Son Dakika: Muğla elektrik kesintisi! 2 Ağustos Muğla'da elektrikler ne zaman gelecek? - Haberler
Haberi Paylaş

Son Dakika: Muğla elektrik kesintisi! 2 Ağustos Muğla'da elektrikler ne zaman gelecek?

Haberler.com - Haberler | Gündem
Son Dakika: Muğla elektrik kesintisi! 2 Ağustos Muğla'da elektrikler ne zaman gelecek?

Son Dakika: Boğaziçi Elektrik Dağıtım'dan (BEDAŞ) yapılan açıklamaya 2 Ağustos Pazartesi Boğaziçi Elektrik Dağıtım'dan (BEDAŞ) yapılan açıklamaya göre 2 Ağustos Pazartesi Muğla'nın çeşitli ilçelerinde farklı sürelerde elektrik kesintileri yaşanacak. İşte Muğla'nın elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler ve Muğla'nın elektrik kesintisi yaşanacak mahalleler. Muğla'nın hangi ilçelerde elektrik eksilecek, Muğla'nın elektrik ne zaman gelecek? Muğla'nın elektrik ne zaman gelecek?

Son Dakika: Boğaziçi Elektrik Dağıtım'dan ( Bedaş ) yapılan açıklamaya 2 Ağustos Pazartesi Boğaziçi Elektrik Dağıtım'dan (BEDAŞ) yapılan açıklamaya göre 2 Ağustos Pazartesi Muğla'nın çeşitli ilçelerinde farklı sürelerde elektrik kesintileri yaşanacak. İşte Muğla'nın elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler ve Muğla'nın elektrik kesintisi yaşanacak mahalleler. Muğla'nın hangi ilçelerde elektrik eksilecek, Muğla'nın elektrik ne zaman gelecek? Muğla'nın elektrik ne zaman gelecek? Muğla'nın elektrik kesintisi ve detayları haberimizde. Bugün elektrik kesilecek mi? İşte detaylar haberimizde...

MUĞLA'NIN ELEKTRİK KESİNTİSİ YAŞANACAK İLÇELER

Muğla'nın başta olmak üzere Türkiye'nin pek çok ilinde gerçekleşen elektrik kesintisinin iletim hatlarından kaynaklı olduğu bildirildi. Arızaya müdahale edilmekte olup en kısa sürede onarım sağlanacağı açıklandı.

Kesintiye üretim-tüketim dengesizliği nedeniyle gidilmiş olabileceği ifade edildi.

Elektrik kesintisine TEİAŞ gitti. Tüm illerde bir saat dönüşümlü olarak elektrik kesintileri yapılacağı kaydedildi. Üretim-tüketim dengesindeki sıkıntı nedeniyle yapılacak kesintilerin iki gün süreceği ifade edildi.

MUĞLA'NIN ELEKTRİK KESİNTİSİ YAŞANACAK İLÇELER İÇİN TIKLAYINIZ...

Haberler.com - Gündem
500