Spor Toto 2. Lig

Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup takımlarından Denizli Belediyespor'da kalecisi Ali Üçkulak, yeni yaşına takım arkadaşları, hocaları ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte girerken, 27 yaşına girdiği için 27 numaralı forma hediye edildi.

Spor Toto 2. Lig

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Denizli Belediyespor'da kalecisi Ali Üçkulak, yeni yaşına takım arkadaşları, hocaları ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte girerken, 27 yaşına girdiği için 27 numaralı forma hediye edildi.

Denizli Belediyespor Kınıklı Altyapı Tesisleri'nde yapılan antrenman sonrası, Denizli Belediyespor Başkan Yardımcıları Sait Özkan, Akın Çelik, Mehmet Teke, yönetim kurulu üyeleri Süleyman Kaya, Ali Çimen ve İhsan Altaş'ın da katıldığı doğum günü kutlamasında, Denizli Belediyespor'da başkan yardımcısı Sait Özkan kaleci Ali Üçkulak'a, 27 yaşına girdiği için 27 numaralı forma hediye etti.

Üçkulak, daha sonra alkışlar arasında pastasının üzerindeki mumları üfledi. Kırmızı-beyazlı yöneticilere teşekkür eden Kaleci Ali, formayı ömrü boyunca saklayacağını söyledi.