Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 5 Ekim Pazartesi AFAD ve Kandilli deprem listesi - Haberler
Haberi Paylaş

Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 5 Ekim Pazartesi AFAD ve Kandilli deprem listesi

Haberler.com - Haberler | Gündem

AFAD ve Kandilli verilerine göre 2 Ekim 2021 Pazartesi günü deprem oldu mu merak ediliyor. Peki, bugün deprem oldu mu? AFAD son depremler listesi ve Kandilli son depremler listesi! Son depremler ve son dakika deprem haberleri!

AFAD ve Kandilli Rasathanesi 2 Ekim Pazartesi günü gerçekleşen deprem verilerini paylaşıyor. Ülkemizde küçük çaplı depremlerin yanında zaman zaman tedirgin edici depremler de yaşanabiliyor. İşte AFAD son depremler listesi ve Kandilli Rasathanesi son depremler listesi! Haberler.com son dakika haberler, gündem haberler ve tarafsız haberler için okumaya devam edin.

KANDİLLİ SON DEPREMLER LİSTESİ

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi son dakika deprem haberler i ile vatandaşalar anlık deprem haberler i veriyor. Kandilli Rasathanesi bölgesel olarak deprem araştırması yapıyor ve sitesinde olan son 500 depremi halka sunuyor. Haberler.com sizler için en doğru bilgileri araştırıyor. Doğru kaynak için doğru yerdesiniz.

Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 2 Ekim Pazartesi AFAD ve Kandilli deprem listesi

AFAD SON DEPREMLER LİSTESİ

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı son dakika deprem haberler i ile vatandaşlara güncel deprem haberler i vermeye devam ediyor.

Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 2 Ekim Pazartesi AFAD ve Kandilli deprem listesi

Haberler.com - Gündem

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title