Sosyal Demokrat Parti Haberleri

Sosyal Demokrat Parti haber, Sosyal Demokrat Parti son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sosyal Demokrat Parti - 15.01.2020
Almanya'da siyahi milletvekilinin ofisine saldırı
Almanya'da Sosyal Demokrat Parti'nin (SPD) siyahi milletvekili Karamba Diaby'nin Halle kentindeki ofisine kimliği belirsiz kişiler tarafından saldırı düzenlendi.
Sosyal Demokrat Parti - 08.01.2020
Finlandiya'dan "4 gün çalışılsın" haberlerine açıklama: "Gündemimizde yok"
Hükümetin İletişim Direktörü Paivi Anttikoski ise konu ile ilgili yaptığı açıklamada, "Başbakanın konu ile ilgili yeni bir açıklaması yok, bu tamamıyla Ağustos ayında Sosyal Demokrat Parti'nin kuruluşunun 120.
Sosyal Demokrat Parti - 06.01.2020
Hırvatistan cumhurbaşkanlığı seçimini Zoran Milanovic kazandı
Hırvatistan'da bugün yapılan cumhurbaşkanlığı seçimi ikinci turunda merkez sağ Hırvat Demokrat Birliği (HDZ) öncülüğündeki ittifakın adayı mevcut Cumhurbaşkanı Kolinda Grabar Kitarovic ile Sosyal Demokrat Parti (SDP) öncülüğündeki ittifakın adayı eski Başbakan Milanovic yarıştı.
Sosyal Demokrat Parti - 05.01.2020
Hırvatistan cumhurbaşkanlığı seçimini Zoran Milanovic kazandı
Hırvatistan'da bugün yapılan cumhurbaşkanlığı seçimi ikinci turunda merkez sağ Hırvat Demokrat Birliği (HDZ) öncülüğündeki ittifakın adayı mevcut Cumhurbaşkanı Kolinda Grabar Kitarovic ile Sosyal Demokrat Parti (SDP) öncülüğündeki ittifakın adayı eski Başbakan Zoran Milanovic yarıştı.
Sosyal Demokrat Parti - 05.01.2020
Hırvatistan'da sandık çıkış anketlerine göre sosyal demokrat aday Milanovic önde
İkinci turda merkez sağ Hırvat Demokrat Birliği (HDZ) öncülüğündeki ittifakın adayı mevcut Cumhurbaşkanı Kolinda Grabar Kitarovic ile Sosyal Demokrat Parti (SDP) öncülüğündeki ittifakın adayı eski Başbakan Zoran Milanovic yarıştı.
Sosyal Demokrat Parti - 05.01.2020
CSU lideri Söder'den Merkel'e kabineyi gençleştirme ve yenileme çağrısı
Hristiyan Demokrat Birlik Partisi (CDU), Sosyal Demokrat Parti (SPD) ve CSU'dan oluşan hükümetin 2021'e kadar görevde kalması durumunda hükümete yeni bir ivme kazandırılması gerektiğini vurgulayan Söder, "Tıpkı futboldaki gibi.
Sosyal Demokrat Parti - 05.01.2020
Özbekistan'da 25 bölgede halk genel seçim için tekrar sandık başına gitti
Özbekistan Merkez Seçim Komisyonu verilerine göre, 25 bölgesindeki oylamada seçimler, Liberal Demokrat Partinin 15, Milli Yükseliş Demokrat Partisinin 11, Halk Demokrat Partinin 9, "Adalet" Sosyal Demokrat Partinin 10 ve Özbekistan Ekoloji Partisinin 5 adayı arasında geçecek.
Sosyal Demokrat Parti - 05.01.2020
Hırvatistan'da cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turunda oy verme işlemi başladı
Hırvatistan'da halk, ikinci tura kalan Sosyal Demokrat Parti (SDP) öncülüğündeki ittifakın adayı eski Başbakan Zoran Milanovic ve merkez sağ Hırvat Demokrat Birliği (HDZ) öncülüğündeki ittifakın adayı mevcut Cumhurbaşkanı Kolinda Grabar Kitarovic arasında seçim yapacak.
Sosyal Demokrat Parti - 22.12.2019
Hırvatistan'da cumhurbaşkanlığı seçimi için oy kullanma işlemi başladı
Hırvatistan'da beş yılda bir yapılan cumhurbaşkanlığı seçiminde Hırvat Demokrat Birliğinin (HDZ) aday gösterdiği mevcut Cumhurbaşkanı Kolinda Grabar Kitarovic'in yanı sıra Sosyal Demokrat Parti (SDP) adayı eski Başbakan Zoran Milanovic de yarışıyor.
Sosyal Demokrat Parti - 21.12.2019
Hırvatistan'da yarın cumhurbaşkanlığı seçimi yapılacak
Seçimde iktidardaki Hırvat Demokrat Birliğinin (HDZ) aday gösterdiği mevcut cumhurbaşkanı Kolinda Grabar Kitarovic'in yanı sıra Sosyal Demokrat Parti (SDP) adayı eski başbakan Zoran Milanovic de yarışıyor.
Sosyal Demokrat Parti - 14.12.2019
İsveç'te aşırı sağcı gruplar, camilerin yakılmasını ve Müslümanların katledilmesini istiyor
İsveç Başbakanı ve Sosyal Demokrat Parti Başkanı Stefan Löfven'in "vatan haini" olduğu yönünde birçok yorumun bulunduğu ve öldürülmesi için de çağrı yapıldığı bildirildi.
Sosyal Demokrat Parti - 12.12.2019
İsviçre'de Yeşiller Partisi'nin hükümet hayali gerçekleşmedi
246 milletvekili ve senatörün 244'ünün hazır bulunduğu oylamada, Hristiyan Demokrat Parti'den (CVP) Viola Amherd 218, Sosyal Demokrat Parti'den (SP) Alain Berset 214 ve İsviçre Halk Partisi'nden (SVP) Ueli Maurer 213 oy ile en fazla oyu alan kabine üyeleri oldu.
Sosyal Demokrat Parti - 09.12.2019
Dünyanın en genç başbakanı Fin Bakan Sanna Marin olacak
Hükümet ortaklarının desteğini kaybetmesi nedeniyle Başbakan Antti Rinne'nin istifa etmesinin ardından Sosyal Demokrat Parti (SDP) Marin'i yeni kurulacak hükümetin başbakanı olarak önerdi.
Sosyal Demokrat Parti - 07.12.2019
Serpil Midyatlı, Almanya'da Sosyal Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı oldu
Almanya'da, Sosyal Demokrat Parti'nin (SPD) Schleswig-Holstein Eyalet Teşkilatı Başkanı Serpil Midyatlı, partisinin genel başkan yardımcılığına seçildi.
Sosyal Demokrat Parti - 06.12.2019
SPD Eş Başkanı Walter-Borjans: "Almanya'da ırkçı ayrımcılık bir gerçektir"
Almanya'da Sosyal Demokrat Parti (SPD) Eş Genel Başkanı Norbert Walter-Borjans, ülkede ırkçı ayrımcılığın olduğunu belirterek, "Bu, Almanya'nın ve sosyal demokrasinin değerlerine aykırıdır.
Sosyal Demokrat Parti - 06.12.2019
Siyasi partilerin mali denetimleri Resmi Gazete'de yayımlandı
Sosyal Demokrat Parti, Ebedi Nizam Partisi, Hak ve Hakikat Partisi, 1923 Cumhuriyet Partisi, Ezilenlerin Sosyalist Partisi ve Anadolu Partisinin 2015 yılı kesin hesap incelenmesinde de söz konusu partilerin gösterdikleri gelir-gider toplamının eldeki bilgilere göre doğru, denk ve kanuna uygun olduğuna hükmedildi.
Sosyal Demokrat Parti - 04.12.2019
ANALİZ – Cezayir'de başkanlık seçimi ve artan gerilim
3. El-Hizbu'd-Demokrati el-İctimai (Sosyal Demokrat Parti): Muhalif Sosyalist Güçler Cephesi eski sorumlularından biri olan Kerim Tabu tarafından kuruldu.
Sosyal Demokrat Parti - 02.12.2019
Almanya'da hükümet krizi kapıda
Alman Sosyal Demokrat Parti (SPD) üyeleri tarafından yapılan oylamada Saskia Esken ile Norbert Walter-Borjans'ın eş genel başkan olarak seçilmesi, koalisyon hükümetini belirsizliğe götürdü.
Sosyal Demokrat Parti - 01.12.2019
Tunuslular, "İsrail'le normalleşme girişimiyle" suçladıkları Bakanın görevden alınmasını istedi
Parlamentodaki Sosyal Demokrat Parti Bloğu'ndan Milletvekili Halid el-Kreyşi Facebook hesabından yaptığı açıklama, Başbakan Yusuf eş-Şahid'e Turizm Bakanı Trabelsi'yi "derhal" görevinden alması çağrısında bulundu.
Sosyal Demokrat Parti - 28.11.2019
Almanya Dışişleri Bakanı Maas: "Libya konusunda zirve düzenlemek istiyoruz"
Almanya Dışişleri Bakanı Heiko Maas, Libya konusunda gelecek yılın başında devlet ve hükümet başkanları seviyesinde bir zirve düzenlemek istediklerini söyledi. Maas, Berlin'de Sosyal Demokrat Parti'ye (SPD) yakınlığıyla bilinen Friedrich-Ebert-Vakfı'nın düzenlediği toplantıda, Berlin'de teknik düzeyde Libya görüşmelerinin sürdüğünü ve bu görüşmelerin bir zirve için ön çalışma olduğunu belirtti.
Sosyal Demokrat Parti - 25.11.2019
Romanya'da cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turunda kazanan Klaus Iohannis oldu
10 Kasım'da düzenlenen ilk turda hiçbir adayın yüzde 50+1 oranında oy alamaması nedeniyle pazar günü yapılan ikinci turda, Ulusal Liberal Parti (PNL) adayı Iohannis ile Sosyal Demokrat Parti (PSD) adayı Viorica Dancila yarıştı.
Sosyal Demokrat Parti - 24.11.2019
Romanya'da cumhurbaşkanı seçiminin galibi Klaus Iohannis oldu
Seçimin 10 Kasım'da düzenlenen ilk turunda hiçbir adayın yüzde 50+1 oranında oy alamaması nedeniyle bugün yapılan ikinci turda, Ulusal Liberal Parti (PNL) adayı Iohannis ile Sosyal Demokrat Parti (PSD) adayı Viorica Dancila yarıştı.
Sosyal Demokrat Parti - 24.11.2019
Romanya cumhurbaşkanını seçmek için sandık başında
Merkez Seçim Bürosu (BEC) kesin sonuçlarına göre, ilk turda mevcut Cumhurbaşkanı Ulusal Liberal Parti (PNL) adayı Klaus Iohannis oyların yüzde 37,82'sini, Sosyal Demokrat Parti (PSD) adayı Viorica Dancila ise yüzde 22,26'sını alarak bugün ikinci turda yarışıyor.
Sosyal Demokrat Parti - 14.11.2019
Almanya'da 'Dayanışma Vergisi' kısmen kalkıyor
Hükümet ortakları Hristiyan Demokrat Birlik Partisi (CDU), Hristiyan Sosyal Birlik Partisi (CSU) ve Sosyal Demokrat Parti (SPD) milletvekillerinin oylarıyla kabul edilen düzenlemeye Yeşiller ve Sol Parti milletvekilleri hayır oyu kullandı.
Sosyal Demokrat Parti - 11.11.2019
Romanya'da cumhurbaşkanlığı seçiminin ilk turunu Iohannis kazandı
Romanya, dün cumhurbaşkanlığı seçimi için sandığa gitti. Seçimin ilk turunda mevcut Cumhurbaşkanı Klaus Iohannis, toplam 18 bin 667 sandıkta oy kullanan 8.6 milyon Romanya vatandaşının oylarıyla ilk sıraya yerleşti. Sosyal Demokrat Parti'nin adayı eski başbakan Viorica Dancila ise yüzde 23.
Sosyal Demokrat Parti - 06.11.2019
Almanya'da görev yapacak din görevlilerine Almanca şartı
Almanya'da iktidarda bulunan Hristiyan Birlik Partileri (CDU/CSU) ile Sosyal Demokrat Parti (SPD) arasında imzalanan koalisyon sözleşmesinde ise özellikle yabancı ülkelerden gelecek imamların Almanca konuşmasının beklendiği vurgulanıyor.
Sosyal Demokrat Parti - 27.10.2019
Alman Sosyal Demokrat Partisi'nde liderlik yarışı
Alman Sosyal Demokrat Parti'de (SPD) genel başkan adayları ilk turda yeterli çoğunluğu elde edemedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Sosyal Demokrat Parti Haberleri | Sosyal Demokrat Parti Haber - Haberler - Sayfa 3 - Sosyal Demokrat Parti haberleri, son dakika sosyal demokrat parti haber ve gelişmeleri burada. Hırvatistan'ın yeni Cumhurbaşkanı Zoran Milanovic yemin etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.3.2021 07:08:36. #1.15#
title