Arda Turan'ın Tatili, İstanbul'dan Aldığı Bina Çökmesi Haberiyle Zehir Oldu - Haberler
Haberi Paylaş

Arda Turan'ın Tatili, İstanbul'dan Aldığı Bina Çökmesi Haberiyle Zehir Oldu

Haberler.com - Spor
 - Güncelleme:

Başakşehirli futbolcu Arda Turan ve eşinin tatili, İstanbul'da dün çöken binanın haberini almasıyla zehir oldu. Arda, gün boyunca gelişmeleri telefonla takip etti.

Başakşehirli futbolcu Arda Turan ile oğulları Hamza Arda'ya 5.5 aylık hamile olan eşi Aslıhan Doğan, Bodrum'da görüntülendi. Mutlu pozlar veren ikilinin tatili, İstanbul'dan gelen haberle zehir oldu.

Arda Turan, Beyoğlu-Sütlüce'deki arazisinin üzerine otel yaptırıyordu. Temel atma çalışması yapılan inşaat alanının yanındaki 4 katlı bina dün çöktü. Arda Turan gelişmeleri gün boyunca telefonla takip etti.

Arda konuya ilişkin sorulara, "Benim bütün ruhsatım ve izinlerim var. Yaşanan olayın benimle bir ilgisi yok" yanıtını vermişti.

Çöken binanın sahibi Emin Ertürk, ''Arda Turan burada kardeşi adına bir otel inşaatına başladı. İstişare ettik uyardık söyledik, fotoğraflar gösterdik. Belirgin bir şekilde açılmalar oldu. Ben onları da uyardım. Bina benim. Orada kiracılar var. Tek sevindiğim orada kimsenin olmaması şu an. Mal bile ikinci derecede bu durumda. Şu an canımız kurtuldu ona seviniyoruz'' diye konuşmuştu.

Haberler.com - Spor

Cep Telefonu, Arda Turan, İstanbul, Magazin, Spor, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (52)

Adınızı Yazın:

Binanın zaten ne tapusu varmış ne de ruhsatı. Ev sahibi bile orada oturmuyormuş . oturmaz tabi, sen gel kafana göre bir yerlere binayı dik, sonra oradan kiraları topla, zengin olursun işte. Allah bilir kiracılara neler çektirmiştir. birilerinin bedduasını mı aldı acaba :))

Np:

Belkide o binayi almanin pesinde

MEMUR:

Resimde görmesem inanamazdım. Nasıl yapılmış bina. Ham madde olarak be kullanmışkar. Turkiyede ilkokul dahi okumamış okan mutahhitler var. Eğri otursakta doğru konuşalım. Bumudur çağ atlamak. Bumudur insan hayatıba saygı. Nerede imar, iskan ve inşaat sektörünü kontrol Eden sorumlular

Tüm 52 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title