Sp 'Siyaset Okulu' Sona Erdi

Sp 'Siyaset Okulu' Sona Erdi
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Güncel

Saadet Partisi (SP) Afyonkarahisar Gençlik Kolları’nın düzenlediği Siyaset Okulu, 4. hafta derslerinin işlenmesi ile sona erdi.

Saadet Partisi (SP) Afyonkarahisar Gençlik Kolları'nın düzenlediği Siyaset Okulu, 4. hafta derslerinin işlenmesi ile sona erdi.

'Ahlak siyaset ilişkisi, adil düzende hukuk, islam iktisadının temel ilkeleri, çağdaş siyasal akımlar, eleştirel düşünme, makale müzakereleri, ahlak sosyoloji' ilişkisi gibi derslerin işlendiği Siyaset Okulu, Yrd. Doç. Dr. Mücahit Gültekin tarafından verilen eleştirel düşünme dersi ile sona erdi. Kent dışından, Saadet Partisi YİK üyesi Prof. Dr. Mustafa Kamalak, Yedi İklim Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Yazar Ali Haydar Haksal gibi isimlerin katıldığı Siyaset Okulu'na, Afyon Kocatepe Üniversitesi'nden (AKÜ) Öğretim Görevlileri'de katılarak öğrencilere ders verdi. Kapanışta öğrencilere verilen sertifikanın ardından bir konuşma yapan Saadet Partisi Afyonkarahisar Gençlik Kolları Bşk Yasin Kara, siyasette ahlakın çok önemli olduğunu ifade ederek, "40 yıl önce, önce ahlak ve maneviyat diyerek yola çıkan büyüklerimiz gibi önce ahlak dersleri ile okulumuza başladık" dedi.

Etkinlik plaket takdimi ve öğrencilere verilen sertifikanın ardından sona erdi. - AFYONKARAHİSAR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Manşet Haberler

title