Söz 79. Yeni Bölüm Fragmanı İzle: Yavuz ile Derya Tehlikede!

Söz 79. Yeni Bölüm Fragmanı İzle: Yavuz ile Derya Tehlikede!

Söz 79. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümden sonra merakla beklenen Söz yeni bölüm fragmanında heyecan doruğa tırmanıyor. Aksiyon dolu fragmanda dikkat çeken bir çok sahne var. Eylem'in kafasına silah dayandığı, Derya ve Yavuz'a doğrultmuş silahların olduğu sahneler merakla bekleniyor. İşte Söz 79. yeni bölüm fragmanı...

Söz 79. yeni bölüm fragmanı Star TV tarafından yayınlandı. Pazartesi günü ekrana gelen son bölümden sonra merakla beklenen fragman izleyicileri daha meraklandırdı. Son bölümde Yavuz, Derya'nın yaralı halini gördükten sonra Linda'nın peşine düşmüştü. Tim ise onu bu yoldan geri çevirmeye gelmişti. Fakat Yavuz'un dönmeyeceğini anlayan Erdem Albay, operasyon için izin vermişti. Sonrasında ise Linda'yı ele geçirmişler fakat Dragan'ın küçük ordusu ile çevreleri sarılmıştı.

SÖZ 79. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Söz yeni bölüm fragmanında Tim'in Dragan'ın ekibi ile çatışması gözler önüne seriliyor. Diğer yanda ise Derya'nın ameliyatı sonrasında yürüme çabaları ve çektiği acı izleyenlerin yüreğini dağlıyor. Söz yeni bölüm fragmanında Eylem'in kafasına dayanan silah ve sonrasında neler olacağı merak ediliyor. Son sahnede ise Yavuz ile Derya'nın üzerine doğrultulan silahlar ve onların nasıl kurtulacağı merakın dozunu artırıyor. Söz 79. yeni bölümü 22 Nisan Pazartesi günü Star TV'de.

SÖZ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Söz yeni bölümde; Linda'yı almak için geldikleri sığınakta Dragan tarafından köşeye sıkıştırılan Tim ve Yavuz eski günlerdeki gibi birlikte omuz omuza mücadele vererek bu durumdan kurtulmaya çalışırlar.

Su ve Nazlı ise hastanede tedavi altındaki Derya'nın yanında ona moral vermeye çalışırken, bir daha yürüyememe ihtimali Derya'nın canını yakmaktadır. Ancak Derya'nın pes etmeye niyeti yoktur.

Linda'nın alınması uluslararası çevrede büyük yankı yapar. Yabancı devletler dört bir koldan Linda konulu haberlerle ülkemize baskı yapmaya çalışırlar fakat Eylem ve Yavuz bu oyunu bozmaya kararlıdır.

Dragan'ın Avrupa'daki çeşitli faaliyetler ve temaslar için yakın adamı Sadık'ı yurtdışına göndermesi üzerine Tim harekete geçer. Hem Sadık'ı alıp Dragan'a ulaşmak hem de yurtdışındaki terör faaliyetlerine engel olmak için çetin bir mücadeleye girişirler.

Bütün hamleleri Yavuz tarafından devre dışı bırakılan Dragan, Yavuz'u can evinden vurmak için büyük bir baskın tertipler. Yavuz, sevdiği kadın Derya ile sınandığı zorlu bir mücadele verecektir.

Söz 79. Yeni Bölüm Fragmanı İzle: Yavuz ile Derya Tehlikede!
YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.