Son Dakika | Kamyoncu esnafından polislere destek

Son Dakika | Kamyoncu esnafından polislere destek

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Gelen son dakika haberine göre - Kamyoncu esnafından polislere destek Kuran-ı Kerim ve Türk Bayrağı hediye ettiler Düzce Kamyon ve Tır Taşıyıcıları Kooperatifi'ne bağlı esnaflar Kadıköy'de yaşanan olayda bir kadını gözaltına almaya çalışan iki polise kadın tarafından tekme atılmasını kınamak ve polis teşkilatının...

- Kamyoncu esnafından polislere destek

Kuran-ı Kerim ve Türk Bayrağı hediye ettiler

DÜZCE - Düzce Kamyon ve Tır Taşıyıcıları Kooperatifi'ne bağlı esnaflar Kadıköy'de yaşanan olayda bir kadını gözaltına almaya çalışan iki polise kadın tarafından tekme atılmasını kınamak ve polis teşkilatının yanında olduklarını göstermek amacıyla polis merkezini ziyaret ettiler. Kooperatif Başkanı Orhan Yılmaz, Kuran-ı Kerim ve Türk Bayrağı hediye etti.

İstanbul'da maske denetimi sırasında kendisini uyaran ancak maske takmamakta ısrar edince polisler tarafından gözaltına alınmaya çalışan kadın polis müdahalesi sırasında tekme atmış ve o anlar bir kişi tarafından cep telefonu ile çekilerek sosyal medyada paylaşılmıştı. Yaşanan olay sonrası polisler açığa alınmış ancak İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun talimatıyla görevlerine geri döndüler.

Düzce Kamyon ve Tır Taşıyıcılar Kooperatifi üyesi taşıyıcı esnafları da yaşanan bu tür olaylarda polisin yanında olduklarını göstermek için Şehit Osman Çatan Polis Merkezi'ni ziyaret ederek Polis Merkezi Amiri Komiser Kahraman Özden'e Kur'an-ı Kerim ve Türk Bayrağı hediye ettiler.

Kooperatif Başkanı Orhan Yılmaz, "Kadıköy'de polisimize yapılan haksız saldırıda polisimizin yanında olduğumuzu ifade etmek için buradayız. Sizler bizim her şeyimizsiniz. Bizim huzurumuzun, sükünetimizin teminatı olduğunuzu ifade etmeye geldik. Sizler bizim evlatlarımızsınız. Bizim için gecenizi, gündüzünüze katıyorsunuz. Size tekme atanları nefretle kınıyoruz. Her zaman yanınızdayız. Polise tekme atanları lanetle kınıyoruz" dedi.

Kuranı Kerim ve Türk Bayrağını öperek alan Osman Çatana Polis Merkezi Amiri Komiser Kahraman Özden ise; "Ziyaretiniz bizlere güç verdi. Bizim görevimiz masumları korurken, suçlularla mücadele etmektir. Bu kapsamda işimizi en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. Ziyaretinizden dolayı teşekkür ederiz" ifadelerinde bulundu.

Son Dakika | Kamyoncu esnafından polislere destek
Son Dakika | Kamyoncu esnafından polislere destek
Son Dakika | Kamyoncu esnafından polislere destek
Son Dakika | Kamyoncu esnafından polislere destek

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title