Soyadlarından Vazgeçmiyorlar

Soyadlarından Vazgeçmiyorlar

Eşlerinden Boşansalar da Onların Soyadlarını Kullanmaktan Vazgeçemiyorlar. İşte Eşlerinin Soyadlarını Kullanan İsimler:

Soyadlarından Vazgeçmiyorlar

Son günlerin en çok konuşulan konularından bir tanesi de Cem Hakko'dan boşanan Bettina Hanım'ın 'Hakko' soyadını kullanmaya devam edecek olması.


Günümüzde, boşandıkları halde hala kocalarının (eski) soyadlarını kullanan ünlüler oldukça fazla yer alıyor. işte onlardan bazıları;

Sezen Aksu: İlk evliliği olan Ali Engin Aksu'dan 'aksu' soyadını aldı. Daha sonra iki evlilik yapıp boşansa da 'Aksu' soyadından hiç vazgeçmedi.

Serpil Çakmaklı: Oyunculuğa başladığında Mert Çakmaklı ile evliydi. Çiftin evliliği çok kısa sürdü ve ayrıldılar. Ancak, serpil hanım, 'Çakmaklı' soyadını kullanmaya devam etti.

Nurseli İdiz: Cem İdiz ile evlenince, 'İdiz' soyadını aldı. Ancak ayrılmalarına rağmen oyuncu hala, eski eşinin soyadını kullanıyor.

Gönül Yazar: Daha meşhur olmadan Necdet Yazar ile evlenip 'Yazar' soyadını aldı. Gönül Hanım, Necdet Bey'den ayrılıp, üzerine beş evlilik daha yapmasına rağmen hala 'Yazar' soyadını kullanıyor.

Perran Kutman: Bugün hayatta olmayan Hüseyin Kutman ile evlenip 'Kutman' soyadını aldı. Çift, daha sonra boşandı. Ancak, Perran Hanım hala 'Kutman' soyadını kullanıyor.

Emel Müftüoğlu: Avukat Oğuz Müftüoğlu ile evlenen emel, tam ismini duyurmaya başlamışken eşiyle yollarını ayırdı. ancak 'müftüoğlu' soyadını bırakamadı.

Kaynak: Gecce