Haberler

Başiskele Belediyesinden amatör spor kulüplerine malzeme desteği

Son Güncelleme:
Abone Ol

Başiskele Belediyesi, ilçede spor faaliyetlerini sürdüren 10 amatör spor kulübüne malzeme desteğinde bulundu.

Başiskele Belediyesi, ilçede spor faaliyetlerini sürdüren 10 amatör spor kulübüne malzeme desteğinde bulundu.

Başiskele Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından Barbaros Semt Meydanı'nda "Amatör Spor Kulüplerine Malzeme Dağıtım Töreni" düzenlendi.

Programda konuşan Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü, sporun ve sporcunun her zaman destekçisi olduklarını vurguladı.

Özlü, şunları söyledi:

"Amatör spor kulüplerinin nasıl çalıştığını, ne tür zorluklarla karşılaştığını ve nasıl gönüllülük bilinciyle fedakar bir çaba ve emek verdiklerini iyi biliriz. Bizler Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın da dediği gibi geleceğin gençlerin ellerinde yükseleceğine inanıyor ve gayretimizi, çalışmalarımızı bu yönde arttırarak devam ediyoruz. Bizim spor okullarımızda yaklaşık 4 yılda 15 binin üzerinde çocuğumuz, kardeşimiz, evladımız, farklı amatör branşlarda eğitimler aldılar. Başiskele'mizin sportif başarısında emeği geçen herkese çok teşekkür ediyor, tüm kulüplerimize başarılar diliyorum."

Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın da "Başiskele ilçemizde, hem tesisleşmede hem kulüplerimizin çoğalmasında genç takımlarımızın, gençlerin çoğalmasıyla birlikte spora üst düzey destek veriliyor." dedi.

Konuşmaların ardından Kullar 1975 Spor, Yuvacık Spor, Başiskele Doğantepe Spor, Başiskele Damlar Spor, Kullar Spor, Anadolu 1071 Spor, Başiskele Birlik Spor, Başiskele Yeniköy Spor, Bahçecik Spor ve Başiskele Belediye Spor kulüplerine, sporcuların antrenmanlarda ve müsabakalarda kullanabilecekleri malzemelerden oluşan hediye kolileri verildi.

Törene, AK Parti Kocaeli Milletvekili Veysal Tipioğlu, AK Parti Başiskele İlçe Başkanı Mustafa Koral, MHP Başiskele İlçe Başkanı Şahin Kaya, belediye meclis üyeleri, muhtarlar, spor kulüplerinin başkanları ve sporcular katıldı.

???????

Kaynak: AA / Spor

Başiskele Hisarcık Gençlik Spor Spor Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık Antalya su kesintisi listesi! KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık Konya su kesintisi listesi! BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık Bursa su kesintisi listesi! ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık Ankara su kesintisi listesi! İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık İzmir su kesintisi listesi! TikTok Türkiye Sözcüsü Emir Gelen kimdir? Tiktok kapatılacak mı? Tiktok ne zaman kapatılacak? Tiktok yasaklandı mı? 7 Aralık Cuma Hutbesi yayınlandı! 7 Aralık Cuma Hutbesi tam metni! Diyanet 7 Aralık Cuma Hutbesi! Masterchef eleme adayları kimler? Haftanın 3. eleme adayları kimdir? 7 Aralık 2023 Masterchef haftanın eleme potasındaki isimleri kimler oldu? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık İstanbul su kesintisi listesi! 7 Aralık Masterchef dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Masterchef 2023 Mavi takım mı Kırmızı takım mı kazandı? Masterchef bugün kazananı kim? Hangi Yunan adalarına vizeler kaldırıldı? Vizesiz gidilebilen Yunan adaları hangileri? Yunan adalarına vize var mı, vizeler kaktı mı? Yunanistan ile vize anlaşması detayları! Hudutsuz Sevda CANLI izle! Hudutsuz Sevda 11. Bölüm FOX TV CANLI izle! Gazze'de kaç kişi öldü? İsrail'in saldırıları sonucu Gazze'de kaç kişi hayatını kaybetti?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title