HABER: Son Dakika: Lübnan'ın başkenti Beyrut'ta büyük patlama: 100'ü aşkın kişi hayatını kaybetti, 4000'e yakın yaralı var

Son Dakika: Lübnan'ın başkenti Beyrut'ta büyük patlama: 100'ü aşkın kişi hayatını kaybetti, 4000'e yakın yaralı var

4 Ağustos 2020 18:43
Son Dakika: Lübnan'ın başkenti Beyrut'ta büyük patlama: 100'ü aşkın kişi hayatını kaybetti, 4000'e yakın yaralı var

Son dakika: Lübnan'ın başkenti Beyrut'ta liman bölgesinde büyük bir patlama meydana geldi. Lübnan Kızılhaçı'nın açıklamasına göre; Beyrut Limanı'ndaki patlamada 100'ü aşkın kişi öldü, 4 bine yakın kişi ise yaralandı.

Haber Yorumları (226)
SAMİMİ35: Altın bu gidişle 550 tl yıl sonu demedi demeyin
214: büyük felaket
AYŞE: RABBİM KULLARIN HEM NEFSİ HEM ŞEYTANLA BAŞ ETMEYE ÇALIŞIRKEN BİRDE BAŞIMIZA BU İSRAİLİ NEDEN DOLADIN. HAŞA HADDİM DEĞİL BU SORUYU SORMAK DA AFFINA MERHAMETİNE SIĞINIYORUM AMA BU DÜNYA İMTİHANI ÇOK AĞIR . ŞEYTAN VAR NEFİS VAR BİRDE SENİN GAZABINA TEZ ZAMANDA UĞRASIN İSRAİL VAR BİZ HANGİSİYLE BAŞ EDELİM YARABBİM.
DÜNYANIN EN BÜYÜK SORUNU: Terör nerede olursa olsun lânet olsun.
DELİ OĞLAN...: ALLAH ım ölenlere rahmet kalanlara şifalar versin. . . Eğer bizde de böyle Şehire yakın yerde patlayıcı, yanıcı mühimmat varsa tam anlamıyla fikirsizlik cahillik tir. . . Koca Lübnan da hiç mi kırsal bölge yoktu da Şehirin kıyısına yaptınız . . .
ALMANYA: Nereden kimden ele geçirildi o patlayıcılar.. onlari kim bilir düşman saatli bomba yapıp depolamanız için bırakmıştır.
ERCAN: Düşman ülke istihbaratı çok derin çalışıyor. O kadar amonyum nitratı limana depoya getirilmesi için Lübnan da şirket kurup, ithal etmiş bile olabilirler.
ALMANYA: Kocaman şehirin göbeğinde ne geziyor patlayıcı maddeler Muhafaza edecek başka güvenli alan yok muydu?
CAN: Şu fişekler den bizde cok cektik. Daha geçen günlerde bizde onlarca şehit verdik hava fişeklerinden dolayı. Burda ana merkezde 100 kişinin olmuş olmasigercek dışı.bi limanda binlerce kişi yaşar
CAN: O atom bulutu gibi olan şey UNmuş dediklerine göre. Süper mini bir atom bombasına benziyor. Bence İsrail f35ten atmış olabilir
İSRAİL: Yine gücümüzü gösterdik.
KIYAMET GÜNÜ: Kıyamet günü gücün kim de olduğunu göreceksiniz
FİLİSTİN: Konum at İsrail
FİLİSTİN: Naletyahun
GÜRCÜ: İsrail doğru olanı yaptı. Sonuna kadar destekliyorum.
TAKICI: senden bu beklenir normal
BURALAR TÜRK''TEN SORULURDU DERSİNİZ: Ölen tüm ehl-i imana rahmet diliyorum. Ancak ''beşer zulmeder, kader adalet eder'' Hilafet sancağını taşıyan, tüm Müslümanların yüzyıllarca koruyuculuğunu yapan, '' kavm-i necip'' diyerek Araplardan ne asker ne de vergi alan, her sene Sürre Alayları ile Hicaz''a ve fakir fukaraya kervanlarla hediyeler gönderen Devlet-i Ali Osman, Filistin, Kanal, Irak ve Hicaz cephelerinde yanlız bırakılmış, İngiliz kahpeliğine terk edilmiştir. Mazlum Osmanlı''nın ruhu buralara hiçbir zaman rahat vermeyecektir.
NASIL İBLİSLER VAR ETRAFIMIZDA: ulan sizi doğramak haktır hak!
YAZİK: O kadar insan ALLAH rahmet eylesin cok kötü can derdindeler bombalar arasinda ortadoguda petrol olmasa kimse adini bile bilmiyecekti petrol var dert büyük buyuk para düsman demek petrol siyah ortadoguyuda siyaha cevirdi hayir degil hayirsizlik getirdi..
UMUT: Sen önce yorumunu düzgün ve anlaşılır bir şekilde yaz. Sonra millete akıl verirsin kıro.
BE TARİH BİLMEZ İNSANLIKTAN BİHABER ÖKÜZ: tarım toplumu teknolojisiyle perol çıkaramazdın bu üretici güçlerin gelişmesiyle ilgili , tarım toplumu binyıllar sürmüştür o bölgenin kıymetli olma sebebi altın hilalde denilen su kaynakları ve ekilebilkir arazi yüzündendir, dicle ve fırat ve mezopotamyadan taa mısır nil vadisine kadar öyledir ; buraların kültür merkezi olmasının nedeni binlerce yıl ekonomi merkezi olmasındandır hz. cahil, bu bölge sürekli işgale uğramıştır nedeni taşıdığı insanlık beşiği olma misyonu ve zenginliği
UMUTA CEVAP: komplexli yazi yarismasi kompleksli kuro doktora git kafan gitmiş
TARİHCİYE CEVAP: her yerde tarih var afrika latin amerika çin ingiltere fransa denyo burda saldirilarin sebebi petroldur güc ve para savasi sen çözememisin
HOCA: Yapacak bir şey yok.
GÜRCÜ: İsrail doğru olanı yapmış.
EMRE: Birzamanlar Beyrut Dünyanın en gelişmiş şehirlerindendi, , Dünyanın en ünlü ve zengin insanları bu şehire akın ederdi , sonra israili kurmak için en başta Beyrutta iç savaş çıkarıp yıktılar tekrar düzelince yine başka bir şekilde yıkıyorlar şu patlamanın israilin işi olduğunu 5 yaşında çocuk bile anlar. .
ALLAH RAHMET EYLESİN,: Lübnan önce dönüp, bu kadar patlayıcıyı (havai fişeği vb. ) neden bir arada tutttugunu, fabrikalarca depolandığını ve izin verdiğini sorgulamalı, bunları küçültüp ayrı ayrı konumlandırmadığını, bunu çözen zaten ipin ucunu yakalamış olacaktır, kim izin verdi nedenleri ile beraber
İBRAHİM DAŞ: O cennet gibi toprağı ve ortadoğunun en modern memleketini yaktılar. yapanların Allah belasını versin.
1907: Tüm ORTADOĞU kaldırılıp avm yapılsın.
ALİ: Bir fikri, aşırı başka bir fikirle yenersin. İsrail bunu bildiğinden aşırılıkçı dini gruplar kuruyor ve yönetiyor. Çünkü İslam cografyasında hayatta kalmak için buna ihtiyacı var. İşin üzücü yanı en çok İsrail''e karşı olanlar, İsrail''in kurduğu bu terör grupları tarafından kandırılıp kendi halkına, insanına karşı düşman ediliyor. Bizim ülkemizde de şu an aynı senaryo uygulanıyor.
SASA: videolarınızı windows 10 chrome tarayıcısına uygun yaparsanız insanlar tam ekran izleyebilir. tam ekranda küçük bir şekilde çıkıyo
ESER: Allah yardımcıları olsun. Allah terörü ve destekçilerini cehennemin en dibine soksun, bu dünyada da kahru perişan eylesin.
BRO: Faili uzakta aramaya gerek yok! Katil İsrail. . .
HVS: evet ve uzmanımız bu konuda açıklama yapmış
ZLH: Allah yardımcıları olsun. Yüzleri bir gülmedi, güldürülmedi :(
ATA: bu kadar reklam olmaz ayıp yavvvvvv
CEMİLE PARMAKSİZ: İnsan olmak meziyet oldu artık??
BİR: delinin notları
1000 ÖLÜ VAR SAKLIYORLAR: İSROLAR İYİ VURMUŞ. BU MÜSLÜMANLAR NE ZAMAN AKILLANACAK
ÖRNEK: akil giitimi boyle yazarsın
PATLAYAN HİZBULLAHIN CEPHANELİĞİ: kanınız ne kanı acaba
UMRUMDA DEĞİL: KAN VE GÖZYAŞINIZ DİNMESİN, GÜN YÜZÜ GÖRMEYİN, NEŞELİ TEK GÜNÜNÜZ OLMASIN, SİZİ SEVENLERDE SİZLE AYNI KADERİ PAYLAŞSIN. BÖYLE HABERLER BANA TALKAN VE CURCANIN İNTİKAMI GİBİ GELİYO. HUZUR VE NEŞE BULUYORUM. .
.: Ama biz İnsanlar üzülüyoruz insan olmadığınız için anlayamazsınız.
İNSAN EVLADI: insan gibi okuma ve yazmayı nasıl öğrendin. . . sen nasıl bir ruh haline sahipsin Allah senin gibilerden insanlık alemini korusun.
MEMET33: TAMAM O İNSANLARI SEVMEYİP EVLERİNDEKİ YANGINA GÜLÜP SEVİNEBİLİRSİN BU İNSANLIKLA İLGİLİ PROBLEMİN BİŞEY DİYEMEM AMA; KOMŞUNUN EVİ YANARKEN SENİN HAYATININ NE GARANTİSİ VAR, O YANGIN SANADA SIÇRAMAZ MI SANDIN?
07: dikkat ediniz bu tür olaylar hep islam ülkelerınde oloyo
BJK: Niye acaba? Musluman olmayanlarin işi olabilir mi? Mazlum ve inanmis muslumanlari öldurmeye calisan ve vadedilmis topraklari alma hevesinde olan ve kendileri haric tum insanligi asagi irk goren misyonlardan dolayi hep islam ulkelerinde bu tur olaylar oluyor.
BOŞ YAPMA: lubnanin yarisi hristiyandır cahil
MERT: Yav adamların Yardım kuruluşlarının adı bile KIZILHAÇ nasıl oluyorda musluman oluyor. Tamam müslüman varda bir o kadarda hristiyan var Lübnan da
ANGARALI0606: Burada önemli olan Lübnan''ın kardeş veya dost olup olmaması değil on yıllardır (belki de yüzyıllardır) Orta-doğuda ve Doğu Akdeniz de belli emperyalist ülkelerin zalim planlarla ortalığı savaş alanına çevirmesi ve hiç bir şekilde bundan vaz geçmemesidir. Utanç verici olan ise daima ''İslam Ülkeleri'' arasından hain taşeronlar kullanmalarıdır. Bindik bir alamete. . .
BJK: Ermenistan azeri kardeslerimizi öldürürken ermenilerle silah anlasmasi yapip silah satan lübnan da patlama olmus...taktiri ilahi....bütün planlarin üstünde bir plan vardir yüce rabbimiz büyük biz her ne kadar ona ibadetlerimizi yerine getiremesekte onun birliginden azametinden süphemiz yoktur.
NH4NO3: ilk soru şu, bu kadar amonyum nitrat neden biriktirildi. örgütlere satıyor muydu. satıyorsa hangilerine. mesela pkk pyd ypg vs. . . ellerinde patladı gibime geliyo.
ALİ YILMAZ: bu kesin yahudi işi etrafında istikrarlı hiç bir ülke bırakmadı. kendisinin haricinde ırak suriye ve lübnan şimdi toprak ilhaklarına başlar golan da olduğu gibi . . . .
KAFASI ÇALIŞAN İNSANLARIMIZ: VARMIŞ. AYNEN ÖYLE. BİZDE SİLAH GELİŞTİRSEK İSRAİL BİZİ DE VURUR. MÜSLÜMANLAR ORTAÇAĞDA YAŞAMALI DİYOR İSRAİL.
HAKAN: Daişlileri idlipten alıp maaşlı olarak lübnana gönderenlere bu patlamada ölenlerin vebali.
: ordamiydın ???
DİS MİHRAK: Musluman ulkelerde deprem olsa, patlayici deposu yanginindan patlama olsa hemen dis mihrak isi. Gayri muslim ulkelerde aynisi olunca Allah cezalandiriyor. Bence Allah kimi cezalandiracigini cok iyi biliyor.
ONAYLANDI: Toplum yobazlıkta zirvede kime anlatıyorsun kardeşim :)
CAHİLE CEVAP: lubnanin yarısi hristiyandır
CUMALI CAN: Aptal yöneticiler olursa böyle olur,halkınıda kader,le teselli eder, teselli olurlar, böyle bir patlayıcı deposu olmaz,insanların toplu olduğu yere depolanmaz,bunu dünya bilir,.
HIZIRVELİ: Allah''ım sen Müslümanlara acık akıl ver.
CEVAP: Dusmanlarini yok et basta atesistler
HIZIRVELİ: Bir de doğru yazmayı bilseydin !
KARTAL: Ne kardeşinden bahsediyorsunuz lan? Beirutlu nezamandır bizim kardeşimiz? Hepsi düşman arapların bize! Arap yalamalığını bırakamadınız gitti
MALESEF: 1000 yıldır arabın uşaklığını yapıyoruz. böyle bahtsız böyle şanssız bi millet yoktur dünyada. talas ta bedeviler yerine romalılarla karşılaşsaydık bugün bambaşka olurduk. . .
UGUR B.: 80 yil ingilizi yaladin da ne oldu? Eskiden bir ihtisamimiz vardi
PADİŞAH: İhtişamın vardı evet islamı kullanıp saltanat sürmekle övünen bir toplum köleliği başkasına haram kendisine helal kılan uydurulmuş din mensupları hiç farkınız yok hepiniz renkleri değişik olan çorap gibisiniz aklınızı kullanmak size ağır gelir daima ...
: Hastasin sen tam kafadan
001: irkcilik yapma kotu bir sey nazi sin sen
ANGARALI0606: Bir gün önce İsrail Şam''ı vurdu, şimdi de korkunç bir patlama! İlk beyanat verip ''bizim ilgimiz yok. . '' diyen de İsrail. Ne enteresan tesadüfler. Ah Orta-doğu milletleri ne zaman aklını başına toplayıp kendini kullandırmaktan vaz geçip bir araya geleceksin. Benim örüm yetmeyecek görmeye.
BJK: Hih simdi bizim issizlik fonundan bide oraya yardim yapariz ucaklarla...
AHMET: Büyük İTrail projesine bir adım daha. FIRAT ile NİL arasını boşaltıyorlar. İTrail sınırlarından bir müdahale olmasa da Yahudi kökenli siyonist yöneticilerin parmağının olduğu kesin. Amerika başta olmak üzere. .
İSRAEL: ya bi sus kes sesini şizofren yaaa
GS: Umarım öyle değildir
GOOD YEAR: HEMİDE SÜZME
DOGRU: ruh hastalari anliyamaz kapasite yok
DİREN: Baskıyla, terörle yıldırmaya çalışan coğrafyada İnşallah Hak galip gelecek.
VATAN: Kahrol abd israil ve onun uşaklığını yapan ülkeler ALLAH belanızı versin İNŞALLAH
İSRAEL: allah senin belanı versin. biz ne yaptık
MERT: yav hizbullah açıklama yapıyor bizim silah depomuz da oldu diye. . israille alakası yok diyor. sen burdan israil diyorsun. .
ALTI KÖŞELİ YILDIZ: kimyasal değilmiş sorun yok. . .
TANER: Patlama saat kaçta oldu? Bir de önemli bir olay olduğu belli. Lübnan in haritası ve patlamanın olduğu yerin haritadaki yeri paylaşılsaydı daha iyi olurdu. Ve çok daha iyi bir habercilik olurdu.
AKSEKİLİ: Allah Rahmet eglesin. Patlayici Maddeleri Sehir icinde barindirmak kimin aklina gelmis, Terör örgütleri ve Yandas Ülkeleri icin tma bi Davetiye
BODRUM ORTAKENT AGRİLİ: Lübnanin ve halklarin basi sagolsun isid gereken cvbi almali ABD inlerine iner onlarin ve iside destek verenlere
ERHAN: Bizene Lübnan’dan yaa, Türkiye’de ekonomi batmış konuşan yok
HARBİ: Harbiden doğru diyorsun. Suriyelilerin akınıyla çatlayan ekonomimiz Lübnan ile paramparça olur artık. Kendimize bakıp besleyemezken bizden başka herkese yardım ederiz ipe için!
LAGA LUGA: Katil israil bunun sorumlusu o dur çocuk katilleri
HASAN: Felaket
ALLAH YARDIM ETSİN: Biz Müslümanlar birbirimizle savaşırken birileri de bize yardımcı oluyor uzun zamandır. Yok sen Kürtsün yok o Türk, Arap vs. Kardeş olanlar kardeş gibi geçinemezlerse düşman olan gelir ve o kardeşleri kendi himayesine alır ve birbirine kırdırır. Olan da maalesef ki o. Yeryüzünde Müslüman ülke kalmadı savaşsın kaosun girmediği. Koca bir liman iki saniyede yok edildi. Deneme tahtasına döndürüldük.
TİREBOLULU HASAN PAŞANIN OĞLU TOLGA PAŞA SİBGATU: LÜBNAN LI KARDEŞLERİME GEÇMİŞ OLSUN DER ŞEHİT OLANLARA ALLAH TAN RAHMET VE MERHAMET, YARALILARA AÇİL ŞİFALAR DİLERİM. ALLAH YAR VE YARDIMCILARI OLSUN. ALLAH CC. TÜM ÜMMETİ MUHAMMEDİN SONUNU HAYIR EYLESİN.
1 2 3
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Son Dakika: Lübnan'ın başkenti Beyrut'ta büyük patlama: 100'ü aşkın kişi hayatını kaybetti, 4000'e y
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 31.10.2020 12:26:52. #1.14#
title