Sosyal Medya Fenomeni 10 Çocuk Annesi, Fiziğiyle Göz Doldurdu

Sosyal Medya Fenomeni 10 Çocuk Annesi, Fiziğiyle Göz Doldurdu

10 çocuk annesi sosyal medya fenomeni Taina Licciardo Toivola, fiziğiyle ve paylaşımlarıyla takipçilerini kendine hayran bıraktı.

Taina Licciardo Toivola, 10 çocuk sahibi olmasına rağmen düzgün fiziğiyle sosyal medyada olay oldu. Finlandiya'da yaşayan Taina Licciardo Toivola, sosyal medya hesaplarından sık sık yaptığı paylaşımlarıyla birçok kişi tarafından takip ediliyor.

PAYLAŞIMLARIYLA KENDİNE HAYRAN BIRAKIYOR

Taina Licciardo Toivola çocuklarına; Leonardo, Cleopatra Taina Bride, Jerusalem, Shakespeare, Romeo, D'Artagnan, King James Ocean, Aphrodite, Nefertiti Butterfly Bambi ve Omega Royal Fox gibi tarihi ve edebi figürlerin isimlerini vermiş. Videolarında çocuklarını müziğe teşvik etmeye gayret gösterdiğini ekleyen Taina Licciardo Toivola, çocuklarına belirli bir yaşa kadar evde eğitim veriyor. Instagram'da 30 bin ve Youtube kanalında 100 bin civarı takipçisi bulunan kadının paylaşımları takipçilerini kendine hayran bırakıyor.

YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.