Son dakika haberleri! İşte Süper Lig'in tüm transferleri

Son dakika haberleri! İşte Süper Lig'in tüm transferleri

06.10.2020 14:42 | Son Güncelleme: 07.10.2020 04:27
Son dakika haberleri! İşte Süper Lig'in tüm transferleri

Gelen son dakika haberine göre 2020-2021 sezonu yaz transfer tescil dönemi dün akşam sona erdi ve Süper Lig'deki takımların kadroları da şekillendi.

2020-2021 sezonu yaz transfer tescil dönemi dün akşam sona erdi ve Süper Lig'deki takımların kadroları da şekillendi.

Süper Lig'deki 21 takımın aldığı ve gönderdiği oyuncuların tamamı şu şekilde:

BAŞAKŞEHİR

GELENLER

Berkay Özcan - Hamburg

Ravil Tagir - Altınordu

Okechukwu Azubuike - Pyramids FC

Giuliano - Nasr

Hasan Ali Kaldırım- Fenerbahçe

Rafael - Lyon

Deniz Türüç - Fenerbahçe

Boli Bolingoli - Celtic

Nacer Chadli - Monaco

GİDENLER

Ange Belibi - Boluspor

Milos Jojic - Partizan

Alican Özfesli - Boluspor

Mustafa Kutay Peksen - Bayrampaşa

Mert Celik - Neftçi Bakü

Muharrem Öner - Erokspor

Muhammet Arslantaş - Boluspor

Gökhan İnler - Adana Demirspor

Abdulkadir Çelik - Somaspor

Yusuf Avcılar - 52 Orduspor FK

Salim Farsak - FC Shkupi

Eljero Elia - Utrecht

Miguel Vieira - Waasland Beveren

Joseph Attamah - Kayserispor

Furkan Soyalp - Gaziantep FK

Atabey Çiçek - KVC Westerlo

Aziz Behich - Kayserispor

Berkay Özcan - Hamburg

Robinho - Kulüpsüz

Gael Clichy - Kulüpsüz

Doğanay Kılıç - Kulüpsüz

TRABZONSPOR

GELENLER

Vitor Hugo - Palmeiras

Fousseni Diabate - Leicester

Flavio - EC Bahia

Anders Trondsen - Rosenborg

Muhammet Taha Tepe - Altınordu

Anil Başaran - Balıkesirspor

Marlon - Fluminense

Stiven Plaza - Real Valladolid

Benik Afobe - Stoke

Lewis Baker - Chelsea

Djaniny - Ahli

GİDENLER

Nemanja Andusic - Velez Mostar

Dogan Erdogan - Ç. Rizespor

Jose Sosa - Fenerbahçe

Filip Novak - Fenerbahçe

Alexander Sörloth - Crystal Palace

Guilherme - GD Alvarenga

Manuel da Costa - Kulüpsüz

Manoel - Cruzeiro

Badou Ndiaye - Stoke

FENERBAHÇE

GELENLER

Marcel Tisserand - Wolfsburg

Nazim Sangare - Antalyaspor

Dimitrios Pelkas - PAOK

Mauricio Lemos - Las Palmas

Ismail Yüksek - Gölcükspor

Filip Novak - Trabzonspor

Diego Perotti - Roma

Mert Hakan Yandaş - Sivasspor

Papiss Demba Cisse - Alanyaspor

Caner Erkin - Beşiktaş

Enner Valencia - Tigres UANL

Mame Thiam - Kasımpaşa

Jose Sosa - Trabzonspor

Gökhan Gönül - Beşiktaş

Sinan Gümüş - Genoa

Barış Sungur - Bucaspor 1928

Mbwana Samatta - Aston Villa

Kemal Ademi - FC Basel

GİDENLER

Vedat Muriqi - Lazio

Jailson - DL Pro

Allahyar Sayyadmanesh - Zorya Lugansk

Murat Sağlam - Ç. Rizespor

Barış Sungur - Muğlaspor

Oğuz Kağan Güçtekin - Konyaspor

Tolgay Arslan - Udinese

İsmail Yüksek - Balıkesirspor

Muhammed Gümüşkaya - Boluspor

Mevlüt Erdinç - Karagümrük

Alper Potuk - Ankaragücü

Erten Ersu - Konyaspor

Mauricio Isla - Flamengo

Hasan Ali Kaldırım - Başakşehir

Zanka - Kopenhag

Deniz Türüç - Başakşehir

Michael Frey - Waasl.-Beveren

Miha Zajc - Genoa

Mehmet Ekici - Kulüpsüz

Emre Belözoğlu - Kariyer sonu

Simon Falette - E. Frankfurt

BEŞİKTAŞ

GELENLER

Bernard Mensah - Kayserispor

Valentin Rosier - Sporting CP

Atakan Üner - Altınordu

Francisco Montero - Atletico

Gökhan Töre - Y. Malatyaspor

Josef de Souza - Al Ahli

Fabrice N'Sakala - Alanyaspor

Vincent Aboubakar - FC Porto

Welinton - Alanyaspor

Rachid Ghezzal - Leicester

Abdullah Aydın - Concarneau

GİDENLER

Caner Erkin - Fenerbahçe

Alpay Çelebi - Alanyaspor

Atamer Bilgin - Van Spor FK

İlkay İsler - Bayrampaşa

Halil Duman - Karaköprü Bld

Alpagut Özeren - Edirne Bld

Mertcan Açıkgöz - Eyüpspor

Oğuzhan Akgün - Altınordu

Enzo Roco - Karagümrük

Erdem Seçgin - İnegölspor

Abdullah Aydın - Altay SK

Kerem Kalafat - Giresunspor

Vctor Ruiz - Betis

Sedat Şahintürk - Adana Demirspor

Burak Yılmaz - LOSC Lille

Gökhan Gönül - Fenerbahçe

Emre Yıldız - 24 Erzincanspor

Ahmet Gülay - Alanyaspor

Fatih Aksoy - Alanyaspor

Pedro Rebocho - Guingamp

Mohamed Elneny - Arsenal

Abdoulay Diaby - Sporting CP

Kevin-Prince Boateng - Fiorentina

GALATASARAY

GELENLER

Oghenekaro Etebo - Stoke

Arda Turan - Barca

Emre Kılınç - Sivasspor

Fatih Öztürk - Kasımpaşa

Omar Elabdellaoui - Olimpiakos

Kerem Aktürkoğlu - 24 Erzincanspor

Oğulcan Çağlayan - Kulüpsüz

GİDENLER

Maicon - Al Nasr

Jimmy Durmaz - Karagümrük

Atalay Babacan - Adanaspor

Ahmet Çalık - Konyaspor

Berk Balaban - Ankaraspor

Adem Büyük - Y. Malatyaspor

Birhan Vatansever - Altınordu

Yuto Nagatomo - Marsilya

Mariano - Atletico MG

Yunus Akgün - Adana Demirspor

Selçuk İnan - Kariyer sonu

Jean Michael Seri - Fulham

Florin Andone - Brighton

Mario Lemina - Southampton

Henry Onyekuru - Monaco

ÇAYKUR RİZESPOR

GELENLER

Emir Dilaver - Dinamo Zagreb

Dusan Jovancic - Kızılyıldız

Yasin Pehlivan - Gençlerbirliği

Nadir Çiftci - Gençlerbirliği

Engin Bekdemir - Karagümrük

Kemal Rüzgar - Altınordu

Onur Bulut - Alanyaspor

Fabricio Baiano - Martimo

Loic Remy - LOSC Lille

Selim Ay - Konyaspor

Murat Sağlam - Fenerbahçe

Doğan Erdoğan - Trabzonspor

İsmail Köybaşı - Granada

Yassine Meriah - Olimpiakos

Fernando Andrade - FC Porto

Godfred Donsah - Bologna

Can Vural - Pazarspor

Konrad Michalak - Akhmat Grozny

Atakan Akkaynak - Willem II

GİDENLER

Burak Albayrak - Menemen Spor

Orhan Ovacıklı - Bandırmaspor

Amedej Vetrih - Gaziantep FK

Engin Bekdemir - Ankaraspor

Nadir Çiftci - Samsunspor

Yusuf Acer - Afjet Afyonspor

Mahsun Çapkan - Serik Belediye

Çınar Tarhan - Ergene Velimeşe

Can Vural - Pazarspor

Muhammet Çelik - Pazarspor

Eren Karadağ - Pazarspor

Sinan Yazıcı - Fatsa Belediye

Oguzhan Malcı - Mardin Fosfat

Atakan Akkaynak - Türkgücü Münch.

Berkay Sandıkçı - Kulüpsüz

Mohamed Abarhoun - Kulüpsüz

Yan Sasse - Coritiba FC

Atakan Akkaynak - Willem II

Oğuz Kağan Güçtekin - Fenerbahçe

Denys Garmash - Dynamo Kyiv

Ivanildo Fernandes - Sporting CP U23

Andriy Boryachuk - Shakhtar D.

SİVASSPOR

GELENLER

Robin Yalçın - Y. Malatyaspor

Kerem Atakan Kesgin - Göztepe

Jorge Félix - Piast Gliwice

Max Gradel - Toulouse

Fayçal Fajr - Getafe

Olarenwaju Kayode - Shakhtar D.

Casimir Ninga - SCO Angers

GİDENLER

Volkan Eğri - Sivas Belediye

Abdou Traore - Giresunspor

Özkan Yiğiter - Büyük Anadolu

Bünyamin Başar - Büyük Anadolu

Çağrı Karabey - Büyük Anadolu

Furkan Sağman - Sivas Belediye

Emre Kılınç - Galatasaray

Paul Papp - CS U Craiova

Mert Hakan Yandaş - Fenerbahçe

Cem Özdemir - Kulüpsüz

Fatih Aksoy - Beşiktaş

Fernando Andrade - FC Porto

Petar Skuletic - Montpellier

ALANYASPOR

GELENLER

Davidson - Vit. Guimaraes

Alpay Çelebi - Beşiktaş

Efkan Bekiroğlu - 1860 München

Ahmet Gülay - Beşiktaş

Fatih Aksoy - Beşiktaş

Adam Bareiro - Monterrey

Berkan Kutlu - FC Sion

Çagri Güney - Bursaspor

Khouma Babacar - Sassuolo

François Moubandje - Dinamo Zagreb

Ufuk Ceylan - Kulüpsüz

GİDENLER

Junior Fernandes - Ittihad Kalba

Emre Bekir - Serik Belediye

Veysel Ünal - Afjet Afyonspor

Hasan Emiroğlu - Kemerspor 2003

Hasan Can Yalçıntekin - Kemerspor 2003

Alper Tursun - Niğde Anadolu

Yusuf Karagöz - Edirne Bld

Reşo Akın - Tuzlaspor

Rauf Öktem - Karaköprü Bld

Papiss Demba Cisse - Fenerbahçe

Eray Birnican - Konyaspor

Onur Bulut - Ç. Rizespor

Hamza Özdemir - Kırklarelispor

Haydar Yılmaz - Tuzlaspor

Erdinç Mergen - Gümüşhanespor

Fabrice N'Sakala - Beşiktaş

Cenk Gönen - Denizlispor

Kaan Kanak - BB Erzurumspor

İsmail Ünal - Alanya Kestel

Lokman Gör - Altay SK

Sıddık Çelik - M.Yeşilyurt Bld

Isaac Sackey - Hatayspor

Murat Sevimler - Alanya Kestel

Welinton - Beşiktaş

Emircan Altıntaş - Adana Demirspor

Musa Çağıran - Konyaspor

Baiano - Kulüpsüz

Djalma - Kulüpsüz

YENİ MALATYASPOR

GELENLER

Benjamin Tetteh - Sparta Praha

Eray İşcan - Kayserispor

Adem Büyük - Galatasaray

Olcay Sahan - Denizlispor

Jetmir Topallı - KF Ballkani

Zeki Yavru - Denizlispor

Doğukan Emeksiz - Sarıyer

Murat Akça - Giresunspor

Kubilay Kanatsızkuş - Bursaspor

Karim Hafez - Wadi Degla

Wallace - Lazio

Guido Herrera - CA Talleres

Fernando Zuqui - Estudiantes

Christian Cueva - Santos FC

Ertac Özbir - Gençlerbirliği

Musa Bugrahan Kavaklı - Y. Malatya U19

Yakup Alkan - Çorum FK

Semih Kaya - Kulüpsüz

Jody Lukoki - Kulüpsüz

GİDENLER

Thievy Bifouma - SZ FC

Musa Buğrahan Kavaklı - Kahta 02 Spor

Ghaylen Chaaleli - Esperance

Yakup Alkan - Fethiyespor

Kubilay Yılmaz - Menemen Spor

Yiğithan Güveli - Altınordu

Gökhan Akkan - Ankaraspor

Muhammed Enes Salık - M.Yeşilyurt Bld

Fatih Gürden - Adıyaman 1954

Hüseyin Ekici - Adıyaman 1954

Buğra Cağıran - Samsunspor

Emre Selen - Adana Demirspor

Gökhan Töre - Beşiktaş

Murat Yıldırım - Gençlerbirliği

Nuri Fatih Aydin - Sakaryaspor

Ferhat Canlı - Karakoçan FK

Eren Tozlu - Giresunspor

Fabien Farnolle - BB Erzurumspor

Furkan Yiğit - Gölcükspor

Yakup Alkan - Çorum FK

Arturo Mina - BB Erzurumspor

Robin Yalçın - Sivasspor

Mitchell Donald - BB Erzurumspor

Sakıb Aytaç - Denizlispor

Sincere Seth - Kulüpsüz

Remi Walter - Kulüpsüz

Semih Beyaz - Kulüpsüz

Issiar Dia - Kulüpsüz

Vidar Örn Kjartansson - Rostov

Karim Hafez - Wadi Degla

KASIMPAŞA

GELENLER

Kevin Varga - Debrecen

Yasin Dülger - Boluspor

Ertuğrul Taşkıran - Konyaspor

Feyzi Yıldırım - Eskişehirspor

Ahmet Oğuz - Gençlerbirliği

Alan - St. Pölten

Julian Jeanvier - Brentford

Erdem Canpolat - Schalke 04 II

Florent Hadergjonaj - Huddersfield

Gilbert Koomson - Brann

Armin Hodzic - Fehérvr

GİDENLER

Olivier Veigneau - Le Mans FC

İlhan Depe - Kayserispor

Furkan Çetinkaya - Tarsus İY

Ricardo Quaresma - Vit. Guimaraes

Mame Thiam - Fenerbahçe

Fatih Öztürk - Galatasaray

Onur Ural - Sancaktepe FK

Tobias Heintz - Sarpsborg 08

Berk Çetin - Helmond Sport

Jorge Fernandes - FC Porto

Dieumerci Ndongala - KRC Genk

Zvonimir Sarlija - Slaven Belupo

Florent Hadergjonaj - Huddersfield

Yassine Meriah - Olimpiakos

KONYASPOR

GELENLER

İbrahim Sehiç - BB Erzurumspor

Erten Ersu - Fenerbahçe

Artem Kravets - Dynamo Kyiv

Oğuz Kağan Güçtekin - Fenerbahçe

Eray Birnican - Alanyaspor

Ahmet Çalık - Galatasaray

Samuel Eduok - Hajduk Split

Musa Çağıran - Alanyaspor

Sokol Cikalleshi - Akhisarspor

Adil Demirbağ - Adana Demirspor

GİDENLER

Savaş Polat - 1922 Konya

Mücahit Atalay - 1922 Konya

Veli Uğur Kara - Silivrispor

Ahmet Çolak - Sultanbeyli Bld

Vedat Bora - Tuzlaspor

Kaan Özdemir - Kahramanmaraş

Selim Ay - Ç. Rizespor

Seddar Karaman - 1922 Konya

Mücahit Can Akçay - Ankaragücü

Ertuğrul Taşkıran - Kasımpaşa

Ferhat Öztorun - Tuzlaspor

Jens Jönsson - Cdiz CF

Maksut Taşkıran - 1922 Konya

Ali Yaşar - İstanbulspor

Thuram - Tuzlaspor

Ali Turan - Kulüpsüz

Fallou Diagne - Kulüpsüz

Riad Baji - Udinese

KARAGÜMRÜK

GELENLER

Jimmy Durmaz - Galatasaray

Eric Lichaj - Hull

Lucas Biglia - Milan

Ervin Zukanovic - SPAL

Mevlüt Erdinç - Fenerbahçe

Aksel Aktaş - Kayserispor

Enzo Roco - Beşiktaş

Jure Balkovec - Hellas Verona

Yannis Salibur - Mallorca

Yavuz Ulaş Genç - BB Erzurum U19

Vato Arveladze - FC Locomotive

Badou Ndiaye - Stoke

Emiliano Viviano - Kulüpsüz

Aatif Chahechouhe - Kulüpsüz

GİDENLER

Innocent Emeghara - FC Winterthur

Engin Bekdemir - Ç. Rizespor

Yasin Çakaloğlu - Payasspor

Murat Hocaoğlu - Kahramanmaraş

Çagrı Ortakaya - Sakaryaspor

Barış Başdaş - Hannover

Gaber Dobrovoljc - Kulüpsüz

Yalçın Ayhan - Kariyer sonu

Bojan Saranov - Kulüpsüz

Barış Özbek - Kulüpsüz

Raheem Lawal - Kulüpsüz

Erdal Öztürk - Adana Demirspor

Bülent Cevahir - Y. Malatyaspor

Joseph Attamah - Başakşehir

GAZİANTEP FK

GELENLER

Cenk Şahin - Kayserispor

Çağlar Akbaba - Bursaspor

Alexandru Maxim - Mainz

Kevin Mirallas - Royal Antwerp

Amedej Vetrih - Ç. Rizespor

Furkan Soyalp - Başakşehir

Andre - Gremio

Zvonimir Kozulj - Kulüpsüz

Nouha Dicko - Kulüpsüz

GİDENLER

Hasan Yurtseven - Kozan Spor FK

Raman Chibsah - Bochum

Mahmut Bilir - Sarıyer

Kerim Avcı - Adana Demirspor

Muğdat Çelik - Kayserispor

Bahadır Çiloğlu - Serik Belediye

Yusuf Türk - Karacabey Bld

Mücahid Albayrak - BB Erzurumspor

Bartlomiej Pawlowski - Slask Wroclaw

Souleymane Diarra - Kulüpsüz

Seifedin Chabbi - Kulüpsüz

Olarenwaju Kayode - Shakhtar D.

Patrick Twumasi - Alavés

Furkan Soyalp - Başakşehir

Haydar Yılmaz - Alanyaspor

Alexandru Maxim - Mainz

ANKARAGÜCÜ

GELENLER

Zvonimir Sarlija - Slaven Belupo

Endri Cekici - NK Olimpija

Emre Güral - Türkgücü Münch.

Mücahit Can Akçay - Konyaspor

Alper Potuk - Fenerbahçe

Atakan Çankaya - Ankaraspor

Şahverdi Çetin - E. Frankfurt

Daniel Lukasik - Lechia Gdansk

Torgeir Börven - Rosenborg

Idriz Voca - FC Luzern

Abdullah Çelik - Mamak FK

Assane Dioussé - Saint-tienne

Jonathan Bolingi - Royal Antwerp

Joseph Paintsil - KRC Genk

Erdi Dikmen - A. Keçiörengücü

Luka Adzic - RSC Anderlecht

GİDENLER

Mehmet Sak - Hekimoğlu

İlhan Parlak - Kayserispor

Yiğit Kafkasyalı - Mamak FK

Alperen Kuyubaşı - Edirne Bld

Alperen Özşahin - Mamak FK

Burak Evren - Mamak FK

Abdullah Çelik - Mamak FK

Mahmut Altınkaya - Mamak FK

Sıtkı Ferdi İmdat - Altındağ Spor

Ahmet Sun - Etimesgut Bld

Alper Önal - Adıyaman 1954

Kaan Uykur - Altındağ Spor

Hasan Kaya - Nevşehir Bld

Fatih Tultak - Sakaryaspor

Suat Kaya - Tarsus İY

Dever Orgill - Antalyaspor

Gelmin Rivas - D.C. United

Ricardo Faty - Reggina

Aydın Karabulut - Kocaelispor

Mahmut Akan - Ankaraspor

Enes Kubat - Mamak FK

Ahmet Can Arık - 68 Aksaray Bld

Muhammed Yasir Karabay - Z. Kömürspor

Milos Stanojevic - Ankaraspor

Sedat Ağçay - Kulüpsüz

scar Scarione - Kulüpsüz

Nduka Ozokwo - Kulüpsüz

Daniel Lukasik - Lechia Gdansk

Gerson Rodrigues - Dynamo Kyiv

Konrad Michalak - Akhmat Grozny

KAYSERİSPOR

GELENLER

Denis Alibec - Astra Giurgiu

İlhan Depe - Kasımpaşa

İlhan Parlak - Ankaragücü

Aaron Lennon - Burnley

Manuel Fernandes - Krasnodar

Dimitrios Kolovetsios - Panathinaikos

Harrison Manzala - SCO Angers

Daniel Avramovski - Vardar

Muğdat Çelik - Gaziantep FK

Wilfried Kanga - SCO Angers

Joseph Attamah - Başakşehir

Yaw Ackah - Boavista

Aziz Behich - Başakşehir

GİDENLER

Bernard Mensah - Beşiktaş

Ben Rienstra - Fortuna Sittard

Cenk Şahin - Gaziantep FK

Artem Kravets - Dynamo Kyiv

Ziya Alkurt - Altay SK

Aksel Aktaş - Karagümrük

Furkan Polat - Kırşehir Bld

Eray İşcan - Y. Malatyaspor

Aymen Abdennour - Umm Salal SC

Taner Gümüş - Çengelköy

Anthony Uzodimma - Giresunspor

Mario Situm - Reggina

Mert Kula - A. Keçiörengücü

Brice Dja Djedje - Kulüpsüz

Hakan Arıkan - Kulüpsüz

Emirhan Civelek - Galatasaray

Alpay Çelebi - Beşiktaş

Muris Mesanovic - Mlad Boleslav

Emre Taşdemir - Galatasaray

Diego Angelo - Antalyaspor

ANTALYASPOR

GELENLER

Mert Yılmaz - FC Bayern II

Omar Imeri - Shkendija

Gökdeniz Bayrakdar - Kocaelispor

Sidney Sam - SCR Altach

Naldo - Espanyol

Doğukan Özkan - Beşiktaş U19

Nuri Şahin - W. Bremen

Dever Orgill - Ankaragücü

Ali Eren İyican - Ankaraspor

Serdar Gürler - SD Huesca

GİDENLER

Nazim Sangare - Fenerbahçe

Mustafa Acar - Isparta 32 Spor

Batuhan Berkay Fındık - Bodrumspor

Erman Vardar - Bodrumspor

Mustafa İnan - Kemerspor 2003

Yakup Mert Çakır - Bodrumspor

Mert Çölgecen - Kemerspor 2003

Talha Bulut - Kemerspor 2003

Kaan Mert Nasırcılar - Bodrumspor

Ali Erkin - Isparta 32 Spor

Mehmet Durgut - Isparta 32 Spor

Harun Alpsoy - Altay SK

Mikail Başar - Bodrumspor

Harun Kavaklıdere - Bodrumspor

Ondrej Celustka - Sparta Praha

Salih Dursun - Gençlerbirliği

Yekta Kurtuluş - Altay SK

Cengiz Demir - Bodrumspor

Sergen Yatağan - Bodrumspor

Cenk Şen - Bodrumspor

Gustavo Blanco Leschuk - Real Oviedo

Diego Angelo - Gençlerbirliği

Paul Mukairu - RSC Anderlecht

Charles - Kulüpsüz

Aly Cissokho - Kulüpsüz

Delvin N'Dinga - Kulüpsüz

Chico - Kulüpsüz

William Vainqueur - Kulüpsüz

Sinan Gümüş - Genoa

GÖZTEPE

GELENLER

İrfan Can Eğribayat - Adanaspor

Marko Mihojevic - PAOK Saloniki

Dzenan Burekovic - jpest FC

Cherif Ndiaye - HNK Gorica

Kerim Alıcı - Altınordu

Balzs Megyeri - Atromitos Athen

Kubilay Sönmez - Hatayspor

Burak Süleyman - Kocaelispor

Brown Ideye - Aris Selanik

Obinna Nwobodo - jpest FC

Guilherme - GD Alvarenga

GİDENLER

Kamil Wilczek - FC Kopenhag

Andre Castro - Braga

Wallace Reis - EC Vitria

Kerem Atakan Kesgin - Sivasspor

Gökay Eser - Serik Belediye

Celso Borges - Dep. La Corua

Göktuğ Bakırbaş - Ümraniyespor

Beto - Leixoes

Ege Özkayımoğlu - 1922 Konya

Kerim Alıcı - Boluspor

Samed Kaya - Adana Demirspor

Hakan Çinemre - Adanaspor

Deniz Kadah - Kulüpsüz

Cameron Jerome - Kulüpsüz

Serdar Gürler - SD Huesca

DENİZLİSPOR

GELENLER

Cenk Gönen - Alanyaspor

Fede Varela - CD Leganés

Mathieu Dossevi - Toulouse

ngelo Sagal - CF Pachuca

Marvin Bakalorz - Hannover

Costel Pantilimon - Not. Forest

Muris Mesanovic - Mlad Boleslav

Fabiano - Palmeiras

Neven Subotic - Union Berlin

Sakib Aytac - Y. Malatyaspor

Özer Özdemir - Kulüpsüz

GİDENLER

Asım Aksungur - Muğlaspor

Marc Kibong Mbamba - Ankaraspor

Olcay Şahan - Y. Malatyaspor

Murathan Sütçü - Kızılcabölük

Tolgahan Acar - Giresunspor

Zeki Yavru - Y. Malatyaspor

Emre Sağlık - Kızılcabölük

Kadir Kurt - Kızılcabölük

Ali Eren Yalçın - Denizlispor U19

Syam Ben Youssef - Kulüpsüz

HATAYSPOR

GELENLER

Burak Çamoğlu - Karlsruhe

Mame Diouf - Stoke

Aaron Boupendza - G. Bordeaux

Rben Ribeiro - Gil Vicente

Mehmet Küçükdurmuş - Alanya Kestel

Isaac Sackey - Alanyaspor

Munir - Mlaga CF

Yavuz Bugra Boyar - GMG Kastamonu

Ahmet Hakan Şahin - İnegölspor

Pablo Santos - Braga

Alexandros Katranis - Saint-tienne

Jean-Claude Billong - Benevento

Adama Traore - Monaco

Babajide David - FC Midtjylland

GİDENLER

Ömer Alıcı - Boluspor

Mahmut Emir - Şanlıurfaspor

Cengizhan Avcı - İskenderun FK

Mehmet Küçükdurmuş - Payasspor

Samed Karakoç - 24 Erzincanspor

Süleyman Çamlıca - Altındağ Spor

Semih Üstün - Isparta 32 Spor

Buğra Temel - İskenderun FK

Sadi Karaduman - Giresunspor

Caner Hüseyin Bağ - Giresunspor

Yasin Güreler - Tuzlaspor

Fadıl Kocaoğlu - İskenderun FK

Furkan Seker - Adanaspor

Kubilay Sönmez - Göztepe

Ahmet Hakan Şahin - İnegölspor

Hamza Gür - Boluspor

Taylan Özgün - Adıyaman 1954

Alican Özfesli - Başakşehir

Buğra Çağıran - Y. Malatyaspor

GENÇLERBİRLİĞİ

GELENLER

Dominik Furman - Wisla Plock

Murat Yıldırım - Y. Malatyaspor

Mustafa Çeçenoğlu - Menemen Spor

Mattias Johansson - Panathinaikos

Salih Dursun - Antalyaspor

Ataberk Gök - Ankara TKİ

Diego Angelo - Antalyaspor

Piris da Motta - Flamengo

GİDENLER

Nadir Çiftçi - Ç. Rizespor

Mehmetcan Yıldırım - Hacettepe

Ataberk Gök - Hacettepe

Rahmi Can Karadaş - Ankara Demir

Ömer Alper Tatlısu - Hacettepe

Recep Yurdakul - Hacettepe

Yağız Suat Bolat - Hacettepe

Furkan Temir - Hacettepe

Muhammed Barutçu - Hacettepe

Muhammet Selim Okur - Hacettepe

Metehan Mert - Hacettepe

Ali Eren Karadağ - Hacettepe

Hüseyin Eren Bektaş - Hacettepe

Numan Soysal - Hacettepe

Ali Eren Daşdemir - Alanya Kestel

Batuhan Özdemir - Nevşehir Bld

Ahmet Oğuz - Kasımpaşa

Yasin Pehlivan - Ç. Rizespor

Mike van Beijnen - Fortuna Sittard

Mats Seuntjens - Fortuna Sittard

Emre Gündoğdu - A. Keçiörengücü

İlksen Kuttekin - Fethiyespor

Kemal Emirhan Aydın - Hacettepe

Mehmet Can Güngör - Hacettepe

Cayan Poshoroğlu - Hacettepe

Erdem Özgenç - Tuzlaspor

Emre Bakır - Nevşehir Bld

Burak Çapkınoğlu - Adanaspor

Ertaç Özbir - Y. Malatyaspor

Sadio Diallo - Kulüpsüz

Furkan Korkut - Kulüpsüz

Serdarcan Eralp - Kulüpsüz

Stephane Sessegnon - Kulüpsüz

Flavio - Feirense

Fabrcio Baiano - Martimo

BB ERZURUMSPOR

GELENLER

Arvydas Novikovas - Legia Warszawa

Mitchell Donald - Y. Malatyaspor

Armando Sadiku - Levante

Fabien Farnolle - Y. Malatyaspor

Adolphe Teikeu - FC Sochaux

Petrus Boumal - Ural

Kaan Kanak - Alanyaspor

Arturo Mina - Y. Malatyaspor

Muhammed Gönülaçar - Ümraniyespor

Mücahid Albayrak - Gaziantep FK

Ricardo Gomes - Sharjah FC

Cengizhan Bayrak - BB Erzurum U19

Muhammed Furkan Özhan - BB Erzurum U19

Leo Schwechlen - Kulüpsüz

GİDENLER

Osman Şahin - Ofspor

Mahamadou Ba - Bandırmaspor

Aykut Demir - Boluspor

Muhammed Furkan Özhan - Ağrı 1970 Spor

Emin Polat - Ağrı 1970 Spor

Cengizhan Bayrak - Ağrı 1970 Spor

Alperen Bektaş - 1877 Alemdağ

Tunay Deniz - K. Offenbach

Sefa Akgün - 24 Erzincanspor

Ibrahim Sehic - Konyaspor

Jasmin Scuk - Altay SK

Yusuf Gültekin - Ümraniyespor

Batuhan Artarslan - Ümraniyespor

Mickael Pote - Bandırmaspor

Muhammed Gönülaçar - Kocaelispor

Cem Barlık - Kulüpsüz

Merthan Acil - Kariyer sonu

Mücahid Albayrak - Gaziantep FK

Hasan Ayaroğlu - Alanyaspor

Yusuf Acer - Ç. Rizespor

(Bozhan Memiş/İHA)

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Manşet

Haberler

title