Haberler

ASKF Başkanı Erdoğan Bıyık, "Elimizden kaçan şampiyonluğu seneye yakalarız"

Abone Ol

DÜZCE (İHA) – Düzce Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Erdoğan Bıyık, hafta sonu 3. Lige yükselme müsabakasına çıkan Çilimli Belediyespor'un finalde kaybetmesi sonrasında açıklamalarda bulundu.

DÜZCE (İHA) – Düzce Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Erdoğan Bıyık, hafta sonu 3. Lige yükselme müsabakasına çıkan Çilimli Belediye spor'un finalde kaybetmesi sonrasında açıklamalarda bulundu. Bıyık, "Elimizden kaçan şampiyonluğu seneye yakalar ve Çilimli Belediyesporumuzu 3. Ligde görürüz" ifadelerinde bulundu.

Hafta sonu 3. Lige yükselme Play-Off finali Yalova'da Sakarya Hendek spor ile Düzce Çilimli Belediye spor ile oynandı. 90 dakikalık müsabaka 1-1'lik beraberlik ile sonuçlanırken, uzatma dakikalarında Hendek spor bulduğu goller ile 4-1'lik skor ile galip gelerek şampiyon oldu. Müsabakayı başından sonuna kadar takip eden Düzce Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Erdoğan Bıyık, açıklamalarda bulundu. Bıyık yaptığı açıklamada, " Üzgünüz. Fakat, final oynama başarısını gösteren Düzce ve Çilimli'ye büyük heyecan ve umut veren Çilimli Belediye spor'u, bu başarının mimarları Belediye Başkanımız Muhsin Yavuz'u, teknik direktörümüz Nedim Akbulut'u ve teknik ekibini kutluyorum. Büyük bir özveri ve azimle mücadele eden tüm futbolcularımızı, özellikle Yalova'da 90 dakika hiç durmadan takımı destekleyen Düzce spor taraftara grubu Kırmızı Şimşekler Başkanı Emir Kiraz ve ekibi ile tüm Çilimli halkını, spor camiasını Düzce Amatör Spor kulüpleri Federasyonu adına tebrik ediyorum. İnşallah elimizden kaçan şampiyonluğu seneye yakalar ve Çilimli Belediyesporumuzu da 3. Ligde görürüz. Her emek verenimizin emeğine yüreğine sağlık" ifadelerini kullandı. - DÜZCE

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Spor

Erdoğan Bıyık Çilimli Yalova Düzce Spor Haberler

Bakmadan Geçme

6 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 6 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 6 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 6 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık 2023 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Şans Topu sonuçları açıklandı mı? Şans Topu sonuçları ne zaman açıklanır? 6 Aralık 2023 Çarşamba Şans Topu sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 6 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 6 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 6 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Uludağ Gazoz hangi ülkenin markası, kimin malı? 6 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? ZTK kura çekimi ne zaman? Ziraat Türkiye Kupası 5. tur eleme maçları kura çekimi ne zaman yapılacak? Galatasaray Şampiyonlar Ligi'nde gruptan çıkarsa ne kadar kazanacak, ne kadar gelir elde edecek? Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi maçı ne zaman? Kopenhag Galatasaray maçı bu hafta mı haftaya mı ne zaman?
title