Sosyal Medyadan "Katilimi Tanıyorum" Paylaşımını Yapan Genç, Ölü Olarak Bulundu

Sosyal Medyadan "Katilimi Tanıyorum" Paylaşımını Yapan Genç, Ölü Olarak Bulundu

Gaziantep'te sosyal medya hesabından "Katilimi Tanıyorum" diye paylaşım yapan genç, 3 hafta sonra Fırat Nehri yakınlarında ölü bulundu.

Gaziantep'e bağlı Nizip ilçesinde bir genç sosyal medya hesabından "Katilimi tanıyorum" paylaşımını yaptıktan 3 hafta sonra Fırat Nehri kenarında ölü olarak bulundu.

PAYLAŞIMI DİKKAT ÇEKTİ

Gaziantep'in Nizip ilçesinde av tüfeği ile açılan ateş sonucu öldürüldüğü belirlenen gencin sosyal medya hesabından 3 hafta önce yaptığı tel örgüler önünde çekilmiş fotoğraf ve "katilimi tanıyorum" paylaşımı dikkat çekti.

AV TÜFEĞİ İLE ÖLDÜRÜLDÜĞÜ TESPİT EDİLDİ

Gaziantep'in Nizip ilçesi Keklik Mahallesi Fırat Nehri yakınlarında piknik yapan vatandaşlar, hareketsiz yatan bir şahsı görünce sağlık ve jandarma ekiplerine haber verdi. Ekipler, şahsın av tüfeği ile açılan ateş sonucu öldürüldüğünü belirlerken şahsın 25 yaşındaki Mehmet Salih P. olduğunu tespit etti.

CEZAEVİNDEN YENİ ÇIKMIŞ

Ölen şahsın Bayramın birinci günü cezaevinden çıktığı ileri sürüldü. Jandarma ekiplerinin olay yerindeki incelemelerinin ardından gencin cenazesi otopsi yapılmak üzere Gaziantep Adli Tıp Kurumuna götürüldü. Daha sonra gencin cenazesi morgdan alınarak, defnedilmek üzere Nizip ilçesine götürüldü.

"KATİLİMİ TANIYORUM PAYLAŞIMI"

Gencin, sosyal medya hesabından 26 Mayıs'ta yaptığı yaptığı paylaşımda ise tel örgüler önünde çekildiği fotoğraf ve "katilimi tanıyorum" yorumu dikkat çekti. Mehmet Salih P'nin paylaşımında, "Ben En azından Katilimi Tanıyorum. Fakat sen bir gün sevilmediğin bir kalpte kim vurduya Gideceksin..!" ifadeleri yer aldı.
Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.
Kaynak: İHA