Son dakika: MOSFED Başkanı Ahmet Güleç'ten Hazine ve Maliye Bakanı Nebati'ye tebrik mesajı Açıklaması - Haberler Ekonomi
Haberi Paylaş

Son dakika: MOSFED Başkanı Ahmet Güleç'ten Hazine ve Maliye Bakanı Nebati'ye tebrik mesajı Açıklaması

AA, Abdulkadir Günyol - Ekonomi
 - Güncelleme:
Son dakika: MOSFED Başkanı Ahmet Güleç'ten Hazine ve Maliye Bakanı Nebati'ye tebrik mesajı Açıklaması

Son dakika ekonomi haberine göre Mobilya Dernekleri Federasyonu (MOSFED) Başkanı Ahmet Güleç, ekonomiyi ve üretimin tüm süreçlerini son derece iyi bilen, iş dünyasını yakından takip eden Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'nin, mobilya sektörünün yanı sıra birçok sektörün sorununu kısa sürede çözeceğine ve yeni...

Mobilya Dernekleri Federasyonu (MOSFED) Başkanı Ahmet Güleç, ekonomiyi ve üretimin tüm süreçlerini son derece iyi bilen, iş dünyasını yakından takip eden Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'nin, mobilya sektörünün yanı sıra birçok sektörün sorununu kısa sürede çözeceğine ve yeni görevinde başarılı olacağına inançlarının tam olduğunu belirtti.

Güleç, Hazine ve Maliye Bakanlığı görevine atanan Nebati için tebrik mesajı yayımladı.

Mesajında, Nureddin Nebati'nin Bakan Yardımcısı olduğu dönemde sektörün düzenlediği genel kurul ve önemli toplantılara bizzat katıldığını, sektör sorunlarını çok iyi bildiğini ve birçok çözümde katkısı olduğunu belirten Güleç, "Ekonomiyi ve üretimin tüm süreçlerini son derece iyi bilen, iş dünyasını yakından takip eden Bakanımızın mobilya sektörünün yanı sıra birçok sektörün sorunlarını kısa sürede çözeceğine ve yeni görevinde başarılı olacağına inancımız tam." ifadelerini kullandı.

AA / Abdulkadir Günyol - Ekonomi

Nureddin Nebati, Maliye Bakanı, Ahmet Güleç, Ekonomi, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title