Spor Toto 2. Lig

Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grup takımlarından Denizli Belediyespor'un teknik direktörü Yaşar Güngör, kendi sahalarında kaybettikleri puanların telafisi için Ünyespor deplasmanından puanla dönmenin şart olduğunu söyledi.

Spor Toto 2. Lig

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Denizli Belediyespor'un teknik direktörü Yaşar Güngör, kendi sahalarında kaybettikleri puanların telafisi için Ünyespor deplasmanından puan ya da puanlarla dönmenin şart olduğunu söyledi.

Denizli Belediyespor, pazar günü kendi sahasında oynadığı Kızılcahamamspor karşılaşmasında mağlubiyetle tanışırken, teknik heyet ve futbolcular, hafta sonu oynanacak Ünyespor maçını kazanıp taraftarına kendini affettirmek istiyor.

Haftanın ilk antrenmanını Gümüşler Stadında, teknik direktör Yaşar Güngör nezaretinde yapan kırmızı beyazlılar, moralsiz başladıkları antrenmanı neşeli bitirdi.

Yenileme ve dar alanda 5'e 5 minyatür kale ile yapılan antrenman, evliler ve bekarlar arasında yapılan maç ile devam etti. Evliler, bekarlara 6-4 mağlup oldu.

Teknik direktör Yaşar Güngör, idmanın ardından yaptığı açıklamada, kendi sahalarında kaybettikleri puanları kazanmak için Ünyespor deplasmanından puan ya da puanlarla dönmenin şart olduğunu belirterek, "Kızılcahamamspor maçını kaza olarak görüyoruz. Sezon başı olması da bizim için iyi oldu. Hatalarımızdan ders çıkaracağız. Ünyespor maçı ile çıkışın başlangıcını yapmak ve kaybettiğimiz özgüvenimizi de yeniden kazanmak istiyoruz." dedi.

- DENİZLİ