Spor Toto Süper Lig ve Bank Asya 1. Lig Kulüpleri Toplantısı Yarın Yapılacak

Türkiye Futbol Federasyonu Tarafından Düzenlenen "Talimatlara Aykırı Menajerlik" ve "Ulusal Kulüp Lisans Sistemi" Konu Başlıklarını İçeren Toplantı Yarın İstanbul Wow Otel'de Düzenlenecek.

Spor Toto Süper Lig ve Bank Asya 1. Lig Kulüpleri Toplantısı Yarın Yapılacak

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından düzenlenen "Talimatlara Aykırı Menajerlik" ve "Ulusal Kulüp Lisans Sistemi" konu başlıklarını içeren toplantı yarın İstanbul Wow Otel'de düzenlenecek.

Spor Toto Süper Lig ve Bank Asya 1. Lig kulüplerinde görev alan en üst düzey 4 profesyonel yöneticisine yönelik düzenlenen toplantı yarın saat 09.00'da başlayacak.

Açılış konuşmasını TFF 1. Başkan Vekili Lutfi Arıboğan'ın yapacağı toplantıda, hukuktan sorumlu TFF Yönetim Kurulu üyesi Yunus Egemenoğlu da katılımcıları, Mart 2010'da önemli değişikliklerle yürürlüğe giren, "Futbolcu Temsilciliği Talimatı" ve 2011-2012'de uygulanmaya başlanılacak "Ulusal Kulüp Lisans Sistemi" konularında bilgilendirecek.

Toplantıda ayrıca TFF Kulüp Lisans Müdürlüğü, TFF Hukuk Müşavirliği ve Profesyonel Futbolcu Tescil İşleri Müdürlüğü yetkilileri sunum yapacak.

Kaynak: CHA