kentin takıma destek vermemesidir. Başkanımız gerekli desteği göremediği için istifa etmek zorunda kalmıştır" dedi.

"SAHİP ÇIKAN OLMAZSA KAYYUMA GİDER"

Takımın ligdeki durumunun sanıldığı kadar kötü olmadığını savunan Erdem, şöyle devam etti:

"Ligin dibinde olsa da tehlikeli bölgeden 2 maç kazanıldığı zaman uzaklaşacağımızı biliyoruz. Biz takımımıza da güveniyoruz. Eğer bu takıma sahip çıkmak ve almak isteyenler varsa buyursun. Kentin önde gelenleri güçlü bir yönetim oluştursun ve bu takıma sahip çıksın. ya da bize destek olunsun ve bu takıma sahip çıkılsın. Aksi takdirde birçok örneği olduğu gibi Mersin İdmanyurdu da kayyuma gider, sahipsiz bir takım olduğu için de silinir gider." - MERSİN

İhlas Haber Ajansı / Spor

Mersin İdmanyurdu Spor Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title