Sosyal Medyadaki İnfaz Görüntüleri Kan Dondurdu!

Sosyal Medyadaki İnfaz Görüntüleri Kan Dondurdu!

Nijerya'da çekildiği tahmin edilen infaz görüntüleri kan dondurdu. Asker kıyafetli silahlı adamlar küçük çocukları kadını acımadan kurşuna dizdi.

Nijerya'da Boko Haram terör örgütü tarafından çekildiği iddia edilen görüntüler sosyal medya bomba etkisi yarattı. Asker kıyafeti giyen teröristler 2 kadını yanındaki küçük çocuklarıyla birlikte kurşuna dizerek infaz etti.

GÖZLERİNİ KIRPMADAN ÖLDÜRDÜLER

Teröristler, 2 genç kadını ve çocuklarını kaçırıp infaz edecekleri bölgeye götürdü. Ardından ağır makineli silahlarla 2 genç kadını ve çocuklarını gözlerini kırpmadan öldürdüler.

SOSYAL MEDYA KULLANICILARI NEFRET KUSTU

Sosyal medya kullanıcılarının görüntüler karşısında adeta kanı dondu. Yorumlarda "İnsanlık buna susuyorsa ben insan değilim. Bu zulüme sessiz kalan Müslümanlar ahiretinizi kurtaracağınıza mı inanıyorsunuz" yorumunda bulundu.

YORUMLAR (268)

 • FATİH:
  İslam kendini niye sorgulasın saçma sapan kelimelerle islamı kötüleyemezsiniz ?biliyorsunuz ki onları kurşunluyanlar müslaman değil hatta hiç bir dine bağlı değil şeytanınlaşmış canavarlar allah kahhar ismiyle kareder inşallah
 • BÖYLE OLAYLAR:
  Sade müslüman ülkelerde oluyor müslümanlik bumu anlamadım görüntüleri görünce içim kan agladi
  AYŞE KUZU: İnsanlığın vijdanin öldüğü bu zamanda sessiz kalan insanım diyen bütün insanlığa yazıklar olsun
  : neden müslüman ülkelerin hepsinde terör islamın kendini sorgulaması geç kaldı hep bahane üreten yobazların tek suçlusu gelişmiş çağdaş batı başka bisey bildikleri yok hep aynı şey palavra ne ilim nede bilim üretmişler cehalet içinde debelenip duruyorlar çaresizler.
  XXX: islam kendini sorgulamadıgı sürecede kendini terörden mümkün değil kurtaramaz.
Tüm 268 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.