Spor -Toto İkramiyesi
Haberler » Güncel » Haber

Spor -Toto İkramiyesi

Turkcell Süper Lig ve Bank Asya 1. Lig Maçlarını Kapsayan Spor Toto'da 15 Maçı Bilerek 518 Bin YTL İkramiye Kazanan Talihlinin Biletini, Hatay'ın İskenderun İlçesinde Oynadığı Belirtildi.

Spor -Toto İkramiyesi

Turkcell Süper Lig ve Bank Asya 1. Lig maçlarını kapsayan Spor Toto'da 15 maçı bilerek 518 bin YTL ikramiye kazanan talihlinin biletini, Hatay'ın İskenderun ilçesinde oynadığı belirtildi.

Spor-Toto'nun internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, 3 haftadır devreden Spor-Toto oyununu 4. devir haftasında doğru tahminlerde bulunan şanslı, 518 bin 338 YTL ikramiye kazandı.

Şanslı kişinin kuponu yatırdığı Ulucami Caddesi'ndeki 124020 nolu bayinin işletmecisi Adnan Karabalkan, en büyük ikramiyenin kendi bayilerinde oynanan kupona çıkmasından dolayı mutlu olduğunu söyledi.

Bu kişinin kim olduğunu henüz bilmediğini, ancak devlet memuru olduğunu tahmin ettiğini belirten Karabalkan, ''Spor-Toto Teşkilatı'ndan bugün bizi aradılar ve bu ikramiyenin bizim bayimizde oynanan kupona çıktığını söylediler. Kendim kazanmış gibi sevindim'' dedi.