Songül Karlı'nın Programı Eşi Yüzünden Bitti - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Songül Karlı'nın Programı Eşi Yüzünden Bitti

Haberler.Com - Haberler | Magazin

Ünlü türkücü Songül Karlı'nın 3 ay önce başlayan ve kendi adını taşıyan programı, kanala giden 512 bin TL'lik haciz ve türkücünün eşinin borçları nedeniyle bitirildi.

FOX'ta yıllarca sunduğu Su Gibi'nin ardından 3 ay önce Kanaltürk'te kendi adını taşıyan programa başlayan türkücü Songül Karlı'nın ekran macerası kısa sürdü. Karlı ve eşi adına kanala satın aldıkları Porsche otomobil yüzünden 512 bin TL haciz geldi.

EŞİNİN BORÇLARI PROGRAMI BİTİRDİ

Pozitif Yapım'ın hazırladığı programın bitme nedeni Karlı ve 2012'de canlı yayında evlendiği iş adamı Metin Yüncü'nün borçları oldu.

YAPIMCISINDAN DESTEK İSTEDİ

Karlı, yapımcısından borç konusunda kendisine destek verilmesini istedi. Daha önce de türkücü ve eşinin borçları yüzünden sıkıntı yaşayan yapımcı Cebrail Mungan, bu konuda yardımcı olamayacağını bildirdi.

RESTİ ÇEKTİ

Karlı da bunun üzerine "Ben de o zaman yayına çıkmam" diyerek rest çekti. Karlı dediğini yapınca hafta içi her gün yayınlanan program bitirildi.


Songül Karlı'nın Programı Eşi Yüzünden Bitti
Haberler.Com - Magazin Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (34)
sueda:nerde eski songül karlı eser yok çok zayıflamış çok değişmiş kadını bitirmiş resmen televizyonda gördüğümde şaşırdım makyaj yapmasına rağmen yüzü mahvolmuş üzüldüm seni seviyorum songül karlı
mustafa yılmaz:itici kadın izlenmiyordu zaten iyi olmuş
ali demir:adamın tipine bak tip yok tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş.
500
title