HABER: İstanbul'un göbeğinde taksici rezaleti! Tartıştığı sürücüye cinsel organını gösterdi

İstanbul'un göbeğinde taksici rezaleti! Tartıştığı sürücüye cinsel organını gösterdi

10 Temmuz 2020 12:16
İstanbul'un göbeğinde taksici rezaleti! Tartıştığı sürücüye cinsel organını gösterdi

İstanbul Galata'da bir sürücü, müşteri için kavga eden ve yolu kapatan taksiciye korna basarak tepki gösterdi. Küfrederek karşılık veren taksici kendisini kameraya alan sürücüye, "Bunu da çek" diyerek cinsel organını gösterdi. O anlar kameraya yansıdı.

Haber Yorumları (128)
SERDAR: Bu taksici rezaletlerine artık devletimiz dur desin !!suçsuz insanlarıda suç işlemesine yol açıyorlar !!adeta virüs gibiler !
MU SA: Zor iş!yetişmeyen eleman.yetersiz kazanç.Devletim,istihdam etmeli tümünü!işe alımdan,özlük haklarına ve ve vergilerine kadar...
HAKAN GEZER: Oldun bile
VATANDAŞ: Taksicilerin çoğu başı bozuk eğitimsiz insanlar , bu ilkelliği haketmiyor bu şehir. Über veya benzeri bir sistem olsa müşteriler bindikleri araç ve sürücüleri puanlasa bu tür başıbozuk insanlar kendiliğinden elenir, hem de binlerce insana iş imkanı olur.
ATCAN: uber geri gelsin
İNSTANBUL: Her ehliyeti olan taksici olursa olacağı bu .
ORHAN BABA: TAKSİCİLERİN KENDİ MESLAKTASLARINA SAYGILARI YOK MUSTERİ İÇİN KAVGA EDİP YOL KAPATMA NEDİR TERBİYESİZLER KAMU HİZMETİ YAPTIKLARINDAN HABERLERİ YOK KENDİ KENDİLERİNİ İTİBARSİZLASTİRİYORLAR MESLEĞİNİ DÜZGÜN YAPAN TAKSİ EMEKÇİLERİNE BİR İSTANBULLU OLARAK TEŞEKKÜR EDERİM.
PLATON: Bunlar ne ilk nede son. Bir degil binlercesi boyle.
MÜSLÜMAN: Keşke bu berbat ülkede doğmasaydım. Artık ateist olacağım.
H: Kardeşim bu söz çok tehlikeli hemen tövbe et kelimeyi şahadet getir
MÜSLÜMAN: Ne olursan ol müslüman zannettiydik sanki bizde seni zaten
DOĞRUCU DAVUT: Evet bu şekilde üstesinden gelebilirsin degil mi.
ASİM: Ulan şerefsiz sen bu yaptığınla taksicilerin ekmeğiyle oynadın inşaallah son olur taksicilik olayın ibb seni sana bırakmaz
FUKARA: Al sana musluman ulke.
P..: Adam iki de bir alışmış göstermeye pis sapık
MAHMUT: Ubere tepki gösteren ve taksicileri mağdur olarak nitelendiren herkese yapılmış bir harekettir. Buyrun. . . muhatabı sizsiniz.
IHTIYAR: İNSANIMIZ ÇILDIRDI ARTUK
KARA: namussuz böylelerini ülkeden atacaksın
HASAN: evet hep ticari araç sürücülerini asın Onları küçük gören insanlara alkış tutun
VATANDAŞ: Arkadaşım, taksici hayırlı bir iş mi yapmış? Sadaka verirken mi videoya çekilmiş? Tabiki tepki göstericez. Napalım taksiciyi mi alkışlayalım? Adam gibi çalışanlara eyvallah ama namuzsuzlara da tepkimizi koyacaz.
OKTAY: Şimdi ben bunu bi güzel dövsem. Kasten yaralamadan yargılanırmıyım yargılanmazmıyım. Böyle kanuna böyle bi millet türedi ben napim arkadaş.
XXX: Bunu çalıştıran aynı zihniyetedir durağı kapatacaksın 3 ay bir de aynı insan lar çalıştırımaması mecburiyeti koşacaksın bak ne oluyo
: aslında karşısında ki adam sabırlı kesip atacaksın bir daha işemeye bile wc ye gidemeyecek
AYHAN ARABACIOĞLU: YOK BE YAZIKLAR OLSUN BUNLARA BU SERTİFİKARI VERENLERE BU İşler bu güzel dünyanın incisi İstanbula yapılmaz turisti kandırmak gidilmiyecek yoldan gitmek sahte para vermek karıya kıza sarkıntılık etmek bunlar 1 kaçı yok mu bunlara dur diyecek
AYHAN ARABACIOĞLU: YOK BE YAZIKLAR OLSUN BUNLARA BU SERTİFİKARI VERENLERE BU İşler bu güzel dünyanın incisi İstanbula yapılmaz turisti kandırmak gidilmiyecek yoldan gitmek sahte para vermek karıya kıza sarkıntılık etmek bunlar 1 kaçı yok mu bunlara dur diyecek
AYHAN ARABACIOĞLU: YOK BE YAZIKLAR OLSUN BUNLARA BU SERTİFİKARI VERENLERE BU İşler bu güzel dünyanın incisi İstanbula yapılmaz turisti kandırmak gidilmiyecek yoldan gitmek sahte para vermek karıya kıza sarkıntılık etmek bunlar 1 kaçı yok mu bunlara dur diyecek
UBER İNSANLAR İÇİNSE: sarı taksiler kimin için
PAŞALI: Bizim semtimiz de adamına denk gelseydi onu kesip yedirirdi. .
TOPLUM UHENDİSİ: Bunların başkanı da bi ara tehditler savurmuştu. İmamoğlu şu işi hallederse korkmadan taksiye bineriz.
ADİL: Bunların artık tamamen kontrolden çıktığını ne zaman görecek bizim yetkililer.
CEM: Dürüst taksici esnafın aralarındaki pislikleri bir an önce temizlemesi gerekir. Bu işler böyle gitmez.
BİLİRKİŞİ: Bu ülkeye uber hizmeti fazla modern geldi yasaklandı layığınız bu sarı taksiler dendi herkes alkışladı. Belediye denetiminde olsun dendi bu seferde engellendi. Kim hayırlı doğru düzgün bir hizmet yapsa yasaklanıyor. Bunlarda af çıkartılıp hapisten dışarı salınıyor taksici oluyor. Çıldırmak işten bile değil.
: bu Ahlak yoksunu edepsizin Plakası hattı ve ehliyeti derhal iptal edilmeli ekmeğinin kıymetini bilmeyene ekmek veririlirse azaba uğrarız bu ahlaksızlık nedir ya şimdi de cinsel organ mı gösteriliyor böyle rezalet olmaz böyle esnaflık olmaz olsun
HAKAN T.: Uber'' i geri istiyoruz. Rekabet olmaz sa kalite de olmaz. Halka yaptığına bak terbiyesizin.
AAGA: eğitimsiz sabıkalı taksicilerle uğraşmak istemiyoruz bunlar ekmek parasını hak etmiyorlar bırakın açlıktan telef olsunlar uberi geri getirinde.
ASİ: Bu adam bundan sonra taksicilik yapamamalı bence. nasıl güvenip aracına binecek insanlar!
ISPARTA LI DAVULCU.: demekki ölenlerin çoğu suçluymuş
MERVE: Türkiyedeki tüm ama tüm taksiciler psikolik testten geçmeli ve sabıkaları sorgulanmalı. Dolayısıyla pi taksicilik yapamayacak duruma gelir. Allah belanızı versin, gönül rahatlığıyla taksiye bile binemiyoruz.
TAKSİCİ: Tüüühhh tufff! Yüzüne senin
İSPİRLİDADAS: Böylelerine insan demek bile yanlış. . . . Bu gibi insanlara bırak canın teslim etmeyi günahını bile vermemek gerek. Terbiyesiz, ahlaksız, Ondan sonra derlerki''''UBER'''' kalksın, Millete şeyini gösteren adama ne güvenceksin kardeşim ''''UBER'''' ler geri gelsin
SERBETCİ: bunlara hala ekmek kapisi aciliyormu ülkede. Toplanip cektirmek lazim
CEMAL: böyle rezil esnaf olur mu, güven sıfır
KOFİK: AHLAK YOKSUNU REZİL MAHLUK
FIRAT: Yaşım 58 şimdiye kadar bir tane namuslu , paracı olmayan şoföre denk gelmedim
HEDEF 2023 DURMAK YOK YOLA DEVAM: DIS GüCLER KiM KOBRALI PALA BABALARLA YENi TüRKiYEMiZiN BELiNi ASLA BüKEMEYECEKLER
BARIŞ ÖZDEMİR: insanda ahlak kalmamış bu gibi insanları ne diye çalıştırırlar anlamıyorum
BALIK BAŞTAN KOKAR: beyin özürlü ülke elden gidiyor hayla 2023 yediniz bitirdiniz güzel ülkemi hayla durmak yok yola devam.
ALLAH BELASINI VERMİŞ: Böyle bir insana Allah belanı versin demeyin, çünkü böyle bir insan olduğu için Allah belasını zaten vermiş. Bunun da hiçbir zaman farkına varamayacak. Toplumun kanserli hücreleri imha edilmeli.
BRO: Ahlaksız terbiyesiz. Taksici terörü her yerde.
ENGİN KALAYCİL: 5000 yeni taksi duzeni gelmeli. Bunlar yuzunden uber bitti ,bunlar yuzunden piyasaya yeni yaksiler giremiyor. Asil teror bunlarin yaptigi. Ulkeyi ne hale getiriyorlar.
FEVZİ: Bunları sınava tabi tutmak gerekli
ÖMER TURAN: çok basit 1 hafta 10 gün aracını baglayın bakalım nasıl düzelir. Lütfen caydırıcı ceza olsun. entipüften cezayla bunlar düzelmez.
VATANDAŞ: Bir hafta sonra bu mahlukatın terbiye olduğunu düşünerek sen veya ailen bunun arabasına binebilir misiniz ? Neden temelli atılmıyor bu sektörden.
GÖKHAN: dün hamile eşim hastaneye gitmek için taksiye binmiş ücret için 100 tl verdiğinde ben bunu bozaman aracı yeni aldım diyerek ayakta zor duran eşimi bozuk para bulmak için etraftaki dükkanlara yönlerdirmiş eşim de paranın üzerine bir miktar daha ekleyerek taksiciye fırlatmış gözün doysun manasında sonuç olarak bir çoğu gerçekten pisikolojik tedavi görmesi lazım genelleme yapmıyorum bir çoğu dediğime lütfen dikkat edin, sonuç olarak uberi yasaklayanlar utansın ve önüne geleni taksici yapanlar.
ALİ VELİ: yaşını başını almış adamın yaptığı rezalet harekete bakın . . . .
KRAL: BİR KERE ÜLKEDE ŞOFÖRLÜK MESLEKLEĞİNİ YAPANLARIN ÇOĞU ( BAZILARI HARİÇ ) AHLAK TERBİYE SABIR DERSLERİ ALMASI GEREKİYOR. AĞZI BOZUK OLANI MI MÜŞTERİSİNİ KANDIRANANI MI MİLLETİ KOYUN GÖRENİ Mİ DESEN NELER NELER. YAHU MÜŞTERİ SENİN VELİNİMETİN ONLARA NASIL BÖYLE DAVRANABİLİRSİN. ÇAPULCU CAHİL EĞİTİMSİZ NE KADAR KİŞİ VARSA YA DOLMUŞ YA DA TAKSİ ŞOFORÜ OLMUŞ. BİZ CANIMIZI BU İNSANLARIN ELİNE TESLİM ETMİŞİZ HADİ BİZİ GEÇTİM ÇOLUK ÇOCUK KADINLARIMIZ YAŞLIMIZ İÇİN ENDİŞELİYİM. BUNA ÇÖZÜM BULUNMALI.
HİCRİ GÜRO: Nedir bu milletin temsilcilerden çektiği paramla pullukla rezillik diz boyu geçenlerde izmirde bir bayan çocuğu istifra satmış çocuktur yani kadından 400 bin lira para istiyorlar kadın cebimde 85 lira var alın bunu diyor yok illa parayı vereceksin diyor sizin çocuğunuz yokmu ayıp.ayip hınç utanma anlamama yok sizde yazıklar olsun
TDK: Ne güzel Türkçe, beynim yandı.
HİCRİ GÜRO: Anlayan anladı işine gelmeyen beyinsizlerin beyni yanık belli
MÜŞTERİ: nedense hiç şaşırmadım. . . ahlaksız sürücü çok. . .
DOGAN: Gidişat iyiyi göstermiyor insanların sigortaları yanmış gün geçtikçe kötüye gidiyor
1 2 3
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: İstanbul'un göbeğinde taksici rezaleti! Tartıştığı sürücüye cinsel organını gösterdi Haber Yorumları
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.9.2020 23:03:59. #1.15#
title