Sonunda Çıldırdı!

Sonunda Çıldırdı!

Ünlü Sanatçı Gülben Ergen Oğlu Atlas ile Bir Reklam Filminde Oynayacağı Yolunda Çıkan Haberlere Sert Çıktı

Sonunda Çıldırdı!

ÜNLÜ SANATÇI GÜLBEN ERGEN OĞLU ATLAS İLE BİR REKLAM FİLMİNDE OYNAYACAĞI YOLUNDA ÇIKAN HABERLERE SERT ÇIKTI

Ünlü sanatçı Gülben Ergen oğlu Atlas ile birlikte bir reklamda oynayacağı yolunda çıkan haberlerin aslı astarının olmadığını söyledi. İşte Gülben'in açıklaması:

'ARTIK PES'!

Kim demiş ki benim oğlum bir reklam filminde oynayacak diye? Söyleyin bana kim demiş???? Hakkımda yapılan haberlere cevap yazmaktan YORULDUM artık! Konuşsam bir türlü, konuşmasam bir türlü. Hürriyet Gazetesi dün asistanımı arayarak anlaşma imzaladığım reklam filmi hakkında ve oğlumun da oynayıp oynamayacağı hakkında sorular sormuş. Asistanıma organik bir mamanın reklamında oynayacağımı ve oğlumun reklam filminde yer almayacağını ve uygun gördüğüm diğer detay bilgileri mesajla bildirdim, o da gazeteci arkadaşa bildirmiş ve haber bugün yayınlandı.

Aynı gün, yani bugün 7 ayrı gazetede tam aksi haber yazıldığı gibi, internet siteleri de bunu alıntı yapıp yayınlıyorlar. Eminim yarından itibaren adımı duyunca kalbi ağzına gelip "Aman bir fırsat daha buldum!" diye ellerini ovuşturan bir küçük ordu mikrofonlara konuşmak için sıraya gireceklerdir. Bu korkunç tabloyu göremeyeceğim çünkü Türkiye'de olmayacağım siz bu satırları okurken. Eğlenmeye, dinlenmeye, gezmeye gidiyorum.

Sevgimle…"