Son Pası Ayşe'ye!

Son Pası Ayşe'ye!

Fenerbahçe'nin Süperstarı Roberto Carlos, Sahada Olduğu Kadar Saha Dışında da Hız Kesmiyor. Carlos, Bir Mekanda Dinleyip Hayran Olduğu Ayşe Hatun Önal'a Garsonla Mesaj Gönderdi.

Son Pası Ayşe'ye!

FENERBAHÇE'NİN SÜPERSTARI ROBERTO CARLOS, SAHADA OLDUĞU KADAR SAHA DIŞINDA DA HIZ KESMİYOR. CARLOS, BİR MEKANDA DİNLEYİP HAYRAN OLDUĞU AYŞE HATUN ÖNAL'A GARSONLA MESAJ GÖNDERDİ.

Fenerbahçe'de top koşturan Brezilyalı futbolcu Roberto Carlos, Ayşe Hatun Önal'a pas verdi. Ayşe pası karşıladı.

Futbol sahalarındaki başarısı kadar çapkınlıklarıyla da ünlü olan Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Roberto Carlos, geleneğini bozmadı. Türkiye'ye geldiğinden beri adı Pınar Çınar ve Ebru Polat gibi isimlerle anılan Carlos'un, aslında gözünü Ayşe Hatun Önal'a diktiği ortaya çıktı.

Kart yazdı

İddialara göre; mankenlikten şarkıcılığa transfer olan Ayşe'yi eğlenmek için gittiği bir mekanda gören Roberto Carlos, genç kadına hayran kalmış. Tüm gece boyunca güzel mankenin yanına gitmek isteyen Brezilyalı yıldız, bunu bir türlü başaramayınca mekanda bulunan garsonlar aracılığıyla Ayşe'ye telefon numarasını gönderip bir karta da kendisini çok beğendiğine dair bir not yazmış.

Arayacak...

Konuşulanlara göre; Brezilyalı yıldızın bu ilgisi karşısında önce şaşkına dönen Ayşe, aradan yaklaşık 1 hafta geçmesine rağmen Roberto Carlos'u aramamış. Ancak Ayşe Hatun Önal'ın yakın çevresine 'Roberto Carlos'u aramayı düşünüyorum. Çünkü onu oldukça yakışıklı buluyorum. Üstelik çok da başarılı biri' dediği öğrenildi.