Soygun Zanlıları Yakalandı

Soygun Zanlıları Yakalandı

Kağıthane'de Bir Eczaneyi Basıp, Bıçak Zoruyla Kasadaki Paraları ve Dizüstü Bilgisayarı Gasp Ettikleri İddia Edilen 3 Kişi Yakalandı.

Soygun Zanlıları Yakalandı

Kağıthane'de bir eczaneyi basıp, bıçak zoruyla kasadaki paraları ve dizüstü bilgisayarı gasp ettikleri iddia edilen 3 kişi yakalandı.

Edinilen bilgiye göre, Kağıthane Şelale Evleri Çobançeşme Caddesi üzerinde bulunan bir eczane, önceki gün sabah saatlerinde 3 kişi tarafından soyuldu. Olaydan önce uyuşturucu aldıkları kaydedilen 3 kişi, 1'i bayan 3 çalışanın içerde olduğu sırada tehditler savurarak kasadaki paralar ve masa üzerindeki dizüstü bilgisayarı gasp ederek kayıplara karıştı. Eczane çalışanı, "3 kişiydiler, bıçakla tehdit edip alıp kaçtılar" dedi. Güvenlik kamerasının bulunmadığı eczanenin 3 defa aynı yöntemle soyulduğu öğrenildi. Olayla ilgili 3 zanlı, Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerin çalışması sonucu 24 saat içerisinde yakalandı. Zanlılar V.K. (26), M.A. (22) ve B.S. (21), olaydan önce uyuşturucu aldıklarını ve soygunu hatırlamadıklarını dile getirdi.

Polisteki sorguları tamamlanan zanlılar adliyeye sevk edildi.

(EY-CİN-OK-Y)

Kaynak: İHA