Sorgun Platformu Üyeleri Parkta Buluştu - Haberler
Haberi Paylaş

Sorgun Platformu Üyeleri Parkta Buluştu

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel
Sorgun Platformu Üyeleri Parkta Buluştu

Sorgun Platformu üyeleri, Sorgun Ahmet Uslu Dutluk Pakında buluştu.

Sorgun Platformu üyeleri, Sorgun Ahmet Uslu Dutluk Pakında buluştu.

Sorgun'un gelişmesine katkı sağlamak amacıyla geçen yıl kurulan sosyal paylaşım sitesinde oluşturulan Sorgun Platformu Üyeleri, Ahmet Uslu Dutluk Parkı'nda bir araya geldi.

Etkinliğe katılan Sorgun Kaymakamı Levent Kılıç, bu toplantının planlanmış bir toplantı olmadığını, elektronik ortamda Sorgun Platformu üyelerinin ortaklaşa aldığı bir kararla düzenlendiğini söyledi. Kaymakam Kılıç, "Platformumuz yaptığı toplantılarda Sorgun'un sorunlarını ayrı ayrı saptayıp masaya yatırarak çözüm yolları arıyor. Bu toplantılar resmi bir hava içerisinde yapıldığı ve çok uzun olduğu için birazda sıkıcı oluyordu. Önceki gün gece platformun sosyal paylaşım sitesinde üye sayısının 800'leri geçtiğini gördüm ve aynı ortamda bir mesaj atarak 'Bu gece bini geçmesi durumunda, bir eğlence düzenleyeceğimizi söyledim' sabah kalktığımda bin 50 rakamına ulaştığımız gördüm. Hemen Belediye Başkanımız Ahmet Şimşek'i arayarak durumu bildirdim. Birlikte bu gece bu eğlence gecesini düzenledik. İyi bir ortam yakaladık. İnsanlarımızın daha önceden haberi olmamasına karşın, gördüğünüz gibi yine de bir çoğu gelmişler. Burada, neşeli bir ortam içerisinde sorunlarını dile getirme fırsatı buldular" dedi.

Kaymakam Kılıç, üye sayısının 5 bini geçtiğinde bir piknik düzenleyeceğini sözlerine ekledi. - YOZGAT

Sorgun Platformu Üyeleri Parkta Buluştu

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title