Southgate'ten Tuncay Şanlı'ya Övgü

Middlesbrough Teknik Direktörü Gareth Southgate, Takımın Yeni Golcüsünün Tucay Şanlı Olabileceğini Söyleyerek, Tuncay'ın Performansından Memnun Olduğunu Belirtti.

Southgate'ten Tuncay Şanlı'ya Övgü

Middlesbrough Teknik Direktörü Gareth Southgate, takımın yeni golcüsünün Tucay Şanlı olabileceğini söyleyerek, Tuncay'ın performansından memnun olduğunu belirtti.

Premier Lig'de Arsenal'i 2-1 yenerek rakiplerinin namağlup unvanına son verdikleri maçın ardından tüm taraftarların bir kahraman istediklerini söyleyen Middlesbrough Teknik Direktörü Southgate, Borolu taraftarların yeni idolünün Tuncay Şanlı olabileceğini söyledi. Tuncay'ın performansından oldukça memnun olduğunu belirten Southgate, Tuncay'ın başarısını ispat ettiğini kaydetti ve hatta en iyi takımlara karşı dahi başarı sağlayabildiğini gösterdiğinin altını çizdi.

Ligde 16. sırada bulunan Middlesbrough'da Arsenal karşısında alınan galibiyet Teknik Direktör Gareth Southgate, üzerindeki eleştireleri de hafifletti. Southgate, bu şekilde devam etmeleri gerektiğini söyleyerek, "Doğru yolda atılmış bir adım bu. Bu şekilde devam etmeliyiz, bu şekilde devam etmezsek, düşmeye devam ederiz" ifadelerini kullandı.

(İY-İY-OK-S)

Kaynak: İHA