Haberler

AVIS 2024 Türkiye Tırmanma Şampiyonası Aydın'da düzenlenecek

Güncelleme:

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen AVIS 2024 Türkiye Tırmanma Şampiyonası'nın üçüncü ayağı, Aydın'da gerçekleştirilecek. Yarışma, 25-26 Mayıs tarihlerinde Ege Otomobil Spor Kulübü tarafından düzenlenecek ve 5 ayrı kategoride koşulacak. Yarışın start seremonisi Buharkent Belediye Meydanı'nda yapılacak ve ana yarış Kayaburnu-Ericek yol ayrımından başlayıp Muratdağı GES Santrali'nde tamamlanacak. Ödül töreni ise Buharkent Belediyesi önünde gerçekleştirilecek.

AVIS 2024 Türkiye Tırmanma Şampiyonası'nın üçüncü ayağı, Aydın'da gerçekleştirilecek.

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonundan (TOSFED) yapılan açıklamaya göre 25-26 Mayıs tarihlerinde ICRYPEX ve Buharkent Belediyesi katkılarıyla Ege Otomobil Spor Kulübü (EOSK) tarafından düzenlenecek organizasyon, 5 ayrı kategoride koşulacak.

Yarışma, 25 Mayıs Cumartesi günü saat 17.30'da Buharkent Belediye Meydanı'ndaki start seremonisi ile başlayacak. Ana yarış ise 26 Mayıs Pazar günü saat 12.00'de Kayaburnu- Ericek yol ayrımından start alarak, Muratdağı GES Santrali'nde tamamlanacak. 7,59 kilometre uzunluğundaki parkurda iki çıkış olarak koşulacak yarışın ödül töreni de saat 16.15'te Buharkent Belediyesi önünde gerçekleştirilecek.

Kaynak: AA / Spor

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu Buharkent Türkiye Ericek Aydın Spor Ege Spor Güncel Haberler

Bahçeli'nin elini öptüğü için tartışılan Özel Harekat Başkanı Karadeniz sessizliğini bozdu

Bahçeli'nin elini öptüğü için tartışılan Özel Harekat Başkanı Karadeniz sessizliğini bozdu

AK Parti'den vekillerle ilgili performans raporu! 100'e yakın ismin yasama faaliyetlerinde rol almadığı tespit edildi

AK Parti'den vekillerle ilgili performans raporu! 100'e yakın ismin yasama faaliyetlerinde rol almadığı tespit edildi

5 oy farkla kazandı! TFF'nin yeni Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu oldu

5 oy farkla kazandı! TFF'nin yeni Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu oldu

Bakmadan Geçme

19 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 19 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 19 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 19 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Eyüp, Üsküdar, Pendik elektrik kesintisi! 19 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 19 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 19 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 19 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Beyoğlu hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beyoğlu nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Beylikdüzü hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beylikdüzü nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Beşiktaş hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beşiktaş nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? Beyoğlu, Fatih, Şişli 18-19 Temmuz İstanbul su kesintisi listesi! Galatasaray Trencin maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) GS Trencin maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? İzmir Balçova, Gaziemir, Karaburun elektrik kesintisi! İzmir elektrik kesintisi saat kaçta bitecek, elektrikler ne zaman gelecek? Fenerbahçe Hull City maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) FB Hull City maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti?
Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title