HABER: Son Dakika: Usta tiyatrocu Ayşegül Atik hayatını kaybetti

Son Dakika: Usta tiyatrocu Ayşegül Atik hayatını kaybetti

9 Haziran 2020 08:47
Son Dakika: Usta tiyatrocu Ayşegül Atik hayatını kaybetti

Son dakika: En Son Babalar Duyar dizisinin sevilen oyuncusu Ayşegül Atik, geçirdiği kalp krizi sonucu 72 yaşında hayatını kaybetti.

Haber Yorumları (99)
PİNAR ASLAN: Gercekten saka gibi .insanlar Allah rahmet eylesin yaziyorlar cevaplar neden sacma sapan yorumlari görünce bu yazanlar troller mi diye düsünüyorum cünkü insanlarin lalbi bu kadar kötü olamaz diyorum,bu kötü düsüncelerle ister namaz kil ister oruc tut yüregin düsüncen kötüyse yeri cehennemdir,,,
BATUHAN: Ne yani iyi düşünceli olursak ,yüreğimiz ,düşüncelerimiz iyi olursa namaz kilmadan ,oruç tutmadan , Allahın emirlerini yerine getirmeden Cennete gideceğimizi mi söylemek istiyorsun.
HAKAN: Sen yorum yazmadan önce kalp yazmasını öğren. lalbi değil kalbi
BATUHAN: Yaşantılarında İslâm olmadığı için hiç bir artise, hiç bir oyuncuya ,hiç bir tiyatrocuya,hiç bir şarkıcya iman ile , Kuran ile ölmek nasip olmaz.Onlara milyonlar rahmet dilese yine de hiçbir faydası olmaz.
PİNAR ASLAN: Gercekten sacmalamissiniz, siz kim oluyorda bu karari veriyorsunuz allah sizi ve sizin gibi düsünenleri kalbine merhamet ve insanlik versin,,,
BATUHAN: 1- Asr´a yemin olsun ki, 2- insan mutlaka bir ziyandadır. 3- Ancak iman edenler, salih amel (iyi işler) işleyenler, birbirlerine hakkı tavsiye eden ve sabrı tavsiye edenler bunun dışındadır
BATUHAN: MÜDDESSİR 38. Her nefis kazandığına bağlıdır. 39. Ancak defteri sağından verilenler,salih ameller işleyenler 40-41-42. (Onlar) cennetlerdedirler. Onlar suçlulara: “Sizi Sekara ( Cehenneme ) sokan nedir ?” diye sorarlar.) 43-44-45. (Günahkârlar) derler ki: “Bizler namaz kılanlardan değildik. Yoksula yedirmezdik. Kur’an’ın buyruklarını bırakıp, batıl şeylere dalardık.” 46-47. “Ceza gününü yalan sayardık. Nihayet bize ölüm gelip çattı.” 48. Artık onlara şefaatçilerin şefaati fayda vermez.
BATUHAN: Farzları terk etmek büyük günahtır. Bu günahlardan kurtulmak için ibadetleri yapmak lazımdır. İbadet yapmadan Cennete girmek için dua etmek günahtır. Hadis-i şerifte buyuruldu ki: (Akıllı, nefsine uymaz, ibadet eder. Ahmak ise nefsine uyar, [ibadet etmez, günah işler] sonra da Allah’ın rahmetini bekler.) [Tirmizi]
MÜFTÜ DEDE: YUNUS 7 - 8 : Huzurumuza çıkacaklarını beklemeyenler, dünya hayatına razı olup onunla rahat bulanlar ve âyetlerimizden gafil olanlar yok mu, işte onların, kazanmakta oldukları (günahlar) yüzünden varacakları yer, ateştir !
AYŞEGÜL: ALLAH c.c Rahmet eylesin,Evlatlarına Sevenlerine sabır versin.Aminnnn
REZZAN: Allah rahmet eylesin
ZAFER: Allahın rahmetini hak edecek ne yapmış ?
REZZAN: sanatlari ile isim yapan gerçek sanatçilardandi
SAMİM: Kime ne faydası olmuş
HASANUYAR26 GMAİLCOM: Allahrahmeteylesin
GALİP: Ey Resulüm de ki: “Eğer sizin duanız (davanız, takvanız) olmasaydı, Rabbiniz size ne diye değer versindi? Fakat siz gerçekten yalanladınız (Kur’an’ın her hükmünün gerekli ve geçerli olmadığını söylediniz): artık (bunun cezası da mutlaka lazımdır ve azabı da) kaçınılmaz olacaktır (ve çekilecektir) . ” Furkan suresi 77. Ayet ''''
SERHAT: Andolsun biz, cinlerden ve insanlardan birçoğunu cehennem için yaratmış olduk. Bunların kalpleri vardır ama onlarla kavrayamazlar; gözleri vardır ama onlarla göremezler; kulakları vardır ama onlarla işitemezler. Onlar hayvanlar gibidir, hatta daha da şaşkındırlar. İşte asıl gafiller onlardır. ''''Araf suresi 179 Ayet'''' Bakın Allah Ne buyuruyor demekki ahrette öyle herkes nurlar içinde uyuyamıyor, gerçi ben kimlere konuşuyorumki . . . !!
RASİM.: Bunlardan biri ölünce yapılan yorumlara hem gülüyorum hemde o yorumları yapanlara acıyorum yazık ne diyeyim Allah farklı şeyler yapıp farklı beklenti içine girenleri ıslah eylesin ''''''''mesela biri bana açıklasın ışıklar içinde uyumak nasıl oluyor ve kimler ışıklar içinde uyuyor ? ''''
DELİCE41: bende çok kızıyorum . dinimizde öyle bir dua yok sadece rahmet dilenir. . sanırım çağdaş bir dua. .
RASİM DENEN CANLİYA CEVAP: Bunlar dedigin kim senin ya bir insan allahın kulu ister isklar icinde uyur istersede cicekler icinde uyur sen kendine aci orumcek kafalı kendini din filozofu sanan varlık sen insan bile olamazsın. . buda kapak olsun sana.
ERCAN ER: RASİM gerçekleri yazmış Rasime cevap veren İslâmdan haberi olmayan cahil fasiklar hakaretten başka bir şey bilmiyorlar.
DELİCE 41 CVP: Dini bilmeyen zavallılar ders vermeye kalkıyor rahmet dilediğin insanın müslüman olduğuna şahitmisin ?Önünüze gelen herkesi ışıklar içinde uyu, mekanın cennet olsun, o şimdi cennette meleklerle birlikte diyerek kendinizi kandırıyorsunuz ben size bir şey demiyorum devlet öyle birşey yapmalıki kim neye inanıyorsa kimliğinde o yazmalı ölüncede öyle gömülmeli müslüman olduğundan emin değilsen toprağı bol olsun der geçersin yada Allah taksiratı affetsin dersin .
DELİCE41 CVP: Bir yandan dinimizde öyle birşey yok çağdaş bir dua diyeceksin bir yandanda müslümanım diyeceksin Allah sizi ıslah eylesin senin dinin ne olduğu belli değil konuşmalara bak acınacak haldesiniz;Ey Resulüm de ki: “Eğer sizin duanız (davanız, takvanız) olmasaydı, Rabbiniz size ne diye değer versindi? Fakat siz gerçekten yalanladınız (Kur’an’ın her hükmünün gerekli ve geçerli olmadığını söylediniz): artık (bunun cezası da mutlaka lazımdır ve azabı da) kaçınılmaz olacaktır (ve çekilecektir) . ”
MUHSİN: RASİME dil uzatan kuş beyinli sen kabir hayatını dünya hayatıyla karıştırdın herhalde.Dünyada istersen ışıklar içinde ,istersen çiçekler içinde uyursun.Kabre konulduğunda salih amellerin yoksa ateşler üstünde uyursun.
NEŞE: Çok sevdiğim bir sanatçıyı Allah rahmet eylesin çok üzüldüm Allah sevdiklerine sabır versin
YURDAGÜL UZUN: Allah rahmet eylesin, sabır versin.
YAHYA: Allahın rahmeti kulluk görevlerini yerine getirenleredir.
SERHAN: Nur içinde yarsın
DÜRBÜNLÜ: İmanlı gittiyse Allah rahmet eylesin. Amin
MERHABA DÜRBÜNLÜ AMCA: Amin
SEYFULLAH: Yaşantılarında İslâm olmayanların , Ömürlerini oyunculukla tüketenlerin imanlı ölmesi ne mümkün. Hayatlarında namaz olmayanlar imanla ölemezler. Bu konuda ayetler ve hadisler vede İslam alimlerinin tesbitleri vardır inkârcılar araştırıp okuyabilirler.nefslerine aldanıp inkâr edenlerin sonu hüsran olur.
BATUHAN: Annesinin ölüm haberini veren Alper Atik "Pamuk annemi saat 00.10 itibariyle cennete uğurladık. ( Ah ! keşke uğurlanmayla cennete gidebilsek. Lafla ne cennete gidilir ,nede ölüye rahmet olunur.Cennetin karşılığı dünyada bir ömür boyu kulluktur.İslâmın şartlarını yerine getirmeyenler asla kurtuluşa erip,Cennete giremezler.
METİN: Sen mi karar veriyordun pardon yanlış biliyomuşuz afedersin abi
YAHYAHAN: Allah Teâlâ insanları yiyip ,içsin,bolluk içinde sefa sürsün artislikle ,oyunculukla ,şarkıcılıkla ömürlerini geçirsinler diye yaratmadı.Cinler ve insanlar kulluk için yaratılmıştır.
BATUHAN: METİN fasığı dalga geçmeye , gaflet içinde uyumaya devam et, kabirde uyandırıldığın zaman dünyaya geri döndürülüp unuttuğun kulluk görevlerini ifa edersin.....
BÜLENT TURE: Allah rahmet eylesin
EMİNE ŞİMŞEK: Allah rahmet eylesin..Yakınlarına sabır versin..Çok tatlı bir insandı..
SAHİKA: Allah rahmet eylesin çok değerli sanatçımıza sonsuz saygılar emeklerinize sağlık
TUĞBA: Tatlış insandı Allah rahmet etsin yeri rahat olsun
RAMAZAN ÖZDEMİR: Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun başınız sağolsun
RIDVAN: Namaz kılmayanlara Cennette yer yok.!
NECDET ÇOBAN: Allah rahmet eylesin yakınlarının başı sağolsun
MERT ÖREN: Allah Rahmet eylesin . Acılı ailesine sabır ve başsağlığı diliyorum. Güzelliği ve güler yüzlülüğü unutulmayacak başarılı tiyatro ve sinema oyuncusuydu .
AHMET TEKİN: bir alış veriş bir fiş
SELİM: Ay ben yanlış anlamışım! Allah rahmet eylesin.
INCİ DEVELİ: Olağanüstü bir oyuncu idi .Gençliğinde incecik ve çok güzeldi. Sonra belki de hastalığına sebep olan kiloları aldı.Bizim yüzümüzü hep güldürdü Hayat adil değil. Güzel, zarif kadın mekanın cennet olsun nur ıçinde yat.
HAYRİ: Sen Cenneti bedeva zannettin herhalde
DEMİRCAN: Allah rahmet eylesin
HASAN: Ciddi olamazsın
NURDAN KARADENİZ: Mekanı cennet olsun kederli ailesine ve TURKIYEYE başsağlığı diliyorum
EKREM: Cennet o kadar ucuz bir yer değil.Cennetin bedeli dünyada bir ömür boyu kulluktur.
ED: Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Onu her zaman enerji veren gülüşü ve başarılı oyunculuğu ile hatırlayacağız
SELAMİ: Ben onu hep TaşıToprağı Altın Olan İstanbul filmindeki rolüyle hatırlayacağım.Gözü açıldıktan sonra kocasının gözü önünde zengin bir moruğun arabasına binip gidiyor...
DADAŞ: Allah Rahmet Eylesin
ALİ BEY: Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun Ama tanimam
AYDIN: Tanımadığın, İslâmî yasantısından bihaber olduğun bir kişiyi Cennete nasıl gönderebiliyorsun bre fasık kişi.
İLKER: Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah
EKİN: Lafla olur mu dersin.
CABBAR: ALLAH RAHMET EYLESIN;MEKANI CENNET OLSUN. . .
YUNUS: LAFLA CENNET OLSAYDI KİMSE İSLAMIN ŞARTLARINI YERİNE GETİRMEZDİ.
UFUK YILMAZ: ALLAH RAHMET EYLESİN İYİ KALİTELİ OYUNCUYDU
NURCAN: ALLAH RAHMET EYLESİN ÇOK ÜZÜLDÜM GÖZLERİM DOLDU :(
ERSEN: Annan ölseydi belkide gözlerin dolmazdı.
ERENDERDİÇOK: Allah rahmet eylesin TRT YILLARI özellikle olmak üzere kalplerimizde yer edinmiş sanatçımızı kaybetmenin üzüntüsünü yüreğimde hissettim ailesine yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum. Ah ah bi alışveriş bi fiş onuda unutmak mümkün değil o çocuklarda büyüdü yıllar geçiyor. Üzgünüm.
AZİZ: GEÇEN GÜN TRTDE EN SON BABALAR DUYAR DENK GELMİŞTİ BİRAZ BAKMIŞTIM ŞİMDİ GÖRÜNCE TUHAF OLDUM ALLAH RAHMET EYLESİN.
MURAT: Allah rahmet eylesin. Oyunculuğunu ve sanatkarlığını takdir ettiğimiz bir insandı. Mekanı cennet olsun.
SÜLEYMAN: MEKÂNI NEDEN CENNET OLSUN.ONLAR CENNETE , ÖMÜR BOYU ALLAHA İBADET EDENLER CEHENNEME Mİ GİDECEK.?
HIZLI JOE: ÇOK GÜZEL ÇOK SEMPATİKTİ SANKİ AİLEDEN BİRİ GİBİYDİ MEKANI CENNET OLSUN. .
SERDAR: CENNET BABANIN YERİ OLSAYDI ORDAN KİMSEYE BİR KARIŞ YER BİLE VERMEZDİN
KIREYZİ BOY: Allah rahmet eylesin. Ölüm tek gerçeğimiz. İnanan ve inanmayan herkes ölecek. Bu dünyada güzel yaşayalım. Saygı, sevgi ve iyilik kaplasın dünyamızı. Barış ve uçuşan kelebekler sarsın her yanı.
KIREYZİ BOY''A CVP: Siz merak etmeyin heryerini uçan kelebekler saracaklar, zavallılar Allah sizin gibileri ıslah Eylesin Bak AllahC. C Ne buyuruyor;Ey Resulüm de ki: “Eğer sizin duanız (davanız, takvanız) olmasaydı, Rabbiniz size ne diye değer versindi? Fakat siz gerçekten yalanladınız (Kur’an’ın her hükmünün gerekli ve geçerli olmadığını söylediniz): artık (bunun cezası da mutlaka lazımdır ve azabı da) kaçınılmaz olacaktır (ve çekilecektir) . ”
KIREYZİ BOY''A CVP: Andolsun biz, cinlerden ve insanlardan birçoğunu cehennem için yaratmış olduk. Bunların kalpleri vardır ama onlarla kavrayamazlar; gözleri vardır ama onlarla göremezler; kulakları vardır ama onlarla işitemezler. Onlar hayvanlar gibidir, hatta daha da şaşkındırlar. İşte asıl gafiller onlardır. Araf suresi 179. Ayet Allah bu Ayette''de senin gibilerden bahsediyor.
MUSTAFA: Allah rahmet eylesin. Güzel bir insandı mekanı cennet olsun
VEFALI: Mekanı cennet olsun ??
HASBİ HASBİHAL: .Lafla olmaz , mekânlar salih amellerle Cennet olur
ALİ: siyah beyaz televizyon zamanlarında 86 Yılı 5 yaşlarımda falan idim iyi hatırlarım yazar kasa fişi ile elektrik kablo fişlerini karıştıran sempatik Ali atik bir poşet prize takılan fişi getirip masaya döküşünü unutamıyorum tabiki Ayşegül atik in esprili repliği ile tebessümü o zamanların kamu spotu idi nasılda ilgi ile beklerdim güzel zamanlarmış çocuk aklı işte Allah rahmet eylesin iyi insan.
KARGOCU: ''''Ben yapınca alış verişi zaten alıyorum satış fişi''''Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.
ABDUL: ALLAH Rahmet eylesin mekanı cennet olsun sadece EN SON BABALAR DUYAR dizisinden tanıdım ama kalıtalı insan çok başarılı oyuncu tekrar mekanı cennet olsun AMİN
ALİ ALBAYRAK: Lafla mekânlar Cennet olsaydı Allah Teâlâ kullarına Namazı ,Orucu , Zekâtı ve Hacı emretmezdi.!
HARUN ÇAĞLAR: allah rahmet eylesin çok hanım hanımcık bir ablamızdı nur içinde yatasın inşallah. . .
TEKİN TEKDAL: Nur ışığı çok aydınlık olur.uyurken insanı rahatsız eder.
SEMİH: Allah Rahmet Eylesin , İyi Oyuncuydu İzlerdik
EMRE: Ahirette kariyer yok hesap var
RUZGAR: Allah rahmet eylesın mekanı cenet olsun
MEHMET: ALLAH RAHMET EYLESİN MEKANI CENNET OLSUN İNŞALLAH ÇOCUKLUĞUMUZDA REKLAM FİLMİNDEN TANIYORUZ BİR ALIŞ VERİŞ BİR FİŞ
MAHO AĞA: UMMADIĞIN ANDA ÇEKİLİR FİŞ BİTİRİLİR İŞ
ARİF EFE: Allah rahmet eylesin. Mekanı Cennet olur inşallah.
NİHAT: Nerde öyle iki köfte yirmi beşe hem dünyada hemde ahirette Cennet.
GICIK: Allah rahmet le karşılasın gitti yerde , ailesinede sabırlar versin.
SAMSUNLU: Allah rahmet etsin.
SERHAT: Neden.?
SARI KIRMIZI: Allah rahmet eylesin. . .
ERKAN: Kulluk görevlerini yerine getirenler ne olacak.?
1 2
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Son Dakika: Usta tiyatrocu Ayşegül Atik hayatını kaybetti Haber Yorumları
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.9.2020 21:02:35. #1.14#
title